FruitiX

FruitiX

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat FruitiX?

Online slot FruitiX pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixných výherných línií.

Aká je téma hry FruitiX?

Ide o klasický výherný automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat FruitiX obsahuje Wild symbol, Scatter symbol a funkciu Gamble.

Je možné v hre FruitiX získať freespiny?

Tento automat nemá voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach nájdete na automate FruitiX zapnutý Synot Progressive Bonus so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Okrem toho niektoré kasína do hry nasadzujú vlastné lokálne jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate FruitiX?

Náš tip: Za vytočenie 5 symbolov Scatter získate 500-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat FruitiX zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
9278 €
Úroveň:
Gold
28138 €
Úroveň:
Silver
198 €
Úroveň:
Bronze
105 €
TIPOS Synot Progressive Bonus

Z názvov máloktorých hier môžete hneď tušiť, čo vás po ich otvorení čaká. Výherný automat FruitiX od SYNOT Games, sa už pred samotným zapnutím dal veľmi jednoducho prekuknúť. Ovocné automaty patrili vždy medzi výkladnú skriňu kamenných herní a svojou jednoduchosťou si získali mnohých fanúšikov po celom svete, a preto sa nemožno čudovať, že aj v online prostredí stále rúbu poriadne vysoko.

5-valcová ovocná klasika zo série Fruiti

Ako sme už spomenuli, online automat FruitiX priviedla na svet spoločnosť SYNOT Games, v ktorej portfóliu sú podobné kúsky z tejto série. Základný slot Fruiti má 5 výherných línií, no a existujú aj ďalšie verzie ako 20 líniový FruitiXX, 40 líniový FruitiXL, ale i 100 líniový FruitiXXL.

Tento dnes recenzovaný slot FruitiX pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a vyhrať tu môžete vďaka 10 pevným výherným líniám, pričom výherné kombinácie sa vyplácajú len v smere zľava doprava. Aký by to bol ovocný automat, v ktorom by nemali prevahu práve symboly ovocia? Päť z celkových 8 symbolov tejto hry znázorňujú šťavnaté čerešne, citróny, pomaranče, slivky a melóny, avšak sú to symboly s nižšími hodnotami. Zvyšnými tromi symbolmi sú šťastná sedmička, Wild symbol, Scatter symbol a práve tieto symboly sú tie najhodnotnejšie.

Po grafickej a zvukovej stránke nemáme online hraciemu automatu FruitiX čo vytknúť. Hra je tu veľmi rýchla a nenáročná, a preto ho môžete odporučiť aj ako ideálny automat pre začínajúcich hráčov.

Čo dokážu Wild a Scatter symboly?

Výherné hracie automaty bez bonusov, či nejakých špeciálnych symbolov a funkcií si v súčasnosti pomaly už ani nevieme predstaviť. Našťastie, ako sme už vyššie spomínali, v tejto hre si budete môcť na valcoch vytočiť dva špeciálne symboly – Wild a Scatter. Možno nie sú až také špeciálne ako v iných automatoch, avšak aj tu vám mnoho razy pomôžu vykúzliť krásne výhry. Wild symbol tradične plní úlohu žolíka, čo znamená, že vo výhernej línii nahrádza chýbajúce symboly, okrem Scatter symbolu a môžete pomocou neho vytvoriť aj samostatnú výhernú kombináciu. Druhým špeciálnym symbolom, ktorý tu môžete nájsť je Scatter symbol, ktorý na hracej ploche znázorňuje hviezda. Ak si od neho sľubujete nejaké voľné zatočenia alebo iné bonusové hry, zrejme vás nepotešíme. Vytočenie tohto symbolu vám prinesie „len“ zaujímavé násobky vašej stávky. Ak sa Scatter symbol zobrazí na troch valcoch, obdržíte 5-násobok stávky, ak na 4, odmena bude 20-násobná a najväčšia šupa vás čaká pri symboloch hviezdy zobrazených na piatich valcoch, kedy vám pribudne na účte až 500-násobok stávky. Ak si radi doprajete adrenalín a ešte rýchlejšiu hru, samozrejme, aj pri automate FruitiX sú vám k dispozícii populárne funkcie Gamble(Risk) a Autoplay.

Zahrajte si FruitiX v kasíne pokojne aj zadarmo

Ovocných výherných automatov nebude zrejme nikdy dosť, a preto stále aj pribúdajú ako huby po daždi. Počas hrania slotu FruitiX sme v pohode zrelaxovali, keďže je to veľmi jednoduchá hra, do ktorej sa dostane prakticky okamžite. Neveríte? Skúste si ju zahrať v kasíne eTIPOS pokojne na úvod celkom zadarmo a uvidíte, že nám dáte za pravdu.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty