Čert a Káča

Čert a Káča

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Čert a Káča?

Čert a Káča tvoria 3 valce, 3 riadky a 5 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Čert a Káča?

Ide o online automat s rozprávkou tematikou podľa predlohy rozprávky od Boženy Nemcovej.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Čert a Káča nájdete expandujúce Wild symboly.

Je možné v hre Čert a Káča získať freespiny?

Nie, tento online slot nemá voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Hrací automat Čert a Káča môže obsahovať v niektorých kasínach aj hru o Royal jackpot (jackpot hier od tech4bet), alebo o lokálny jackpot konkrétneho kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Čert a Káča?

Náš tip: Ak na všetkých políčkach vytočíte rovnaký symbol J, Q, K alebo A, výhra sa vynásobí x3.

Vyskúšajte si výherný automat Čert a Káča zadarmo

Na online kasínových hrách dnes nájdeme už naozaj čokoľvek. Nie je problém vybrať si klasický automat s ovocím, vzrušujúcim pirátskym dobrodružstvom, hororovou, hudobnou, športovou alebo filmovou tematikou. Ale čo rozprávky? Máte radi? Výherný automat Čert a Káča možno ešte nepoznáte, ale ikonickú rozprávku rovnomenného názvu iste áno. Pozrite sa spoločne s nami, čo všetko na tomto rozprávkovom automate nájdete. Oplatí sa ho vôbec zapínať?

Expandujúci Wild symbol

Aj keď je Čert a Káča rozprávka, autori hry z Tech4bet poňali automat trochu inak. Pôsobí skôr strašidelne ako veselo. Valce sú vložené do akejsi tajomnej haly so zapálenými fakľami a do toho všetkého hrá zlovestná hudba.

Online slot Čert a Káča je poskladaný do 3 valcov s 3 riadkami. Na výhru vám musí vystačiť 5 výherných línií, ktorých počet nejde meniť. Kombinácia je výherná v takom prípade, ak začína na prvom valci zľava a tvoria ju dva alebo tri rovnaké symboly. Záleží od symbolu. Najviac získate so symbolom čerta, a to 8 alebo 100-násobok stávky. Nad všetkým vyčnieva jediný bonusový symbol. Červený diabol je Wild symbolom, ktorý dokáže v prípade potreby expandovať po celom valci. Vďaka tejto jeho špeciálnej vlastnosti môže teda získať niekoľko výherných kombinácií naraz.

Hrajte automat Čert a Káča v online kasíne

Môže sa stať, že celý hrací automat, resp. všetkých 15 políčok, pokryjete niektorým zo symbolov J, Q, K alebo A. Pokiaľ by sa vám to podarilo, celková výhra sa automaticky strojnásobí. Scatter symboly, freespiny alebo bezplatné respiny na tomto automate nenájdete. Aj preto by sme slot Čert a Káča odporúčali skôr začínajúcim hráčom. Skúsených harcovníkov by mohol tento trojvalec po krátkom čase omrzieť.

Online výherný automat nájdete aj v ponuke slovenského online kasína Fortuna, či v mnohých ďalších. Najskôr si však vyskúšajte demoverziu, ktorú máte k dispozícii na našej stránke. Počas nej ste však ukrátení o možnosť vyhrať parádne výhry. Na to samozrejme potrebujete aj kus šťastia pri hre.

333 FS pre nových hráčov v kasíne

fortuna logo

Zaregistruj sa do online Fortuna Casina a získaj vstupný bonus 333 spinov. Tvoj casino bonus bude rozdelený na 3 časti:

  • Vlož minimálne 10 € na svoj hráčsky účet a 111 Spinov na výherný automat FRUTOMATIC získaš automaticky.
  • Pri ďalšom vklade v hodnote minimálne 10 € získaš 111 Spinov na všetky Apollo hry.
  • Pri treťom vklade ešte raz 111 Spinov na hry Apollo.

Získané Spiny je potrebné odohrať do 7 dní. Na výhru z bonusu platí 5-násobná podmienka prestávkovania.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Rozprávkový hrací automat
Online kasíno:
Fortuna
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty