Tech4Bet online automaty

Hracie automaty od Tech4Bet nájdete v kasínach

eTIPOS.sk logo

Vstupný bonus: 1050 EUR

Hraj v kasíne
DoubleStar logo

Vstupný bonus: 5000 EUR

Hraj v kasíne
DOXXbet logo

Vstupný bonus: 7000 EUR

Hraj v kasíne
Tipsport logo

Vstupný bonus: 7777 EUR

Hraj v kasíne
Fortuna logo

Vstupný bonus: 333 FS

Hraj v kasíne
Slovmatic logo

Vstupný bonus: 3000 EUR

Hraj v kasíne
SYNOT TIP logo

Vstupný bonus: 10000 EUR

Hraj v kasíne
OlyBet logo

Vstupný bonus: 0 EUR

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má Tech4bet vo svojom portfóliu?

Tech4bet vznikol iba v roku 2019, no jeho tím tvoria ľudia pôsobiaci v tomto odvetví už dlhé roky. Český vývojár sa zameriava predovšetkým na online hracie automaty, Blackjack či ruletu by ste v jeho ponuke hľadali márne. No jednu výnimku sme predsa len našli – hru Plátýnko (Gotes).

Aké témy automatov Tech4bet preferuje?

Najväčšie zastúpenie v ponuke hier majú klasické jednoduché ovocné sloty. Tie dopĺňajú tematické automaty či automaty s diamantami. Nájdete tu 3, 4, 5, ba dokonca aj 6-valcové hry.

Ponúkajú hry od Tech4bet aj špeciálne bonusové funkcie?

Na automatoch od Tech4bet nájdete zväčša iba klasickú škálu bonusov a špeciálnych funkcií. K atraktívnym výhram sa prepracujete vďaka Wild symbolom, Scatter symbolom, freespinom, násobiteľom stávok, alebo bezplatným respinom.

Ako často sa objavujú free spiny na online automatoch od Tech4bet?

Medzi hráčmi sú automaty s voľnými pretočeniami obzvlášť obľúbené. Autori to veľmi dobre vedia, a preto v ponuke hier od Tech4bet nájdete dostatok slotov s freespinami.

Čím sú Tech4bet automaty špecifické?

Väčšina ovocných online slotov má rôzne verzie líšiace sa najmä v počte výherných línií. Hráči si tak môžu zvoliť svoju obľúbenú variantu tej istej hry. Tematicky ladené automaty od Tech4bet sa zase vyznačujú tým, že mnohé z nich majú svoje pokračovanie. Niekoľko kúskov dokonca vyvinuli autori aj exkluzívne pre jedno kasíno.

Ktoré hracie automaty od Tech4bet by vám nemali ujsť?

Ak máte radi tvrdú klasiku, vyskúšajte si 5-valcový automat Hot Wild 20 s expandujúcim Wild symbolom. V prípade, že pri hre preferujete viac výherných línií, skúste šťastie s Hot Wild 100, ktorý má navyše o jeden valec a jeden riadok viac ako jeho 20-líniový predchodca. Z neovocných automatov stojí za pozornosť exkluzivna hra Doxxbetu 81 Attila, kde hlavnú postavu zohráva legendárny MMA zápasník Attila Végh.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov od Tech4bet?

Silnou stránkou Tech4bet automatov je nenáročný dizajn a klasické bonusy. To možno označiť na druhej strane aj ako mínus. Na hrách od Tech4bet je totiž grafika až príliš jednoduchá a nenájdete tu žiadne inovatívne prvky ako napríklad vedľajšie bonusové hry.
Hracie automaty