Wild Diamonds 40

Wild Diamonds 40

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Wild Diamonds 40?

Wild Diamonds 40 pozostáva z 5 valcov, 4 riadkov a 40 výherných línií.

Aká je téma hry Wild Diamonds 40?

Ide o klasický automat, kde symboly tvoria drahokamy a vzácne kamene.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Wild Diamonds 40 nájdete Wild symboly, Scatter symboly a funkciu Gamble.

Je možné v hre Wild Diamonds 40 získať freespiny?

Áno, na automate je možnosť aktivovať voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotný hrací automat Wild Diamonds 40 v sebe nemá zakomponované jackpoty. No napríklad všetky automaty na etipos.sk umožňujú hrať o platformové (kasínové) Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Wild Diamonds 40?

Náš tip: Za vytočenie 3 symbolov Scatter aktivujete bonusovú hru s 5 freespinami, v ktorej môžete získať zaujímavé výhry.

Vyskúšajte si výherný automat Wild Diamonds 40 zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
99952 €
Úroveň:
Strieborný
9193 €
Úroveň:
Bronzový
46 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Nováčikovská klasika na valcoch

Ste presýtení modernými a prečačkanými automatmi s množstvom bonusových funkcií od výmyslu sveta, z ktorých sa vám iba motá hlava? V ponuke online kasín je ich dnes už pomerne dosť, pravda? Z času na čas je preto fajn nájsť taký automat, pri ktorom si takpovediac oddýchnete a ktorý vás ničím neprekvapí. Doprajte si menšiu zmenu a skúste hrací slot Wild Diamonds 40. Ide o veľmi jednoduchú hru, či už z hľadiska hrateľnosti, grafiky, bonusového vybavenia.

Výherný automat Wild Diamonds 40 je dielom českej spoločnosti Tech4bet, ktorá je na trhu s online kasínovými hrami nováčikom. Pôsobí na ňom od roku 2019, no rýchle zaradenie jej hier to ponuky mnohých slovenských online kasín hovorí o ich kvalite. Ide o 5 valcový hrací automat so 4 riadkami a ako už samotný názov tohto slotu napovedá, vyhrávate na 40 fixne daných výherných líniách. Cieľom je vytočiť minimálne 3 rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava a táto kombinácia musí neprerušovane pokračovať smerom doprava. Čo sa týka symbolov a ich výhier, ide o relatívne nízke hodnoty. Spomedzi základných symbolov získate najviac za Sedmičky, a to 20-násobok stávky. Vytočiť ju však musíte 5x. Len pre doplnenie, za štyri Sedmičky získate iba 4-násobok. Výhry síce nie sú závratné, no o to častejšie vám budú padať.

3 špeciálne bonusové funkcie

Vyššie výhry vám zaručí jeden z dvoch bonusových symbolov – Wild symbol. Je to žolík a v prípade absencie symbolu vo výhernej kombinácii ho okamžite doplní. Všimli sme si, že v hre sa objavuje dosť často a divoké symboly dokážu vytvárať aj samostatné výherné kombinácie. Za vytočenie troch divokých symbolov získate 2-násobok stávky, za štyri je to 10-násobok a za päť dokonca 50-násobok stávky. Druhým špeciálnym symbolom je Scatter symbol v podobe Hviezdy. Objavuje sa na troch stredných valcoch, čiže na druhom, treťom a štvrtom. Minimálne dva Scatter symboly automaticky aktivujú freespiny. Platí: 2x Scatter symbol = 3 freespiny, 3x Scatter symbol = 5 freespinov.

Wild Diamonds 40 môžete hrať aj cez mobil

Na online výhernom automate Wild Diamonds 40 sa už nič iné zaujímavé nenachádza. Je to absolútna klasika čo sa bonusov týka. Zahrajte si ho sami v online kasíne na ecasino.etipos.sk. Vyskúšať si ho môžete na nete aj úplne zadarmo. Pokiaľ vám viac vyhovuje hranie na mobilnom zariadení, automat je samozrejme dostupný aj vo verzii pre mobily.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Klasický výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty