Joker Blast

Joker Blast

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Joker Blast?

Joker Blast tvoria 3 valce, 3 riadky a 5 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Joker Blast?

Joker Blast je retro automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Joker Blast nájdete Wild symboly a špeciálnu funkciu Blast respin.

Je možné v hre Joker Blast získať freespiny?

Nie, tento slot neponúka žiadne voľné pretočenia, iba respin zadarmo.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat Joker Blast môže byť v niektorých kasínach doplnený o Royal Jackpot - zdielaný jackpot automatov od Tech4Bet, alebo platformové jackpoty daného kasína. V iných kasínoch hru nájdete bez jackpotu.

Ako vyhrať na hracom automate Joker Blast?

Náš tip: Ak na všetkých políčkach dvoch valcov vytočíte rovnaký symbol, aktivuje sa špeciálna funkcia Blast respin. Ide o pretočenie jedného valca zdarma.

Vyskúšajte si výherný automat Joker Blast zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
99952 €
Úroveň:
Strieborný
9193 €
Úroveň:
Bronzový
46 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Ovocná klasika Joker Blast

Tech4bet má vo svojej ponuke hier množstvo automatov s tradičnou ovocnou témou. Jedným z takých je aj online slot Joker Blast. Z hľadiska hrateľnosti ide o veľmi nenáročnú hru s jednoduchými pravidlami. Obsahuje vôbec nejaké možnosti, aby ste sa dopracovali k atraktívnejším výhram? My sme si na to posvietili a teraz vám prinášame pár našich postrehov.

Joker Blast je klasikcý 3 valcový výherný automat. Na 3 riadkoch ponúka 5 fixných výherných línií. Nepíšeme že by tu výherné kombinácie platili len zľava doprava, pri povinných 3 rovnakých symboloch na 3 valcoch je to predsa jedno. Spomedzi všetkých symbolov, ktorých väčšina je vytvorená z ovocia, má najvyššiu hodnotu Wild symbol. Za 3 divoké symboly získate odmenu vo výške 100-násobku aktuálnej stávky. Je to žolík, preto je tak aj vyobrazený. A čo je dôležité, ako žolík sa aj správa. V prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii.

Bezplatné respiny

Okrem Wildu tu ďalšie iné bonusové symboly nenájdete. Ak ich chcete na automate s 5 výhernými líniami mať viac, skúste si zahrať napríklad Hot Wild 5, i keď tu ide už o 5 válec.

Automat Joker Blast však našťastie disponuje inou špeciálnou funkciou, ktorá sa pri troche šťastia postará o zveľadenie zostatku na vašom hráčskom konte. Autori ju nazvali Blast respin. Ide o bezplatný respin, ktorý je aktivovaný v takom prípade, ak na celých dvoch valcoch vytočíte rovnaký symbol. Oba valce zostanú uzamknuté, po čom sa roztočí tretí valec. Vytvoriť tak môže niekoľko nových výherných kombinácií. K tejto špeciálnej funkcii môže dôjsť iba po nevýhernom spine.

Hrajte Joker Blast v kasíne na etipos.sk, hoc aj cez mobil

Ovocný automat Joker Blast si môžete zahrať kľudne aj cez svoj mobil napríklad v slovenskom online kasíne eTipos.sk. Aj v ňom máte možnosť točiť valcami úplne zadarmo vo forme demoverzie. V tomto kasíne je hra doplnená aj o progresívne (platformové) Jackpoty. Samozrejme tie môžete získať len vtedy, ak hráte za skutočné peniaze.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty