Hot Wild 5

Hot Wild 5

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Hot Wild 5?

Hot Wild 5 pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línií.

Aká je téma hry Hot Wild 5?

Ide o ovocný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Hot Wild 5 nájdete expandujúci Wild symbol a dva Scatter symboly s okamžitými výhrami.

Je možné v hre Hot Wild 5 získať freespiny?

Hrací automat neobsahuje bonusovú hru s voľnými pretočeniami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automatová hra Hot Wild 5 neobsahuje jackpoty. No v niektorých kasínach môže byť tento automat doplnený o platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Hot Wild 5?

Náš tip: Vytočte 5 červených sedmičiek a vaše hráčske konto narastie o 500-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Hot Wild 5 zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
84705 €
Úroveň:
Strieborný
13587 €
Úroveň:
Bronzový
89 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Aby ste sa rozhodli pre zmenu a vyskúšali nový 5 valcový automat, koľko na ňom musí byť výherných línií? Je to pre vás jeden z rozhodujúcich faktorov? Spoločnosť Tech4bet vyprodukovala už niekoľko online výherných automatov zo série Hot Wild. Z hľadiska skladby, grafiky, témy, zvukov, funkcionality, ovládania či bonusovej štruktúry sú takmer úplne totožné. Odlišujú sa však v počte valcov či výherných línií a pri pohľade na výhernú tabuľku nemožno prehliadnuť jeden dôležitý fakt. Čím menej má automat výherných línií, tým vyššie sú hodnoty jednotlivých symbolov. Dôkazom toho je aj online slot Hot Wild 5, ktorý si v krátkosti predstavíme.

Za 5 sedmičiek až 500-násobok stávky

Online hrací automat Hot Wild 5 tvorí 5 valcov a 3 riadky. Na dosiahnutie výhernej kombinácie, ktorá musí pozostávať z minimálne troch rovnakých symbolov, máte k dispozícii 5 výherných línií. Pokiaľ by sa vám to hneď na úvod zdalo málo, prejdite radšej na 6-valcový Hot Wild so 100 výhernými líniami. Na ňom sú však odmeny za výherné kombinácie nižšie.

Symbolom s najvyššou hodnotu je sedmička. Na zobrazenie piatich sedmičiek na automate Hot Wild 5 sa môžete tešiť na výhru vo výške 500-násobku stávky, čo vašim hráčskym kontom príjemne zatrasie.

Online automat Hot Wild 5 obsahuje tri až bonusové symboly. Ide o Wild symbol s expandujúcou vlastnosťou a dva Scatter symboly, ktorými sú podkova a dolár. No ani jeden Scatter symbol nedokáže spustiť bonusovú hru s voľnými pretočeniami. S takouto nevýhodou v bonusoch sme sa už stretli viac krát, napríklad pri hrách od Amusnet Shining Crown či Zodiac Wheel. Za „scatterové“ výherné kombinácie získate len okamžité výhry, čo určite zamrzí nejdeného hráča.

Hrajte o progresívne Jackpoty v kasíne eTipos.sk

Ak hrávate automaty na etipos.sk, je tu ešte niečo, čo vás pri hraní v tomto kasíne upúta. Sú to platformové progresívne jackpoty, o ktoré hráte takmer pri všetkých automatových hrách, teda aj pri hraní výherného automatu Hot Wild 5.

Ak sa chcete s hrou Hot Wild 5 dokonale zoznámiť, vyskúšajte si jej demoverziu ešte skôr, ako ju roztočíte v online kasíne ecasino.etipos.sk za reálne peniaze. No v tomto free-play režime samozrejme nemôžete vyhrať žiadnu skutočnú výhru. Prajeme veľa šťastia v hre!

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty