Diamond Crown

Diamond Crown

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Diamond Crown?

Výherný automat Diamond Crown tvorí 5 valcov, 3 riadky a 243 výherných ciest.

Aká je téma hry Diamond Crown?

Hru môžeme zaradiť do kategórie automatov s drahými kameňmi.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online automat Diamond Crown obsahuje Wild symboly, Scatter symboly a respiny.

Je možné v hre Diamond Crown získať freespiny?

Áno, naraz môžete získať až 15 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat Diamond Crown rovnako ako ostatné hry od Tech4bet môže obsahovať progresívny Royal jackpot. V niektorých iných kasínach môže byť automat doplnený o platformové jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Diamond Crown?

Náš tip: Ak na valcoch vytočíte iba dva symboly Scatter, použite respin a skúste pretočiť niektorý zo zvyšných valcov znova, aby ste získali tretí Scatter a aktivovali freespiny.

Vyskúšajte si výherný automat Diamond Crown zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
102102 €
Úroveň:
Strieborný
21855 €
Úroveň:
Bronzový
64 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Exkluzívny automat Diamond Crown na etipos.sk

Vyskúšajte si automat Diamond Crown, na ktorom máte jedinečnú možnosť ovplyvniť dianie na valcoch a dosiahnuť skvelé výhry. Tento online slot od spoločnosti Tech4bet nájdete u nás exkluzívne iba na ecasino.etipos.sk, kde si ho dokážete zahrať na začiatok úplne zadarmo. Poďme si ho trochu predstaviť.

Diamond Crown je na prvý pohľad úplne obyčajný výherný automat s 5 valcami a 3 riadkami. Výherné kombinácie platia zľava doprava, pričom výherných línii je na ňom až 243. Ani symboly nie sú ničím výnimočné, ide o klasické kartové znaky doplnené o symboly diamantov rôznych farieb. Za prvú menovanú skupinu získate menšie výhry, oveľa viac je to pri diamantoch. Napríklad za 5 bielych diamantov obdržíte nádherný 200-násobok stávky. Klasické je aj vyplácanie - v prípade viacerých výherných kombinácii na jednej línii platí iba tá s najvyššou hodnotu. Ak by sa vám podarilo vytočiť niekoľko výherných kombinácii na viacerých výherných líniách, všetky sa spočítajú.

Single re-spin dopraje parádne výhry

Doteraz sme hodnotili Diamond Crown iba ako priemerný klasický hrací automat. A podobne je to aj s vizuálom. Netvrdíme, že grafické prevedenie automatu vývojári z tech4bet odflákli, no nie je to tu žiadna „podívaná“. Autori však stavili na hrateľnosť a špeciálne funkcie. Ak teda nesúdite knihu iba podľa obalu, samotné hranie je už iná kapitola a určite vás nadchne. Z bonusovej ponuky ako prvý spomenieme Wild symbol, ktorý v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Čo je však škoda, objavuje sa iba na dvoch valcoch (druhom a štvrtom). Nájdete tu aj Scatter symbol. Za tri, štyri alebo päť týchto symbolov získate 15 voľných pretočení. Počas nich nedochádza k žiadnym ďalším špeciálnym javom, čo nás tiež tak trochu zamrzelo. Autori z tech4bet mohli výhry počas freespinov aspoň zdvojnásobiť ako Synot Games pri automate Reel Hot Respin, či strojnásobiť ako to spravili Kajote pri hre Ring of Fire XL.

Ale nič to, lebo teraz príde náš tip, ako na automate Diamond Crown vyhrať. Všetky doteraz priemerné vlastnosti hry ideálne kompenzuje výnimočná funkcia „single reel re-spin“. A ostrieľaní hráči veľmi dobre vedia, ktorá „bije“. Ide o možnosť roztočiť akýkoľvek valec znova a docieliť tak, aby ste vytvorili výhernú kombináciu resp. získali tri Scatter symboly. Táto funkcia však nie je grátis. Pred každým re-spinom je pod každým valcom zobrazený poplatok. Čím vyššia je možnosť získať po re-spine výhernú kombináciu, tým vyšší je poplatok.

Diamond Crown v kasíne aj s progresívnymi Jackpotmi

Aby mal automat ešte väčšie grády, autori z Tech4bet pridali do Diamond Crown aj hru o progresívny bonus Royal Jackpot. No nie všetky kasína ho majú pri tejto hre aj zapnutý. Ak hráte na eTipos.sk, máte možnosť získať nielen Royal Jackpot, ale aj niektorý z troch lokálnych progresívnych Jackpotov tohto kasína – Gold, Silver, Bronze. Hodnoty všetkých troch priebežne narastajú a ich aktuálne hodnoty vidíte priamo nad valcami. Získať niektorý z nich závisí iba od náhody, no azda budete medzi šťastlivcami i vy. Treba skúšať a vytrvať.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty