Ring of Fire XL

Ring of Fire XL

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Ring of Fire XL?

Ring of Fire XL je vyskladaný z 5 valcov, 4 riadkov a 5 výherných línií, ktoré sú fixne dané.

Aká je téma hry Ring of Fire XL?

Ring of Fire XL je ovocný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat Ring of Fire XL ponúka Wild symboly a Scatter symboly.

Je možné v hre Ring of Fire XL získať freespiny?

Áno, po vytočení 3 a viac symbolov Scatter získate freespiny. Ich maximálny počet je 90.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Výherný automat Ring of Fire XL môže ponúkať jackpoty Joker Bonus Progressive so 4 úrovňami Platinum, Gold, Silver a Bronze. Niektoré kasína do neho pridávajú aj svoje lokálne jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Ring of Fire XL?

Náš tip: Všetky výhry počas freespinovej hry sú strojnásobené.

Vyskúšajte si výherný automat Ring of Fire XL zadarmo

Pozor, nepopáľte sa na valcoch!

Moderný s obrovskou porciou nadupaných bonusov alebo klasický s ovocnou tematikou a pár špeciálnymi funkciami? Ktorej kategórii online hracích automatov dávate prednosť? Ak ste sa v úvodnej vete priklonili k druhej možnosti, nasledujúce riadky sú určené práve vám. Výherný slot Ring of Fire XL je stará dobrá klasika doplnená o všetky dôležité a potrebné bonusy, ktoré vám pomôžu dopracovať sa k atraktívnejším výhram.

KajotWin

Ring of Fire XL poňali autori hry zo spoločnosti Kajot skutočne pekelne. Celý automat pôsobí takpovediac diabolsky. Prevláda na ňom červená farba s ohnivými prvkami, no a dôležitým symbolom je ušatý diablik. Avšak nepredbiehajme. Vyskladaný je z 5 valcov, 3 riadkov a 5 fixne daných výherných línii. Ako obvykle, aj tu platí, že kombinácie výhier platia iba zľava doprava. Súčasťou slotu sú tradičné bonusové funkcie, ktoré vám budú asistovať pri vytváraní výherných línií, získavaní freespinov alebo násobenia celkových výhier. Pri absencií týchto vlastností by sa vám automat veľmi rýchlo zunoval.

Ako získať 90 voľných pretočení?

Ako sme už načrtli, usmiaty červený diablik je Wild symbolom. V pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho aj on dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu a tá je veľmi cenená, pretože diablik je symbol s najvyššou hodnotou. Už len za dvoch diablikov kdekoľvek na valcoch získate dvojnásobok stávky, za troch je to 50-násobok, za štyroch už 500-násobok, no a napokon za päť až 1800-násobok stávky.

Nesmie chýbať ani Scatter symbol. Ten je vyobrazený ako ohnivá guľa s nápisom Ring of Fire. No a čo vlastne znamenajú tie dve písmenka „XL“ v názve hry? Poriadny balík freespinov! Pokiaľ teda vytočíte napríklad 3-krát Scatter symbol, získate okamžitú výhru a následne si vyberiete jeden z nich, na ktorý kliknete. Pod každým Scatter symbolom sa totiž ukrýva nejaké číslo vyjadrujúce počet voľných pretočení. Najvyšším číslom je 90. Nám sa podarilo získať maximálne 85 freespinov, čiže v bonusovej hre sme sa nielen veľmi dlho zdržali, ale celková výhra stála naozaj za to. A to i kvôli tomu, že každá výhra počas freespinovej hry je strojnásobená.

Ring of Fire XL si zahráte aj v slovenských kasínach

Wild symbol, Scatter symbol, megabalík freespinov a trojnásobky výhier. To je silná 4-kombinácia bonusov, vďaka ktorým sa dopracujete k vysnívaným výhram. Online automat Ring of Fire XL má hráčom skutočne čo ponúknuť. Nájdete ho aj v slovenských kasínach. Skúste si ho! Možno práve vám sa podarí odkryť Scatter symbol s 90 freespinami.

777 EUR pre nových hráčov v kasíne

kajot-intacto logo

Získajte 100% vstupný vkladový bonus až do výšky 777 Eur k Vášmu prvému vkladu. Vložte do 30 dní od registrácie na svoj hráčsky účet ľubovoľnú sumu, do 7 dní od vkladu si aktivujte 100% bonus za prvý vklad. Pretočte 25-násobok svojho vkladu do 14 dní a bonus je váš.

Získajte 33 free spinov za plne aktívny účet. Zaregistrujte sa, nahrajte dokumenty pre overenie Vašej identity a odohrajte aspoň 10 zatočení za reálne peniaze. Následne získate 33 free spinov zdarma.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Klasický výherný automat
Online kasíno:
Kajot Intacto
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty