Respin Queen

Respin Queen

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Respin Queen?

Respin Queen je 5 valcový online automat s 3 riadkami a 5 fixnými výhernými líniami.

Aká je téma hry Respin Queen?

Respin Queen je retro automat s ovocným symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Okrem klasického Wild symbolu sú tu k dispozícii aj bezplatné respiny.

Je možné v hre Respin Queen získať freespiny?

Nie, tento automat nemá žiadne voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Respin Queen môže obsahovať hru o progresívny Royal jackpot, ak je v danom kasíne pre tech4bet hracie automaty spustený.

Ako vyhrať na hracom automate Respin Queen?

Náš tip: V prípade, že by sa vám podarilo vytočiť 15 rovnakých symbolov na všetkých políčkach automatu, celková výhra sa násobí x5.

Vyskúšajte si výherný automat Respin Queen zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
100002 €
Úroveň:
Strieborný
9212 €
Úroveň:
Bronzový
65 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Ďalší z radu ovocných slotov od Tech4bet

Tech4bet nie je mainstreamovou spoločnosťou v oblasti kasínových hier, ale to nie je dôvodom, že by nemohla produkovať zaujímavé online automaty. Nám sa však zdá, že tých klasických ovocných automatov a retro hier má už vo svojej ponuke hier akosi priveľa. Tentoraz sme sa pozreli na slot s pútavým názvom – Respin Queen, no už po spustení nám bolo jasné, že ide o ďalší ovocný titul s recyklovanými vizuálnymi prvkami. Neprináša nič inovatívne a hráčov hľadajúcich pokrokové bonusy asi nenadchne.

Online výherný automat Respin Queen má 5 valcov, 3 riadky a 5 fixne daných výherných línií. Túto tradičnú skladbu automatov dopĺňajú ďalšie retro prvky - ovocné symboly a jednosmerné výherné kombinácie zľava doprava. Najvyššiu hodnotu v hre má červená sedmička, za ktoré získate 20, 50 alebo 100-násobok stávky.

Bezplatné respiny so zafixovanými symbolmi

Respin Queen disponuje jediným bonusovým symbolom, ktorým je Wild symbol. A v hre robí presne to, čo sa od neho zvyčajne očakáva. Supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii alebo ju rozšíri. Za čo však musíme autorov pochváliť je, že do hry zakomponovali aj bezplatné respiny, čo možno považovať za relatívne adekvátnu náhradu absencie freespinov. Bezplatné respiny sa aktivujú vždy, keď je Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, pričom všetky výherné symboly zostanú zafixované na svojich miestach. A prilepené sú dovtedy, kým sa na automate objavujú nové výherné kombinácie. Tento bonusový prvok sme už však videli v graficky vydarenejších hrách od Synot Games – na 3-valcovom Respin Joker či 4-valcovom Respin Joker 81.

Môže sa stať, že na hracom automate Respin Queen vytočíte na všetkých jeho políčkach rovnaký symbol. V takomto prípade sa celá výhra vynásobí x5.

Respin Queen zadarmo v kasíne eTipos.sk

Progresívny Royal Jackpot na online slote Respin Queen môžete nájsť len vo vybraných kasínach. Na ecasino.etipos.sk síce v čase písania recenzia nebol, no vykompenzovali ho platformové Jackpoty kasína až v 4 úrovniach. Navyše si túto hru môžete vyskúšať aj úplne zdarma bez registrácie či akýchkoľvek vkladov.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty