243 Simply Ways

243 Simply Ways

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 243 Simply Ways?

Výherný automat 243 Simply Ways tvorí 5 valcov, 3 riadky a 243 výherných ciest.

Aká je téma hry 243 Simply Ways?

Ide o retro automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate 243 Simply Ways nájdete len Wild symboly.

Je možné v hre 243 Simply Ways získať freespiny?

Áno, naraz môžete získať až 60 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat 243 Simply Ways neponúka jackpoty, no v niektorých kasínach môže byť doplnený o platformové jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate 243 Simply Ways?

Náš tip: Ak sa vám podarí na vyznačenom strednom riadku vytočiť nejakú výhernú kombináciu, získavate freespiny. Za „wildovú“ výhernú kombináciu ide o 20, 40 a až 60 voľných pretočení.

Vyskúšajte si výherný automat 243 Simply Ways zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
97665 €
Úroveň:
Strieborný
17499 €
Úroveň:
Bronzový
99 €
TIPOS TIPOS Jackpot

243 ovocných ciest za výhrou

Automaty s aspoň 243 spôsobmi na získanie výhernej kombinácie sa pre hráčov v online kasínovom svete stávajú čoraz viac lákavejšími. Nečudujeme sa. Sú naozaj atraktívne a radi do nich „zabŕdneme“ i my. Už sme si tu predstavili Dragons of Fortune od Synot Games či Gem Rocks s dokonca 4 096 výhernými cestami. Pokiaľ ste ich fanúšikom, určite by ste mali pozrieť na online výherný automat 243 Simply Ways, ktorý je dielom českej spoločnosti Tech4bet. Ide síce o jednoduchý online slot, no má v sebe zakomponovanú jednu skvelú špeciálnu bonusovú vlastnosť, ktorú zaiste oceníte.

Online hrací automat 243 Simply Ways tvorí 5 valcov a 3 riadky. Ako už bolo spomínané, je na ňom až 243 ciest ako získať výhernú kombináciu. Tá musí spĺňať isté podmienky. Musí začínať na prvom valci zľava, bez prerušenia pokračovať smerom doprava a obsahovať musí minimálne tri rovnaké symboly. Keďže ide skôr o klasický slot, na valcoch sa točia ovocné symboly. Tie ideálne dopĺňa červená sedmička, ktorá má v hre najvyššiu možnú výhernú hodnotu. Za tri sedmičky získate 8-násobok stávky, za štyri už 24-násobok, no a za päť až 80-násobok stávky.

Ako získať 60 freespinov naraz?

Čo sa týka bonusovej výbavy automatu 243 Simply Ways, nie je síce až tak štedrá a kreatívna, ale pre bežného hráča úplne postačujúca. Základom je samozrejme Wild symbol. Je žolíkom a vždy, keď vo výhernej kombinácii absentuje symbol, nahradí ho. Prostredný riadok na automate je vyznačený žltou farbou. Tento riadok je veľmi dôležitý, pretože ak na ňom vytočíte výhernú kombináciu, aktivujete hneď niekoľko freespinov. Pýtate sa koľko? To záleží od toho, čo na vyznačenom strednom riadku vytočíte. Každej výhernej kombinácii prislúcha vopred daný počet voľných pretočení. Napríklad za 3 čerešne získate iba 1 freespin, za štyri hrušky 10 freespinov, no za 5 sedmičiek už 32 freespinov. Najviac voľných pretočení zinkasujete za výhernú kombináciu zostavenú z Wild symbolov – 20, 40 a 60 freespinov. Všetko pekne vidíte vo výhernej tabuľke.

Automat 243 Simply Ways aj v ponuke kasína eTipos.sk

Aké sú vaše dojmy z výherného automatu 243 Simply Ways po prečítaní recenzie? Ste zvedaví ako sa na ňom v skutočnosti hrá a ako sa získavajú voľné pretočenia? Neváhajte, kliknite na online kasíno eTipos.sk a automat si vyskúšajte. Môžete tak urobiť aj úplne zadarmo. Želáme vám freespinovú jazdu plnú výhier.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty