Gem Rocks

Gem Rocks

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Gem Rocks?

Hra Gem Rocks pozostáva zo 6 valcov, 4 riadkov a vyhrať tu môžete až 4 096 rôznymi spôsobmi.

Aká je téma hry Gem Rocks?

Online automat Gem Rocks spadá do kategórie hier plných pokladov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V hracom automate sa stretnete s násobiteľmi výhier, megasymbolmi a re-spinmi.

Je možné v hre Gem Rocks získať free spiny?

Pretočenia zadarmo v hre Gem Rocks nie sú, no sú tu k dispozícii re-spiny po každom vytvorení výhernej kombinácie.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotný automat Gem Rocks od Yggdrasilu nemá v sebe zakomponovanú možnosť hrať o jackpoty, no v niektorých kasínach môže byť hra vlastných lokálnych jackpotov kasína.

Ako vyhrať v hracom automate Gem Rocks?

Zaujímavú výhru v tejto hre vám môžu priniesť kedykoľvek napríklad megasymboly v rozmeroch od 2x2 do 4x4.

Vyskúšajte si výherný automat Gem Rocks zadarmo

Poklady ukryté na valcoch

Roztáčanie valcov online slotov, na ktorých sa nachádzajú rôzne trblietavé klenoty, sa teší obľube veľkej skupiny kasínových hráčov. Jednou z takých hier je aj online výherný automat Gem Rocks.

Keď vám takto na úvod napíšeme, že v tejto hre nenájdete Wild ani Scatter symbol, aký automat si predstavíte? Nejakú nudnú klasiku, automat pre začínajúcich hráčov, ktorý ani neotvoríte? Neunáhlite sa! Hrací automat Gem Rocks je ďalším z vydarených kúskov kreatívneho výrobcu Yggdrasil.

Ovládanie, grafika, zvuk – všetko na jednotku

Po zapnutí online výherného automatu Gem Rocks vás privíta prehľadná hracia plocha pozostávajúca zo 6 stĺpcov a 4 riadkov umiestnená v jaskyni, do ktorej padajú symboly drahokamov obalených v skalách. Vyhrať môžete vďaka 4 096 spôsobom, pričom výhernú kombináciu vytvoríte vtedy, ak vám rovnaký symbol padne minimálne na troch valcoch za sebou. Táto výherná kombinácia musí začínať na prvom valci zľava. K vyšším výhram vám tu určite pomôže aj multiplikátor výhier a padajúce veľké megasymboly.

S ovládaním online slotu Gem Rocks nebudete mať žiadne problémy. Ako býva u Yggdrasil hracích automatov zvykom, všetko potrebné pre vás, na čo môžete siahnuť, sa nachádza v dolnom prehľadnom paneli. Bez problémov si navolíte výšku stávky, roztočíte valce alebo využijete obľúbenú funkciu autoplay.

Čo špeciálne ponúka online automat Gem Rocks?

Ako sme už v úvode spomínali, na výhernom automate Gem Rocks by ste márne hľadali Wild či Scatter symbol. Nájdete tu však iné dve zaujímavé bonusové funkcie, ktoré vám tieto symboly určite vynahradia. Prvou funkciou sú takzvané Dropdown – padajúce výhry (často nazývané aj ako lavínový efekt). Po vytvorení výhernej kombinácie sa tieto symboly z plochy vyparia a sú nahradené novými z vrchných poschodí. Tento bezplatný re-spin s dopĺňaním nových symbolom získavate dovtedy, pokiaľ vytvárate nové výherné kombinácie.

A s výhernými kombináciami súvisí aj druhá zaujímavá funkcia nazvaná Gem Rock. Počas hrania si určite všimnete v ľavej časti (pri hraní na mobile v hornej časti) počítadlo s tromi postavičkami kamenných golemov pozostávajúce z deviatich dielikov. Každý dielik sa aktivuje po vytvorení výhernej kombinácie. Po dvoch, piatich a deviatich výhrach sa na hracej ploche zjaví jeden z kamenných golemov nazvaných Monster Rock a následne sa toto skalnaté monštrum premení na megasymbol. Takto skočí do valcov na miesto, kde doplní chýbajúce symboly do výhernej kombinácie, a tak vám zabezpečí ďalšiu výhru. Po dvoch výhrach si tak privoláte megasymbol v rozmere 2x2, po piatich výhrach to bude megasymbol 3x3 a po deviatich naplnených dielcoch v ukazovateli to bude dokonca symbol v rozmere 4x4.

Záverečné hodnotenie automatu Gem Rocks

Po vyskúšaní online hry Gem Rocks od Yggdrasil musíme uznať, že ide o skvelý online automat. Svojou grafikou, prehľadnosťou a jednoduchou hrateľnosťou vás určite očarí. A hoci tu chýbajú populárne špeciálne symboly Wild a Scatter, určite si veľmi rýchlo zvyknete na zaujímavú funkciu Gem Rock, ktorá vás neraz odmení veľmi zaujímavými výhrami.

7000 EUR pre nových hráčov v kasíne

doxxbet logo

Vyber a aktivuj si svoj uvítací bonus: 10 €, 50 €, 100 €, 500 €, 1000 €, 5000 € alebo 7000 €. Po aktivácii jedného z ponúkaných bonusov musíš v priebehu nasledujúcich 30 dní vsadiť 10 až 45 násobok výšky daného bonusu v reálnych peniazoch. Následne sa Ti bonus pripíše na konte do zostatku.

A to nie je všetko! Môžeš získať extra 250 točení zdarma, rozdelených do 4 skupín, ktoré môžeš získať 30 dní od registrácie.:

  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí si overiť hráčsky účet. Následne môžeš využiť 50 točení zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a počkať si na svoje šťastie. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 100€. Následne sa ti bonus aktivuje. Potom stačí už len spustiť jednu z hier Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a využiť točenia zdarma.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA - pretočte v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 250€. Následne sa ti ihneď aktivujú točenia zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 100 TOČENÍ ZDARMA na hre BERRY BERRY BONANZA - pre získanie posledných točení zdarma v rámci Uvítacieho bonusu treba pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 500€.

Točenia zdarma môžeš využiť až do 30 dní od ich pridelenia na Tvoj hráčsky účet. Točenia zdarma v rámci Uvítacieho bonusu je možné získať maximálne do 30 dní od registrácie.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Yggdrasil
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
DOXXbet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty