Flaming Fruit

Flaming Fruit

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Flaming Fruit?

Flaming Fruit je 3 valcový automat pozostávajúci z 3 riadkov a 5 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Flaming Fruit?

Na valcoch tohto automatu sa zobrazujú klasické symboly ovocia, ide o ovocný retro automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Neviem či sme už niekedy takúto odpoveď napísali, no výherný automat Flaming Fruit neobsahuje absolútne žiadne bonusové symboly či funkcie.

Je možné v hre Flaming Fruit získať freespiny?

Nie, automat neobsahuje bonusovú hru s otočeniami zadarmo.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Hry od Tom Horn nemajú vlastné jackpoty, no v niektorých kasínach môže byť automat Flaming Fruit doplnený o platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Flaming Fruit?

Náš tip: Zamerajte sa na sedmičky, za 3 tieto symboly na výhernej línii získate 64-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Flaming Fruit zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
102193 €
Úroveň:
Strieborný
21889 €
Úroveň:
Bronzový
98 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Už sme dávno nevideli jednoduchší výherný automat, ako je Flaming Fruit od Tom Horn. Pokiaľ nemáte s hraním online slotov veľa skúseností, respektíve nemáte žiadne, je to ideálna hra na rozbeh. Neobsahuje žiadne bonusy či komplikované špeciálne funkcie. V podstate len točíte valcami. Skúsenejším hráčom však odporúčame radšej niečo iné od Tom Horn Gaming, napríklad taký Spacejammers.

Flaming Fruit je jednoduchý 3 valcový automat s 3 riadkami a klasickou ovocnou témou. Výherné kombinácie vznikajú len na 5 výherných líniách, ktoré sú fixne stanovené a ich počet nejde meniť. 6 násobok stávky získate za kombináciu vytvorenú z čerešní, citrónov alebo pomarančov, 14 násobok získate za slivky alebo hrozná, 24 násobok za BARy alebo melóny, 32 násobok za hviezdy a najviac 64 násobok stavenej sumy obdržíte za vytočenie 3 symbolov sedmičky.

Nikde žiaden bonus

Vizuál automatu je pestrofarebný a žiarivý. Symboly sú čisté a elegantné. Hra nemá žiadne 3D animácie, autori sa pri tomto automate zamerali iba na dokonalé retro prevedenie. Áno, klasické ovocné automaty sú v hráčskej komunite stále obľúbené, avšak máme pochybnosti, či Flaming Fruit bez akéhokoľvek bonusu hráčov zaujme. Chýba Wild, Scatter, nejaký násobiteľ, freespiny alebo respiny. Prekvapilo nás, že autori do hry nenasadili niečo, čo by ju urobilo atraktívnejšou. Jedinou možnosť ako sa dopracovať k vyšším výhram, je funkcia Gamble (Risk). Pokiaľ teda máte radi napätie a nebojíte sa riskovať, stačí kliknúť na toto políčko a skúsiť svoje výhry zdvojnásobiť. Správny tip zakrytej karty výhru zdvojnásobí, po nesprávnom však o ňu prídete.

Flaming Fruit nájdete v online kasíne, aj na etipos.sk

Ako sme už vyššie spomenuli, online výherný automat Flaming Fruit je vhodný len pre istú kategóriu hráčov. Pre tých, ktorí hľadajú rýchlu zábavu s jednoduchým točením valcov bez bonusových hier. Dovolíme si tvrdiť, že ostrieľanejších hráčov, čo majú radi modernejšie kúsky, vôbec neosloví. Môže za to predovšetkým absencia akéhokoľvek bonusu či špeciálnej funkcie. Ak nedávate na rady druhých, svoj názor si urobte sami a vyhľadajte tento slot v online kasíne, napríklad na ecasino.etipos.sk. Flaming Fruit si samozrejme môžete vyskúšať aj na svojom mobile.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty