Spacejammers

Spacejammers

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Spacejammers?

Online výherný automat Spacejammers má 5 valcov, 3 riadky a 9 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Spacejammers?

Túto hru radíme medzi sci-fi či vesmírne online automaty s dobrodružnou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Spacejammers obsahuje Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výhier a špeciálnu funkciu Shatter.

Je možné v hre Spacejammers získať freespiny?

Áno, po vytočení 3 Scatter symbolov aktivujete 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotná hra jackpoty neobsahuje, no v niektorých kasínach môže byť automat Spacejammers doplnený o platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Spacejammers?

Náš tip: Po každej výhernej kombinácii sa aktivuje špeciálna funkcia Shatter. Kaskádový efekt odstráni výherné symboly a na ich miesto zhora spadnú nové, čo vám dáva ďalšiu šancu na výhru.

Vyskúšajte si výherný automat Spacejammers zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
104715 €
Úroveň:
Strieborný
22835 €
Úroveň:
Bronzový
171 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Pripravte sa na vesmírne dobrodružstvo s automatom Spacejammers. S kombináciou solídnej grafiky, zaujímavých funkcií a odmien, je Spacejammers online automat, ktorý by mohol zaujať každého milovníka sci-fi. A navyše rovnako ako iné Tom Horn hry, perfektne sa hrá na mobile. Ak ste pripravení rýchlosťou svetla opustiť nudné každodenné hranie a vyraziť do neznáma, kde na vás čakajú súboje s intergalaktickými hrdinami a vesmírne krádeže vzácnych klenotov, potom je Spacejammers váš astro-lístok na palubu. Zapnite si pásy, lebo tento online slot je pripravený na vzlet do sfér, kde pravidlá gravitácie neplatia a jedinou hranicou sú atraktívne výhry.

Grafika, hudba a skladba

Grafické spracovanie online hracieho automatu Spacejammers od Tom Horn je na vysokej úrovni, so štýlovými symbolmi, ktoré zobrazujú galaktických hrdinov a pestré drahokamy. Vizuálny štýl je živý a dynamický, čo dokonale dopĺňa sci-fi tému tejto hry. Téma Spacejammers vás zavedie do vesmíru plného dobrodružstiev, kde sa stretnete s rôznymi bojovníkmi. Hudobný sprievod je ako vesmírna odysea. Elektronické beaty a syntetizátory vytvárajú dojem nekonečného vesmíru plného dobrodružstva a nebezpečenstva. Každý zvukový efekt pri výhre alebo aktivácii funkcie dodáva hre ešte väčšiu hĺbku. Hudba sa dokonale spája s vizuálnymi efektmi, čo vytvára atmosféru, ktorá vás pohltí ako čierna diera. A nepustí.

Päťvalcový hrací automat Spacejammers ponúka rozloženie symbolov na 3 riadkoch a poskytuje celkom 9 fixných výherných línií. Toto usporiadanie je ideálne pre hráčov, ktorí uprednostňujú klasický formát, ale zároveň hľadajú moderné prvky v hre. Výherné kombinácie, ktoré musia pozostávať z 2 až 5 rovnakých symbolov, platia klasicky zľava doprava.

Bonusové vlastnosti hry

Online slot Spacejammers prináša okrem vesmírneho dobrodružstva aj rad bonusov, ktoré zvyšujú vaše šance na výhru. Divoký symbol, označený ako Wild, nahradzuje akékoľvek iné symboly okrem Scatter symbolu a pomáha vytvárať výherné kombinácie na celom hracom poli. Keď vytočíte tri Scatter symboly v podobe kozmickej truhlice, odomkne sa 10 freespinov. Na začiatku tejto bonusovej hry si môžete vybrať zo štyroch tajomných truhlíc, ktoré ukrývajú dynamické násobitele výhier (x2 až x5).

Po každej výhernej kombinácii sa aktivuje špeciálna funkcia Shatter. Kaskádový efekt odstráni výherné symboly a na ich miesto zhora spadnú nové, čo vám dáva ďalšiu šancu na výhru. S každým novým pádom symbolov sa navyše zvyšuje násobiteľ výhry až do maximálnej hodnoty x4. Táto herná mechanika je medzi hráčmi stále obľúbená a pamätať si ju môžete napriklad z hry Gonzo’s Quest Megaways.

Hrací automat Spacejammers na mobile

Online výherný automat Spacejammers je plne optimalizovaný pre mobilné zariadenia, takže môžete vystreliť do galaxie a tešiť sa z výhier, či už na cestách alebo z pohodlia domova. To všetko s rovnakou grafikou a funkčnosťou ako na notebooku. Skor ako roztočíte valce v online kasíne Tipos, môžete si Spacejammers vyskúšať úplne zadarmo vo forme demoverzie, a to bez toho, aby ste riskovali čo i len jeden cent z vašej vesmírnej pokladnice. Nezáleží, či už ste skúsený vesmírny cestovateľ alebo len začínajúci dobrodruh, tento automat vás pozýva na cestu, ktorá môže byť rovnako zábavná ako lukratívna. Tak naštartujte motory, nastavte smer ku hviezdam a nechajte sa unášať touto galaktickou zábavou.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty