Grand Wheel

Grand Wheel

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Grand Wheel?

Grand Wheel je 3valcový online výherný automat iba s 1 riadkom a iba s 1 výhernou líniou.

Aká je téma hry Grand Wheel?

Grand Wheel je klasický ovocný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Grand Wheel nájdete bonusové koleso a násobitele výhier.

Je možné v hre Grand Wheel získať freespiny?

Nie, tento automat voľné pretočenia neobsahuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Grand Wheel obsahuje 3 progresívne Jackpoty – Mega Drop, Daily Drop a Hourly Drop.

Ako vyhrať na hracom automate Grand Wheel?

Náš tip: Na kolese Grand Wheel môžete vyhrať až 1 000-násobok stávky. Musíte však vytočiť 3x symbol bonusového kolesa.

Vyskúšajte si výherný automat Grand Wheel zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
43987 €
Úroveň:
Daily Drop
457 €
Úroveň:
Hourly Drop
27 €
Niké Red Tiger Jackpot

Unikátny nápad z dielne Red Tiger

Začneme celkom netradične a to otázkou. Ako vyhrať na automate s jednou jedinou výhernou líniou získať nejaké nadpriemerné výhry? Je to možné? V prvom momente vás určite napadne, čo je to za automat? To asi veľmi ťažko, ak vôbec! Vaše pochybnosti chápeme, no vedzte, že s takýmto slotom to možné je. Dôkazom toho je online automat s názvom Grand Wheel.

Autorom hry zo spoločnosti Red Tiger skladáme pomyselný klobúk, pretože zostrojiť slot s jednou výhernou líniou tak, aby zaujal, a hlavne aby hráčovi doprial slušnejšie výhry, nie je jednoduché. Keby do neho autori nezakomponovali jednu dôležitú vec, možno by sme predošlú vetu formulovali aj inak.

Online hrací automat Grand Wheel tvoria 3 valce a už niekoľkokrát skloňovaná jedna výherná línia. Výherné kombinácie sú platné v jednom smere zľava doprava. Autori ho ošatili do retro štýlu, takže na valcoch nájdete iba ovocná symboly doplnené o symboly zvonca a červenej sedmičky. Práve sedmička je prvok s najvyššou hodnotou. Až 88-násobok stávky získate za tri sedmičky.

Najvyššia možná výhra na Grand Wheel? 1000-násobok stávky

Toto číslo je však len zlomok toho, čo vám môže priniesť jediný bonusový symbol automatu, ktorý zároveň hru povyšuje od tuctového priemeru. Ide o tzv. Kolesový bonus. Vďaka nemu sa dopracujete k ohromným výhram postavených na vysokých násobiteľoch stávok. Na každom jednom valci sa točí symbol Kolesového bonusu. Ak vytočíte jeden alebo dva, koleso sa automaticky spustí a vylosuje násobok stávky. Maximálne je možné získať 38-násobok. Pokiaľ by sa vám ale podarili vytočiť tri symboly Kolesového bonusu, dosiahnuť môžete až megalomansky 1000-násobok stávky, ktorý je na kolese vyobrazený. A to už stojí za pozornosť.

Hrajte o luxusné Jackpoty v online kasíne Niké

Absenciu freespinov, Wild či Scatter symbolov nahrádza možnosť hrať o progresívne Jackpoty denný Daily Drop a celkový Mega Drop. Väčšina Red Tiger hier na niké.sk, ako napríklad Dragons Fire či Spin Town nimi disponuje a Grand Wheel nie je výnimkou. Ich hodnoty priebežne narastajú a vidíte ich v lište vedľa valcov. A ako ich získať? Je to tak trochu náročné, pretože ide o vedľajšiu bonusovú hru, ktorá je založená iba na náhode. Jedna vec je však istá. Jackpot vždy niekto vyhrá. Možno to budete práve vy! Vyskúšajte si výherný automat Grand Wheel v online kasíne Svet Hier Niké. Pokiaľ sa s ním potrebujete zoznámiť a oťukať, využite možnosť hrania zadarmo.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty