Ultimate Hot

Ultimate Hot

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Ultimate Hot?

Výherný automat Ultimate Hot tvoria 3 valce, 3 riadky a len 5 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Ultimate Hot?

Ide o klasický výherný automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online automat Ultimate Hot neponúka okrem funkcie Gamble už nič iné.

Je možné v hre Ultimate Hot získať freespiny?

Nie, tento automat freespiny neobsahuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Ultimate Hot obsahuje 4 progresívne Jackpoty v hre zvanej Jackpot Cards. Niektoré kasína do hry nasadzujú svoje vlastné Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Ultimate Hot?

Náš tip: Keďže automat je na bonusy chudobný, atraktívnejšie výhry je možné dosiahnuť prostredníctvom funkcie Gamble.

Vyskúšajte si výherný automat Ultimate Hot zadarmo

Ultimate Hot SYNOT TIP

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
8 €
Úroveň:
Diamonds
21 €
Úroveň:
Hearts
486 €
Úroveň:
Spades
2845 €
SYNOT TIP Amusnet Jackpot Cards

Vypnite pri ovocnej klasike

S automatmi plných všakovakých bonusových funkcií sa v poslednej dobe akoby vrece roztrhlo. Z času na čas je preto fajn siahnuť po starej dobrej ovocnej klasike. Takouto klasikou je aj online slot Ultimate Hot. Jeho názov síce znie nadupane, no v podstate je veľmi jednoduchý a neobsahuje žiadne moderné prepracované bonusové prvky. Skutočná oddychovka.

Ovocný automat Ultimate Hot vytvorila spoločnosť (Amusnet) EGT. Poskladaný je do 3 valcov, 3 riadkov a 5 fixných výherných línii. Výherné kombinácie sú platné zľava doprava. Pri viacerých možnostiach výherných kombinácií na línii platí len tá najvyššia. Klasické ovocné symboly čerešní, sliviek, citrónov, pomarančov, hrozien a melónov dopĺňajú neovocné symboly ako zvončeky, hviezdy a červené sedmičky. Posledné dva menované symboly majú v hre najvyššie hodnoty. Po vytočení troch sedmičiek si prilepšíte o 60-násobok stávky. Ide vôbec o najvyššiu hodnotu na automate. Aby ste dosiahli o niečo atraktívnejšie výhry, využiť môžete po výhernom spine funkciu Gamble (Risk). Ako už iste dobre viete, vašou úlohou v tejto vedľajšej minihre je uhádnuť farbu zahalenej karty. Správny tip výhru zdvojnásobí, po nesprávnom o výhru prídete. Žiadne iné bonusy na automate Ultimate Hot nenájdete, ak teda nerátame progresívne Jackpoty, ktoré sú pevnou súčasťou viacerých automatov od Amusnet.

4 progresívne Amusnet Jackpoty

Progresívne Jackpoty sú vedľajšou bonusovou hrou so 4 výhernými úrovňami viacerých Amusnet automatov, ako napríklad aj Extra Stars či Flaming Hot. Ich hodnoty priebežne narastajú. Nárast jednotlivých jackpotových úrovní prebieha z každej stávky hráčov na týchto automatoch. Čím viac hráčov hrá automaty s Jackpotmi, tým rýchlejšie stúpajú. Aby ste si o nejaký z nich zahrali, na automate sa po dotočení valcov musí objaviť nápis - Jackpot Cards. To nijako neovplyvníte. Ak sa ukáže, vašou úlohou bude vybrať spomedzi 12 zakrytých kariet 3 toho istého druhu.

Ultimate Hot aj zadarmo v kasíne

Žiadne Wild symboly, Scatter symboly, expandujúce symboly, freepiny, re-spiny, či nadstavbové bonusové hry. Iba 3 valce, 3 riadky, možnosť zdvojnásobiť výhru a 4 progresívne Jackpoty. Ako sme už uviedli, automat Ultimate Hot je nenáročný a úplne jednoduchý. Ideálna oddychovka po náročnom dni. Nájdete ho aj v slovenskom kasíne, kde si ho dokážete zahrať aj zadarmo.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

synottip logo

Získaj bonus za prvé 4 vklady:
100% bonus za prvý vklad
Pretoč 30x svoj prvý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 100%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 4 000 EUR.
75% bonus za druhý vklad
Pretoč 25x svoj druhý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 75%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 3 000 EUR.
50% bonus za tretí vklad
Pretoč 20x svoj tretí vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 50%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 2 000 EUR.
25% bonus za štvrtý vklad
Pretoč 15x svoj štvrtý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 25%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 1 000 EUR.

Získaj prvých 250 zatočení úplne bez rizika. Tie sa aktivujú automaticky po dokončení registrácie.

K dispozíciíí budeš mať ďalších 640 free spinov podľa výšky štvrtého vkladu na svoj hráčsky účet.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty