Extra Stars

Extra Stars

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Extra Stars?

Hrací automat Extra Stars je zložený z 5 valcov, 3 riadkov a 10 meniteľných výherných línií, ktoré sú obojsmerné.

Aká je téma hry Extra Stars?

Ide o výherný automat s ovocnou témou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Extra Stars obsahuje expandujúci Wild symbol a bezplatné respiny.

Je možné v hre Extra Stars získať freespiny?

Nie, v tejto hre voľné pretočenia nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V online kasínach je tento automat doplnený o 4-úrovňové Jackpoty od Amusnet v hre zvanej Jackpot Cards.

Ako vyhrať na hracom automate Extra Stars?

Náš tip: Akonáhle sa v hre objaví Wild symbol, ostane zafixovaný na svojom mieste a expanduje na celý valec. Následne sa spustí bezplatný re-spin, čo sľubuje parádnu výhru.

Vyskúšajte si výherný automat Extra Stars zadarmo

Extra Stars eTIPOS.sk

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
eTIPOS.sk Amusnet Jackpot Cards

Zahryznite sa do chutného a čerstvého ovocia na online automate Extra Stars. Niektoré zahryznutie môže totiž pre vás znamenať sladkú odmenu v podobe zaujímavých výherných kombinácii. Tento slot nie je len obyčajným z radu klasických ovocných hier. Hráčom ponúka aj nevšedné špeciálne vlastnosti.

Kombinácie výhier v oboch smeroch

Extra Stars je výtvorom spoločnosť Amusnet. Autori vyskladali výherný automat do 5 valcov, 3 riadkov a 10 ľubovoľne nastaviteľných výherných línií (1,3,5,7,10). A tu sa dostávame k prvému veľkému plus tejto hry. Výherné kombinácie sú obojsmerné, čo v praxi znamená, že kombinácia zostavená minimálne z 3 rovnakých symbolov je výherná aj zľava doprava, aj sprava doľava. Jedinou podmienkou je, aby začínala na krajnom valci a neprerušovane pokračovala opačným smerom. Pri viacerých výherných kombináciách na tej istej línii platí iba kombinácia s najvyššou hodnotou. V prípade viacerých výherných kombinácií na rôznych výherných líniách vám online casino výhry sčíta.

Prečo je slot Extra Stars extra?

Na automate sa objavujú klasické ovocné symboly, ktoré sú doplnené o dva neovocné prvky. Prvým je symbol najvyššej hodnoty - Červená sedmička. Za tri jej symboly získate 100-násobok stávky, za štyri je to 500-násobok, no a za päť dokonca 1000-násobok stávky. Oveľa viac zábavy a vyšších výhier prináša druhý neovocný prvok – Zlatá hviezda. Ide o expandujúci Wild symbol. Objavuje sa na druhom, treťom a štvrtom valci. Zohráva úlohu žolíka, čiže nahrádza chýbajúci symbol výhernej kombinácie. V prípade, že ho vytočíte kdekoľvek na spomínaných troch valcoch, rozšíri sa po celom valci. Vaša šanca na zisk viacerých výherných kombinácii teda značne narastie. To ale nie je všetko, čo divoký symbol dokáže. Valec pokrytý divokými symbolmi ostane zafixovaný do ďalšieho pretočenia – bezplatného re-spinu. A pri ňom sa môžete dočkať zisku ďalších výhier. Pokiaľ by sa vám zdali vaše výhry nízke, siahnuť môžete po funkcii Gamble (Risk) a výhru niekoľkokrát zdvojnásobiť. Stačí správne uhádnuť farbu kartu zakrytej karty.

Progresívne Amusnet Jackpoty na automate

Posledným bonusom na automate Extra Stars sú 4 progresívne Jackpoty. Ich hodnoty priebežne narastajú. Rovnako ako pri hrách Secrets of Alchemy či Supreme Hot vidíte ich výšku v hornej lište nad valcami. Aby ste si mohli zahrať o nejaký z Jackpotov, na automate sa musí objaviť nápis Jackpot Cards. Keď sa tak stane, aktivuje sa bonusová hra, kde si následne budete vybrať spomedzi dvanástich kariet. Aký rovnaký symbol 3x nájdete, taký jackpot získate.

Online automat Extra Stars nájdete na eTipos.sk

Online výherný automat Extra Stars z ponuky kasína etipos.sk nie je vôbec komplikovaný a princíp jeho bonusových funkcií pochopí každý. Osloviť by nemusel len začínajúcich hráčov, ale aj tých o niečo skúsenejších. Jeho bonusové vlastnosti nás pri ňom dokázali udržať naozaj dlho. Dostupný je i v mobilnej verzii a vyskúšať si ho môžete úplne zadarmo.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty