Queen of Fruits

Queen of Fruits

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Queen of Fruits?

Queen of Fruits sa skladá z 3 valcov, 3 riadkov a 27 výherných línií.

Aká je téma hry Queen of Fruits?

Na valcoch sa točia ovocné symboly.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Queen of Fruits okrem Wild symbolu a možnosti zdvojnásobiť výhru cez funkciu Gamble žiadne iné špeciálne funkcie nenájdete.

Je možné v hre Queen of Fruits získať freespiny?

Nie.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotný automat Queen of Fruits hru o jackpoty neobsahuje. Všetky automaty na etipos.sk sú však zapojené do siete hier, pri ktorých hráte o 3 úrovne platformových jackpotov tohto kasína.

Ako vyhrať v hracom automate Queen of Fruits?

Náš tip: Vytočením Mega Wild symbolu na strednom valci vytvoríte niekoľko výherných kombinácií.

Vyskúšajte si výherný automat Queen of Fruits zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105353 €
Úroveň:
Strieborný
23075 €
Úroveň:
Bronzový
120 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Jednoduchý ovocný automat Queen of Fruits

Rozhodli ste sa pokúšať šťastie s online výhernými automatmi, no nemáte s nimi dostatok skúseností? V takom prípade je vždy najlepšie najskôr vyskúšať úplne jednoduché sloty. Medzi tie najjednoduchšie patria ovocné, no a jedným z takých je aj Queen of Fruits od Betinsight. Na rozdiel od modernejších a inovatívnejších automatov neobsahuje žiadne komplikované špeciálne funkcie či vlastnosti. Nič, čomu by hráči-začiatočníci nerozumeli.

Už skladba 3-valcového online hracieho automatu Queen of Fruits je veľmi prostá. Tri valce sa točia na 3 riadkoch s maximálnym počtom výherných línií, teda 27. Aby ste sa tešili z výhry, musíte vytočiť 3 rovnaké symboly na všetkých troch valcoch . Tie musia pokračovať opačným smerom, teda k tretiemu valcu zľava. Môže sa stať, že vytočíte niekoľko výherných kombinácií na viacerých výherných líniách. V taktom prípade vám žiadna výhra neprepadne a všetky sa automaticky spočítajú.

Hrací automat Queen of Fruits je nenáročný aj z pohľadu grafiky a hudby. Žiadne animácie či zvukové efekty vás pri hre nebudú vyrušovať a vy sa tak môžete pokojne venovať dianiu na valcoch. Ovocné symboly majú na pozadí žiarivého motívu lístia jasné farby. Najvyššiu hodnotu v hre má symbol melóna. Za 3 jeho symboly na výhernej línii si na konto pripíšete 8-násobok stávky. Za slivky, hrozná, pomaranče, citróny a čerešne dostanete menej. Pokiaľ by sa vám nedarilo podľa predstáv, každú jednu výhru sa môžete pokúsiť zdvojnásobiť. Slúži na to známa funkcia Gamble (Risk), ktorou disponujú viaceré sloty. Po zakliknutí na ňu sa presuniete do novej obrazovky, kde by ste mali uhádnuť farbu zakrytej karty. Po nesprávnom tipe však o celú výhru prídete, teda radšej opatrne.

Pri zohľadňovaní náročnosti automatu zohráva dôležitú úlohu jeho bonusovú výbava. Queen of Fruits obsahuje iba jeden bonusový symbol, a aj preto je určený skôr začínajúcim hráčom. Na celom strednom valci sa objavuje zvodná kráľovná, ktorá je Wild symbolom. Ako žolík dokáže zastúpiť chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Keďže pokrýva všetky tri riadky, jej prítomnosť zvyšuje šance na zisk hneď niekoľkých výherných kombinácií.

I keď samotná hra jackpoty neobsahuje, viacero automatov v ponuke slovenského online kasína eTipos.sk je zaradených do kategórie slotov s platformovými progresívnymi Jackpotmi. A nechýba tam ani Queen of Fruits. Vyhrať zlatý, strieborný alebo bronzový Jackpot môže ktorýkoľvek hráč bez ohľadu na výšku stavenej sumy. Ovocný automat Queen of Fruits si v tejto online herni môžete zahrať aj úplne zadarmo.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betinsight Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty