Way to Hell

Way to Hell

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Way to Hell?

Way to Hell tvoria 3 valce, 3 riadky a 27 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Way to Hell?

Tento hrací automat radíme medzi strašidelné hry. Na valcoch sa točia „pekelné“ symboly i hriešne zvodná čertica.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Way to Hell nájdete Mystery symbol a Scatter symbol.

Je možné v hre Way to Hell získať freespiny?

Áno, po vytočení 3 symbolov Scatter môžete získať až 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo viacerých online kasínach nájdete na automate Way to Hell progresívne jackpoty od Adell. Okrem toho niektoré kasína do hry nasadzujú aj svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Way to Hell?

Náš tip: V priebehu freespinov máte možnosť po každom nevýhernom spine vybrať ľubovoľný valec, ktorý sa opätovne roztočí.

Vyskúšajte si výherný automat Way to Hell zadarmo

Žiadne stopky či obmedzenia rýchlosti. Tu ste na vzrušujúcej ceste priamo do pekla. Ak ste pripravení na stretnutie so sexi diablicou, ktorá sa vás pokúsi zviesť, vyskúšajte si online výherný automat Way to Hell od spoločnosti Adell.

Way to Hell má, rovnako ako Queen of Fruits, 3 valce, 3 riadky a 27 výherných línií. Na vytvorenie výhernej kombinácie potrebujete vytočiť na 3 valcoch 3 rovnaké symboly. Pozadie automatu vyzerá naozaj pekelne. Autori použili plamene ohňa v kombinácii s červenou a čiernou farbou, aby zdôraznili myšlienku hry. Svetlo do tohto temného automatu vnáša atraktívna blondínka v bielom. Je anjelom a medzi obyčajnými symbolmi má najvyššiu hodnotu.

Mystery a Scatter symboly

Dajú sa na pekelnom automate Way to Hell dosiahnuť nejaké pekelné výhry? Dajú. Postarajú sa o to dva bonusové symboly – Mystery a Scatter. Mystery symbol vás odmení náhodnými výhrami. Ak ho vytočíte 3x na niektorej z 27 výherných línií, získate výhru v podobe 20 až 100 násobku stávky. Scatter symbol aktivuje voľné pretočenia. Ak ho vytočíte 3x, spustí sa bonusová hra s náhodným počtom voľných pretočení. Najviac je možné získať 10 freespinov. Aby ste mohli svoje výhry ešte o niečo navýšiť, siahnuť môžete po obľúbenej funkcii Gamble (Risk). Za uhádnutie farby zakrytej karty výhru zdvojnásobíte, za neuhádnutie o ňu prídete. Prípadne si môžete výhru rozdeliť na dve polovice a vyhnúť sa úplnej strate.

Vyskúšajte Way to Hell v kasíne Olybet

Na trhu s kasínovými hrami je už niekoľko skvelých automatov so strašidelnou tematikou. Možno ste už čelili strachu v hrách Hell Mania alebo Dracula Awakening. Vyskúšajte si aj online hrací automat Way to Hell v slovenskom kasíne na olybet.sk. Nemusíte hrať cez počítač, rovnako dobre si ho zahráte aj na svojom mobile.

hranie bez rizika
pre nových hráčov v kasíne

olybet logo

Každý nový hráč, zaregistrovaný od 2.11.2023 si môže zahrať raz po registrácii v ľubovoľný deň od 22.00 do 23.00 úplne bez rizika.

Vyber si hociktorý automat (hry môžeš aj meniť), nastav si zatočenia na 0,2 € (20 centov) a začni hrať. Všetky stávky a výhry medzi 22.00 a 23.00 sa ti spočítajú. Pozor, započítajú sa len zatočenia za 20 centov, ostatné nie. Bonus môžeš využiť len raz do 20 kalendárnych dní od registrácie, počíta sa hneď prvý pokus. Preto si daj pozor na to, že keď začneš hrať medzi 22.00 a 23.00, tak odohraj celú hodinu.

Ak si bol za túto hodinu v kladnej bilancii, všetko, čo si vyhral, ti zostáva a môžeš vybrať hocikedy bez akýchkoľvek obmedzení

Ak si za hodinu hrania prehral, Olybet ti všetko, čo si prehral, pripíšeme naspäť na účet v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. So sumou môžeš disponovať voľne, aj požiadať o výber.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Adell
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasíno:
OlyBet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty