Dracula Awakening

Dracula Awakening

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Dracula Awakening?

Dracula Awakening tvorí 5 valcov, 4 riadky a 30 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Dracula Awakening?

Ide o strašidelný výherný automat s grófom Drakulom v hlavnej úlohe.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Dracula Awakening obsahuje 2 herné režimy (denný a nočný), Wild symboly, mega Wild symboly, fixované Wild symboly a Scatter symboly.

Je možné v hre Dracula Awakening získať freespiny?

Áno, po zobrazení 3 symbolov Scatter aktivujete 7 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Dracula Awakening môže obsahovať hru o niekoľko úrovní progresívneho Jackpotu od Red Tiger. Niektoré kasína do neho nasadzujú aj svoje vlastné lokálne Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Dracula Awakening?

Náš tip: Počas freespinovej hry zostávajú všetky vytočené Wild symboly zafixované na svojich pozíciách, čo vedie k zisku viacerých výherných kombinácií.

Vyskúšajte si výherný automat Dracula Awakening zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
44004 €
Úroveň:
Daily Drop
481 €
Úroveň:
Hourly Drop
20 €
Niké Red Tiger Jackpot

Nič pre bojkov

„Welcome To My Castle,“ privíta vás zlovestným hlasom gróf Drakula na svojom hrade po spustení online hracieho automatu Dracula Awakening. Strašidelná hra, ktorú zostrojila spoločnosť Red Tiger, je unikátna tým, že na nej prebiehajú 2 herné režimy s množstvom bonusových príležitostí. Ak sa teda nebojíte a strachu sa dokážete postaviť čelom, vyskúšajte si tento strašidelný online automat.

Dracula Awakening je vyskladaný z 5 valcov a 4 riadkov. Výherné kombinácie na ňom môžu vzniknúť na 30 fixných výherných líniách. Musia začínať na prvom valci zľava a pokračovať smerom doprava. O grafike toho nemusíme písať veľa, pretože Red Tiger hracie automaty sú po tejto stránke na vysokej úrovni. Vizuál dokonale ladí s témou, to platí aj v prípade hudobného podkladu.

Prebuďte Drakulu

Online výherný automat Dracula Awakening je rozdelený do 2 herných režimov. Denný režim trvá 16 spinov, nočný režim 8 spinov. Tieto spiny sa zaznamenávajú na lište priamo nad valcami, na ktorej sa buď pohybuje slnko, alebo mesiac. Ako iste viete, Drakula sa prebúdza v noci, teda väčšie dobrodružstvo a najmä lepšie možnosti na výhry ponúka práve nočný režim.

Symbol Drakulu sa zobrazuje len na strednom valci a je Wild symbolom s klasickým rozmerom ako ostatné symboly 1x1. Avšak počas nočného režimu sa z neho stáva mega Wild symbol s rozmerom 1x4, teda pokrýva všetky riadky na strednom valci. Akonáhle sa na ňom objaví, dokáže premeniť symbol dámy na upírku, z ktorej sa stane taktiež Wild symbol.

Na valcoch automatu Dracula Awakening sa objavuje v dennom režime aj symbol zvaný „zatmenie“. De facto ide o Scatter symbol. Ak ho vytočíte 3-krát, aktivujete bonusovú hru so 7 freespinami. Vo freespinovej hre všetky zobrazené Wild symboly, teda Drakula na strednom valci a upírky na ostatných, zostávajú zafixované na svojich miestach až do posledného freespinu. Takýmto spôsobom je možné dosiahnuť naozaj zaujímavé výhry. Pokiaľ by sa vám nedarilo získať freespiny, skúste šťastie s ďalším zaujímavým automatom Caribbean Anne, kde si ich môžete rovno zakúpiť.

Skúste si automat Dracula Awakening úplne zadarmo

Dracula Awakening je automat so strašidelnou atmosférou a presvedčivým grófom Drakulom. Zaujímavé je na ňom striedanie dní a nocí, pričom každý z režimov vám môže priniesť niečo extra. Denný režim hru s freespinami, nočný režim robí z Drakulu mega Wild symbol. Pokiaľ máte radi upírsku tému, vyskúšajte si tento online automat od Red Tiger. Vyskúšať si ho môžete aj úplne zadarmo a to vo Svete Hier Niké. A práve v tejto online herni je automat Dracula Awakening doplnený aj o progresívne Jackpoty.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty