Cold&Hot

Cold&Hot

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Cold&Hot?

Cold&Hot je v základnom COLD móde 3 valcový automat s 3 riadkami a 27 fixnými výhernými líniami. V HOT móde má automat 4 valce a 81 výherných línií.

Aká je téma hry Cold&Hot?

Cold&Hot je alternatívny automat s rozdielnym počtom valcov a výherných línií v dvoch módoch hry.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Cold&Hot nájdete Wild symboly a 2 herné módy.

Je možné v hre Cold&Hot získať freespiny?

Nie, tento automat klasické freespiny neobsahuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo viacerých online kasínach nájdete na automate Cold&Hot progresívne jackpoty od Adell. Okrem toho niektoré kasína do hry nasadzujú aj svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Cold&Hot?

Náš tip: Po vytočení 3 symbolov teplomera sa automat prepne do HOT režimu, v ktorom sa rozšíri na 4 valce s 81 výhernými líniami.

Vyskúšajte si výherný automat Cold&Hot zadarmo

2 herné režimy na automate Cold&Hot

Online výherný automat Cold&Hot od spoločnosti Adell by sa mohol stať vaším obľúbeným spoločníkom počas dlhých zimných večerov, ale aj horúcich letných dní. Obsahuje totiž dva herné módy, čo prezrádza už aj jeho anglický názov.

Skladba hracieho automatu Cold&Hot je dvojaká. V základnom COLD režime ide o 3 valcový online slot s 3 riadkami a 27 výhernými líniami. V HOT režime je doplnený o jeden valec, čiže v tomto móde hráte už so 4 valcami, 3 riadkami a 81 výhernými líniami. V oboch prípadoch platí, že kombinácie sú výherné vtedy, ak začínajú na prvom valci zľava a neprerušovane pokračujú opačným smerom. Vyššie výhry dosiahnete v HOT režime. Napríklad za symbol diamantu získate v obyčajnom COLD režime 16-násobok stávky, no v HOT režime 10-násobne viac, teda až 160-násobok vašej aktuálnej stávky.

Bonusy a špeciálne funkcie

Priebeh hry zásadným spôsobom ovplyvňujú dva bonusové symboly. Prvým je Wild symbol, ktorý je tu vyobrazený ako pohár s rumom. Rovnako ako na automate Multi 5 supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho každú výhru, ktorej je súčasťou, vynásobí x2.

Druhým dôležitým symbolom na automate Cold&Hot je teplomer s nápisom HOT. Práve tento symbol po 3-násobnom zobrazení aktivuje HOT režim, počas ktorého je automat rozšírený o štvrtý valec s navýšením výherných línií na 81. V tomto momente vstupuje do hry zamrznutý teplomer umiestnený naľavo od valcov. Teplomer odmrzne a ortuť na ňom začne rýchlo klesať k nule. Za tento čas musíte čo najefektívnejšie využiť rozšírenie automatu a uskutočniť čo najviac pretočení. Keď ortuť na teplomere klesne na 0, hra sa opäť vráti do módu COLD s 3 valcami a 27 výhernými líniami. Ešte dodáme, že pokiaľ teplomer vytočíte len na dvoch valcoch, tretí valec sa dvakrát zadarmo roztočí, aby ste mali vyššiu šancu získať potrebný tretí symbol teplomera.

Pokiaľ sa vrhnete do hrania so skutočnými peniazmi, máte možnosť v niektorých kasínach zabojovať aj niektorý z atraktívnych progresívnych Jackpotov. sú do hry nasadené jackpoty od samotného providera Adell, inde zase platformového jackpoty daného kasína.

Cold&Hot nájdete v online kasíne na olybet.sk

Nám sa podarilo v HOT móde zatočiť valcami 8-krát. Prekonáte nás? Ak si trúfate, smelo do toho. Automat Cold and Hot nájdete aj v slovenskom online kasíne na olybet.sk, kde roztáčať jeho valce môžete aj na svojom mobile či tablete. Želáme veľa šťastia a čo najviac horúcich pretočení.

hranie bez rizika
pre nových hráčov v kasíne

olybet logo

Každý nový hráč, zaregistrovaný od 2.11.2023 si môže zahrať raz po registrácii v ľubovoľný deň od 22.00 do 23.00 úplne bez rizika.

Vyber si hociktorý automat (hry môžeš aj meniť), nastav si zatočenia na 0,2 € (20 centov) a začni hrať. Všetky stávky a výhry medzi 22.00 a 23.00 sa ti spočítajú. Pozor, započítajú sa len zatočenia za 20 centov, ostatné nie. Bonus môžeš využiť len raz do 20 kalendárnych dní od registrácie, počíta sa hneď prvý pokus. Preto si daj pozor na to, že keď začneš hrať medzi 22.00 a 23.00, tak odohraj celú hodinu.

Ak si bol za túto hodinu v kladnej bilancii, všetko, čo si vyhral, ti zostáva a môžeš vybrať hocikedy bez akýchkoľvek obmedzení

Ak si za hodinu hrania prehral, Olybet ti všetko, čo si prehral, pripíšeme naspäť na účet v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. So sumou môžeš disponovať voľne, aj požiadať o výber.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Adell
Téma hry:
Alternatívny automat
Online kasíno:
OlyBet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty