Frutty Lab

Frutty Lab

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Frutty Lab?

Online výherný automat Frutty Lab sa skladá zo 4 valcov, 4 riadkov a 256 výherných ciest.

Aká je téma hry Frutty Lab?

Ide o automat s klasickým dizajnom a ovocnými symbolmi.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Zo špeciálnych bonusov nájdete na online automate Frutty Lab len Wild symbol.

Je možné v hre Frutty Lab získať freespiny?

Nie, tu si bonusovú hru s freespinami nezahráte.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Hrací automat Frutty Lab môže obsahovať v niektorých kasínach progresívne jackpoty výrobcu hry e-gaming. Zároveň môže byť automat Frutty Lab doplnený o platformové Jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Frutty Lab?

Náš tip: Za dva Wild symboly vo výhernej kombinácii získate štvornásobok výhry, pri troch Wildoch osemnásobok výhry.

Vyskúšajte si výherný automat Frutty Lab zadarmo

Frutty Lab EuroGold

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj

Ovocné automaty majú svoje nezastupiteľné miesto v srdciach hráčov a Frutty Lab od e-gaming je jedným z tých, ktoré vám ukážu svoj čaro. Predstavte si šťavnatú zmes najobľúbenejších plodov vylepšenú o chladivý nádych mrazenej pochúťky. So 4 valcami a 4 riadkami tohto automatu máte k dispozícii až 256 ciest, ako prísť k výhre. Pripravte sa na zábavu v štýle horúceho leta, ktorú vám Frutty Lab prináša. Dokonca ani nemusíte opustiť pohodlie svojho domova. Stačí sa pohodlne usadiť, roztočiť valce cez mobil a nechať sa unášať ovocnou vlnou zaujímavých výhier.

Frutty Lab je 4-valec s 256 výhernými cestami

Výherný automat Frutty Lab prináša klasickú ovocnú zábavu do digitálnej éry. So 4 valcami a 4 riadkami sa odlišuje od tradičných trojvalcov. Ponúka rozšírenú hru s neuveriteľnými 256 spôsobmi ako vyhrať. Každé pretočenie je ako taká malá ochutnávka šťavnatého ovocného koktailu, kde sa môžete tešiť na kombinácie klasických symbolov ako čerešne, citróny, slivky. Vývojári vsadili na výrazné, nasýtené farby. Ovocné symboly pôsobia tak, akoby ste ich mohli len tak vytiahnuť z obrazovky a ochutnať.

Ovládanie hry

E-gaming prináša do svojich online automatov intuitívne ovládanie, ktoré umožňuje hladké a plynulé hranie. Všetko, čo potrebujete na rýchly vstup do akcie, nájdete priamo na rozhraní hry. Ak sa chcete ponoriť hlbšie do nastavení, jednoducho prejdite do menu a prispôsobte si hru podľa svojich predstáv. Pri hraní hry Frutty Lab vám pár klikov prispôsobí stávku na požadovanú výšku a ihneď môžete začať točiť valcami vďaka tlačidlu Štart.

Nechýba ani funkcia Autoplay, ktorá prevezme kontrolu nad valcami a udrží ich v pohybe, až kým ju opäť nezastavíte. Pre rýchlejšiu hru odporúčame aktivovať funkciu Rýchla hra, ktorá zefektívni pripisovanie výhier a eliminuje zbytočné čakanie. A pre tých, ktorí chcú z hry vytiahnuť maximum, je tu možnosť nastaviť grafiku podľa vlastných preferencií a zvoliť si hranie na celej obrazovke pre maximálny zážitok.

Bonusové vlastnosti hracieho automatu Frutty Lab

Online hrací automat Frutty Lab je jednoduchým herným kúskom, kde nečakajte žiadne extravagancie v podobe rozmanitých bonusových funkcií. Nájdete tu len Wild symbol v podobe kocky ľadu, ktorý je síce schopný výhru výrazne navýšiť, ale nečakajte od neho nič viac. Pokiaľ zvyknete hrať automaty nabité rôznymi bonusmi ako napríklad Royal Respin Deluxe, môže vás Frutty Lab trochu sklamať. Wild tu plní základnú funkciu nahrádzania iných symbolov vo výhernej kombinácii, ale to je tak všetko. Neexpanduje, nepresúva sa, neaktivuje žiadne freespiny. Ak sa vám však podarí vytvoriť výhernú kombináciu s jedným Wild symbolom, vaša výhra sa zdvojnásobí. Pokiaľ sa vám však vo výhernej kombinácii objavia dva Wild symboly, môžete sa tešiť na štvornásobok výhry, no a pri troch Wildoch na osemnásobok výhry. Poteší.

Frutty Lab aj na mobile

Online automat Frutty Lab prináša osviežujúcu klasiku do sveta online slotov s príjemným vizuálom a ľahko pochopiteľným herným mechanizmom. Napriek tomu, že ponúka len základné bonusové funkcie s Wild symbolmi, 256 výherných línií je veľkým lákadlom. A hoci vám v ňom možno bude chýbať väčšia variácia bonusov, ako sú freespiny či respiny, jednoduchosť Frutty Lab môže byť práve to, čo hľadáte. Je to ideálny automat pre tých, ktorí uprednostňujú priamočiare hranie bez zbytočných komplikácií. A navyše je prístupný aj na mobilných zariadeniach, čo umožňuje zábavu kdekoľvek a kedykoľvek.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
e-gaming
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty