30 Spicy Fruits

30 Spicy Fruits

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 30 Spicy Fruits?

Výherný automat 30 Spicy Fruits sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 30 výherných línií, ktorých počet je fixne daná.

Aká je téma hry 30 Spicy Fruits?

Jedná sa o tradičný automat so symbolmi ovocia na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat 30 Spicy Fruits ukrýva Wild symbol, Scatter symbol a aj funkciu Gamble.

Je možné v hre 30 Spicy Fruits získať freespiny?

Áno, získať môžete naraz až 30 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat 30 Spicy Fruits ponúka 4 úrovne jackpotov od Amusnet. Okrem toho niektoré kasína do hry inštalujú aj svoje vlastné jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate 30 Spicy Fruits?

Náš tip: Za vytočenie piatich Wild symbolov získate až 1000-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat 30 Spicy Fruits zadarmo

30 Spicy Fruits TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
TIPOS Amusnet Jackpot Cards

Že sladké a pikantné nejde k sebe?

Máte radšej sladké alebo pikantné? Hovoríte, že oboje? Tak v takom prípade sa môžete smelo pustiť do online výherného automatu 30 Spicy Fruits, ktorý je kombináciou šťavnatého ovocia a poriadne ostrej chilli papričky.

30 Spicy Fruits je ďalší z radu ovocných automatov od spoločnosti Amusnet (EGT). Nenáročná grafika a zvukové efekty prispievajú k pohodovému hraniu. Online slot sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a už podľa názvu už isto tušíte, že hráte na 30 fixných výherných líniách. Vašou úlohu je vytočiť výhernú kombináciu pozostávajúcu minimálne z 3 rovnakých symbolov začínajúcu na prvom valci zľava. Môžete sa stať, že vytočíte hneď niekoľko výherných kombinácii na rôznych výherných líniách. V takomto prípade sa výhry sčítavajú. Hra je ideálne doplnená o niekoľko klasických bonusových vlastností. Počítať môžete s Wild symbolom, Scatter symbolom, voľnými pretočeniami, funkciou na zdvojnásobenie výhier (Gamble), no a na záver nemôžu chýbať ani štyri populárne progresívne Amusnet Jackpoty.

Medzi bonusmi aj 30 freespinov

Chilli paprička je Wild symbolom a v prípade potreby nahradí chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Okrem toho i tento symbol je vo výhernej tabuľke a to dokonca úplne hore. Až 1000-násobok stávky získate, ak chilli papričku vytočíte 5-krát.

Scatter symbolom je mešec so znakom dolára. Dokáže aktivovať hru s voľnými pretočeniami. A nejde vôbec o zanedbateľný počet. 7 mešcov pridelí 7 freespinov, za 8 mešcov obdržíte 15 freespinov, no a napokon za 9 mešcov vám na konto pristane 30 voľných pretočení. Scatter symbol sa zobrazuje iba na prostredných troch valcoch, čiže ak chcete získať plný počet freespinov, mešec musíte vytočiť na všetkých pozíciách druhého, tretieho a štvrtého valca. V prípade, že by sa vám až tak často nedarilo prekĺznuť do freespinovej hry, využiť môžete i funkciu Gamble (Risk) a prostredníctvom nej svoje výhry aspoň zdvojnásobiť.

Ako hrať o progresívne Jackpoty?

Ak ste fanúšikmi Amusnet automatov a už ste hrali hry ako Amazon's Battle či Flaming Hot, veľmi dobre viete, že drvivá väčšina z nich obsahuje aj doplnkovú bonusovú hru so 4 progresívnymi Jackpotmi. A ako inak, nechýbajú ani na automate 30 Spicy Fruits. Pokiaľ by ste mali to šťastie a po dotočení valcov sa vám zobrazil nápis Jackpot Cards, môžete o ne zabojovať i vy. Vašou úlohou bude vybrať spomedzi 12 zakrytých kariet 3 rovnakého druhu. Ich neustále rastúce hodnoty vidíte počas hry v hornom riadku nad valcami.

Vyskúšajte si automat 30 Spicy Fruits zadarmo v kasíne

Hrací automat 30 Spicy Fruits má v sebe všetko, čo by ste od klasického automatu s ovocnými symbolmi očakávali. Nachádza sa aj v ponuke online kasína eTIPOS.sk, kde máte tiež možnosť vyskúšať si ho priamo v kasíne zadarmo. Takže ešte predtým, ako sa rozhodnete hodiť do neho nejaké to euro, využiť možnosť demo verzie. Aj tento online slot je samozrejme prispôsobený pre mobilné zariadenia.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty