20 Joker Reels

20 Joker Reels

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 20 Joker Reels?

Online výherný automat 20 Joker Reels sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixných výherných línií.

Aká je téma hry 20 Joker Reels?

Ide o ovocný výherný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat 20 Joker Reels obsahuje Wild symbol, Scatter symbol a funkciu Gamble.

Je možné v hre 20 Joker Reels získať freespiny?

Tento automat nemá žiadne freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat 20 Hot Blast sa pýši štyrmi úrovňami jackpotov od Amusnet. Niektoré kasína navyše pridávajú do hry svoje vlastné jackpoty, aby hráčom ponúkli ešte viac šancí na veľké výhry.

Ako vyhrať na hracom automate 20 Joker Reels?

Náš tip: Za vytočenie piatich symbolov Scatter získate až 500-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat 20 Joker Reels zadarmo

20 Joker Reels TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
TIPOS Amusnet Jackpot Cards

Stará škola od Amusnet (EGT)

Spoločnosť Amusnet (pôvodne EGT) má vo svojich hrách ducha „starej školy“. Spája potešenie z klasických video automatov so strohou grafikou, jednoduchými, no obohacujúcimi bonusmi ale aj podporou mobilných zariadení. V ponuke tohto providera je množstvo retro ovocných hier. Aj online výherný automat 20 Joker Reels, ktorý si teraz predstavíme, spadá do tejto kategórie. Pokiaľ sa teda radíte do skupiny hráčov bažiacich po retre, nasledujúce riadky sú určené práve vám.

Hrací automat 20 Joker Reels zahŕňa šťavnaté ovocné symboly a tradičný vzhľad. Skladá sa z 5 valcov, pričom na každom sú tri symboly. Ako už samotný názov hry prezrádza, disponuje 20 fixne danými výhernými líniami. Aj tu platí, že výherné kombinácie platia iba v jednom smere a to zľava doprava. Každá jedna musí začínať na prvom valci zľava a bez prerušenia pokračovať smerom doprava. Výhry na viacerých výherných líniách sa automaticky spočítajú, pri výhrach na jednej výhernej línii platí tá najvyššia.

Tradičný okruh bonusov

Na automate 20 Joker Reels sa točia klasické symboly – ovocie, BAR-y, zvonce a sedmičky. Tie dopĺňajú dva bonusové symboly, ktoré do hry prinášajú potrebnú šťavu. Wild symbol vyobrazený ako usmievavý Joker sa objavuje na stredných troch valcoch. Čo nás potešilo, objavoval sa na nich pomerne často a ochotne nám ako žolík suploval chýbajúce symboly vo výherných kombináciách. Vrecko peňazí je Scatter symbol, ktorý vás však podobne ako Hot Wild 100 od tech4bet odmení iba okamžitými výhrami. No za vytočenie piatich symbolov Scatter získate až 500-násobok stávky. Pre navýšenie výhier môžete siahnuť po funkcii Gamble (Risk). Tu však opatrne, pretože po nesprávnom tipe farby zakrytej karty o nadobudnutú výhru prídete. Ale ak radi riskujete, smelo do toho.

Rozbijete Jackpot? Skúste to v online kasíne

Novodobé automaty lákajú hráčov aj na progresívne Jackpoty, ktoré sa stali v ostatnom období ich dôležitou súčasťou. Túžba rozbiť atraktívny Jackpot je obrovská a každý hráč si v duchu myslí, že sa to podarí práve jemu. Získať Jackpot závisí len od náhody, čo je v konečnom dôsledku len a len dobre. Vyhrať ho môžete ktokoľvek a kedykoľvek, a to bez ohľadu na výšku aktuálnej stávky. Na hracom automate 20 Joker Reels, rovnako ako na 20 Super Hot, sú až 4 úrovne progresívnych Jackpotov, ktorých sumy sú zobrazené rovno nad valcami. Ak sa vám na obrazovke zjaví nápis Jackpot Cards, vstupujete do hry o jeden z nich. Na výber budete mať 12 zakrytých kariet a vašou úlohou bude nájsť 3 s rovnakým symbolom. Nič zložité, pravda.

Ak ste sa rozhodli vyskúšať si online výherný automat 20 Joker Reels, nájdete ho v ponuke slovenského kasína etipos.sk. Pokojne si ho najprv zahrajte zadarmo, bez akéhokoľvek rizika. Hladko beží aj na mobile či tablete. Veľa šťastia.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty