Caramel Hot

Caramel Hot

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Caramel Hot?

Päťvalcový hrací automat Caramel Hot je rozložený na 3 riadkoch a má 30 výherných línií, ktorých počet nie je fixný. Upraviť si ich môžete podľa seba.

Aká je téma hry Caramel Hot?

Ide o výherný automat s ovocnou tematikou z HOT série.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V hracom automate Caramel Hot nájdete len Wild symbol a Scatter symbol.

Je možné v hre Caramel Hot získať freespiny?

Nie, v tejto hre voľné pretočenia nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V online kasínach je slot Caramel Hot obohatený o Jackpoty od samotného providera Amusnet.

Ako vyhrať na hracom automate Caramel Hot?

Náš tip: Za vytočenie 5 Scatter symbolov získate 200-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Caramel Hot zadarmo

Caramel Hot TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
TIPOS Amusnet Jackpot Cards

Ovocie v karameli

Máte radi karamel? A aj ovocie? Túto neodolateľne sladkú kombináciu ponúka online výherný automat Caramel Hot, ktorý skonštruovali autori hier zo spoločnosti Amusnet (EGT). Odporúčame ho predovšetkým hráčom preferujúcim sloty s tradičnou ovocnou témou a základnými bonusovými funkciami.

Caramel Hot má 5 valcov, 3 riadky a 30 meniteľných výherných línii. Záleží len na vás, s koľkým líniami budete hrať. Výherné kombinácie ako obyčajne platia zľava doprava. Pri viacerých výherných kombináciách na jednej línii platí iba tá najvyššia. V prípade vytočenia niekoľkých výherných kombinácií na viacerých výherných líniách sa hodnota výhier sčíta. Keďže názov automatu je „karamelový“, prevláda na ňom zlatohnedá farba. Grafika je solídna, na hudbe a zvukových efektoch mohli autori trochu viac popracovať. Čo sa týka symbolov na valcoch, v hre sa točia klasické ovocné symboly, ktoré majú menšie odmeny, a neovocné symboly s vyššími odmenami. Tými neovocnými sú zlaté zvončeky, červené sedmičky a hviezdy. Sedmička a hviezda sú bonusovými symbolmi. Okrem toho obidva dokážu vytvoriť samostatné výherné kombinácie, no a tie už stoja naozaj za to. Všetko si detailne pozriete vo výhernej tabuľke.

Základná bonusová výbava

Wild symbolom je červená sedmička, ktorá v úlohe žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Hviezda je Scatter symbolom. Jej plusom je, že je symbolom s najvyššími hodnotami, ale na druhej strane má jedno veľké mínus. Podobne ako pri hre Royal Secrets, žiadne freespiny z nej neplynú. Absencia voľných pretočení nás zarazila, prekvapila a sklamala. Toto naše nepríjemné zistenie čiastočne uchlácholili štyri progresívne EGT Jackpoty, ktoré sú súčasťou automatu. Ich hodnoty sú vyobrazené v hornej lište nad valcami. Vstup do hry o jeden zo štyroch progresívnych Jackpotov závisí čisto iba od náhody a šťastia. Skrátka na obrazovke sa po odohraní spinu musí objaviť veľkým napísané - Jackpot Cards. Následne prejdete do novej obrazovky bonusovej hry. Vašou úlohou bude následne nájsť medzi 12 zakrytými kartami 3 s rovnakým symbolom.

Ak by sa vám príliš nedarilo a výhry by boli nízke, siahnuť môžete ešte po funkcii Gamble (Risk). Vďaka nej svoje výhry niekoľkokrát zdvojnásobíte.

Caramel Hot aj na mobile

Online hrací automat je dostupný aj v mobilnej verzii, pričom platia rovnaké pravidlá ako v tej počítačovej. Tento rýchly nenáročný slot si môžete zahrať aj úplne zadarmo v slovenskom kasíne eTIPOS.sk. Ak ešte nemáte založené hráčske konto v kasíne, nezabudnite využoť všetky bonusy pre nových hráčov. Oplatí sa.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty