Viking Rising

Viking Rising

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Viking Rising?

Viking Rising tvorí 5 valcov, 3 riadky a 10 pevne stanovených výherných línií.

Aká je téma hry Viking Rising?

Ide o dobrodružný online automat s vikingskou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Viking Rising nájdete expandujúci Wild symbol s násobiteľmi výhier, Scatter symboly a funkciu Gamble.

Je možné v hre Viking Rising získať freespiny?

Áno, získate ich po vytočení Scatter symbolov. Na začiatku freespinov si môžete vybrať, s koľkými voľnými pretočeniami a akými násobiteľmi Wild symbolov chcete hrať.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Rovnako ako väčšina slotov od spoločnosti Amusnet, aj výherný automat Viking Rising ponúka 4 progresívne Jackpoty. Niektoré Iné kasína do hry inštalujú aj svoje vlastné Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Viking Rising?

Náš tip: Počas freespinov sa na hracej ploche neobjavujú menej hodnotné symboly a platí, že je počas nich možné vytočiť ďalšie bezplatné spiny.

Vyskúšajte si výherný automat Viking Rising zadarmo

Viking Rising TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
16 €
Úroveň:
Diamonds
39 €
Úroveň:
Hearts
3223 €
Úroveň:
Spades
19659 €
TIPOS Amusnet Jackpot Cards

Fanúšikovia severských mýtov, chyťte svoje bojové sekery a vydajte sa na výpravu s automatom Viking Rising od Amusnet. Ocitnete sa tu v úlohe neohrozeného vikingského bojovníka, plavby cez divoké rozbúrené moria budú vašou druhou domovinou a boj o slávu denným chlebíčkom. Tu nejde len o obyčajné točenie valcov. Tu sa píše história. Polárna žiara svieti nad hlavami statočných bojovníkov a vy? Vy máte šancu stať sa legendou medzi legendami, bojovníkom, ktorý odnesie bohatstvo rovno z rúk bohov.

Grafické a hudobné prevedenie automatu

Online výherný automat Viking Rising je 5 valcová hra rozložená do 3 riadkov. Aby ste našli cestu k víťazstvu, teda výhre, musíte spojiť aspoň tri rovnaké symboly od ľavého valca smerom doprava, čím vytvoríte výhernú kombináciu. Na to máte k dispozícii 10 fixne daných výherných línií. Na valcoch sa zobrazujú symboly sekery a helmy, ktoré môžu navýšiť váš poklad až 20-násobne. Ďalšími symbolmi sú vrany, brošne a mystické rúnové symboly – modré, zelené, hnedé a fialové.

Hrací automat Viking Rising je vizuálnou lahôdkou pre každého, kto má rád tematiku severnej mytológie. Amusnet vytiahol z rukáva grafiku, ktorá vás prenesie priamo na drsné severské pobrežie. A hudba? Pripravte sa na soundtrack, ktorý by si zaslúžil miesto v každom epose o Vikingoch. Severská hudba na pozadí vytvára dokonalú zvukovú kulisu pre toto dobrodružstvo.

Bonusy a špeciálne funkcie

Online slot Viking Rising sa pýši bonusovými funkciami, ktoré sú rovnako zaujímavé ako samotný príbeh Vikingov. Srdcom automatu je Wild symbol, ktorý nie je len divoký ako rozbúrené more, ale aj rovnako mocný. Tento symbol, ktorý sa točí na stredných troch valcoch, má schopnosť nahradiť akýkoľvek iný symbol s výnimkou Scatter symbolu, čo zvyšuje šance na vytvorenie výherných kombinácií. Ale to nie je všetko. Keď sa stane súčasťou výhernej kombinácie, expanduje a pokryje celý valec, čím značne zvýši potenciál výhier. A navyše, Wild môže byť doplnený aj o násobitele x1, x2 a x3.

Scatter symboly sú bránou k bezplatným točeniam. Túto funkciu aktivujú tri Scatter symboly na valcoch 1, 3 a 5, pričom máte na výber štyri možnosti. Každá ponúka rôzny počet freespinov a rôzne násobitele výhier. Môžete si vybrať medzi viacerými freespinami s nižšími násobiteľmi, alebo menej freespinov s vyššími násobiteľmi. To dodáva hre strategický rozmer.

A ako každý dobrý Viking vie, niekedy musíte riskovať, aby ste získali viac. Gamble funkcia vám dáva možnosť zdvojnásobiť svoje výhry tým, že správne tipnete farbu zakrytej karty. Ale pozor, po nesprávnom tipe sa vraciate do základnej hry bez získanej výhry.

Jackpoty od Amusnet aj v eTipose

S automatom Viking Rising môžete získať jednu z štyroch progresívnych jackpotových odmien. Ich aktuálne hodnoty sú zobrazené nad valcami ako taký lákavý poklad Vikingov. Šanca na vstup do jackpotovej hry s názvom Jackpot Cards sa môže objaviť úplne spontánne po ľubovoľnom spine. Akonáhle sa táto hra spustí, objaví sa pred vami dvanásť kariet položených rubom nahor. Vašou úlohou bude ťahať dovtedy, pokým nenájdete tri zhodné symboly. A príslušný jackpot prislúchajúci k tomuto symbolu je váš!

Viking Rising od Amusnet je severské dobrodružstvo zabalené do online automatu. Ponúka zábavu, ktorá osloví milovníkov vikingskej histórie, ale aj tých, ktorí hľadajú zaujímavé výherné príležitosti. Ak vám pravidlá prídu zložité, skúste demoverziu a získajte predstavu o hre zadarmo. Hru nájdete napríklad v online kasíne Tipos, samozrejme aj cez mobil.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty