Joker 50 Deluxe

Joker 50 Deluxe

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Joker 50 Deluxe?

Plocha online hracieho automatu Joker 50 Deluxe pozostáva zo 6 valcov, 4 riadkov a výherných línií tu nájdete 50.

Aká je téma hry Joker 50 Deluxe?

Tento online automat jednoznačne spadá do kategórie ovocných hier.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Vo výhernom automate má špeciálne funkcie na starosti dvojica špeciálnych symbolov Wild a Scatter. Ak sa vám na valcoch zobrazí Scatter symbol aspoň trikrát, získate pretočenia zadarmo. Z ďalších špeciálnych funkcií tu natrafíte na funkciu Gamble.

Je možné v hre Joker 50 Deluxe získať free spiny?

Vo výhernom automate Joker 50 Deluxe si môžete vybojovať aj pretočenia zadarmo. Čím viac Scatter symbolov si vytočíte, tým viac free spinov získate.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, hraním automatu Joker 50 Deluxe ste vo väčšine kasín v hre aj o jackpotové výhry Synot Progressive Bonus.

Ako vyhrať v hracom automate Joker 50 Deluxe?

Náš tip: parádne výhry si pripíšete v bonusovej hre s free spinmi, prípadne vytočenie Wild symbolu na všetkých šiestich valcoch vás obdarí výhrou v podobe 50-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Joker 50 Deluxe zadarmo

Ovocný slot Joker 50 Deluxe

Joker 50 Deluxe je ovocný automat od českých vývojárov zo Synot Games. Keďže názov hry znie lákavo, rozhodli sme sa si na neho posvietiť. Naozaj je taký luxusný alebo išlo len o premyslený marketingový ťah zo strany autorov?

Luxus výherného automatu Joker 50 Deluxe spočíva najmä v jeho skladbe. Veď uznajte sami. Koľko automatov so 6 valcami a 4 riadkami poznáte? Fajn. Možno Buffal Blitz od Playtechu, no a ďalej? Päťdesiatka výherných línií je na vytváranie výherných kombinácii pri takomto zložení priam ideálna. Stačí, ak v rámci fixne danej výhernej línie vytočíte minimálne 3 rovnaké symboly vedľa seba so začiatkom na prvom valci zľava a výhra je na svete.

Bonusy a špeciálne funkcie

Každú výhru môžete podobne ako na online automate Joker 40 navýšiť a to prostredníctvom funkcie Gamble (Risk). Po zakliknutí na ňu musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Šance sú vyrovnané 50:50. Správny tip znamená zdvojnásobenie výhry, po nesprávnom tipe o ňu prídete.

Hry od Synot Games sú prehľadné a veľmi jednoducho ovládateľné. Hrací automat Joker 50 Deluxe sprevádza príjemný oddychový soundtrack a keď k tomu prirátame solídnu grafiku s vkusným pozadím, vo výsledku ide o dokonalý relax. Ten umocňujú bonusové symboly, ktorých je na slote niekoľko. Chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii doplní Wild symbol, ktorý sám o sebe dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu s maximálnou odmenou v hodnote 50-násobku stavenej sumy. Až 40 voľných pretočení môžete získať, keď vytočíte potrebný počet Scatter symbolov. Počas freespinovej hry je možné opätovne získať ďalšie freespiny, čo je bezpochyby veľkým plusom. Okruh bonusov a špeciálnych funkcií zakončuje možnosť zdvojnásobiť každú výhru, o funkcii Gamble sme už písali vyššie.

V hre je aj Synot Progressive Bonus

Online hrací automat Joker 50 Deluxe láka hráčov aj na čoraz viac obľúbené Progresívne Jackpoty, ktorými už disponujú aj hry od Synot Games. Dopredu však musíme upozorniť, že nie sú nasadené vo všetkých kasínach. Aby ste jeden zo štvorice Synot Progressive Bonusu získali, potrebujete iba kus šťastia. Šanca na získanie progresívneho Jackpotu však rastie s vyššími stávkami, aspoň tak to uvádzajú autori. A aj keby sa vám ho predsalen nepodarilo rozbiť, online automat Joker 50 Deluxe ponúka dostatok príležitostí na pekné výhry. Treba si počkať na vytočenie potrebného počtu Scatter symbolov a výhry z freespinov sa dostavia.

Vyskúšajte si online hrací automat Joker 50 Deluxe, ktorý dnes nájdete aj medzi online automatmi na epicentrumzabavy.sk. Hrá sa perfektne aj na mobilných zariadeniach, čo dnes ocení väčšina hráčov.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty