Ninja Ways

Ninja Ways

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Ninja Ways?

Ninja Ways má 6 valcov, 4 riadky a k výhre vedie až 4 096 ciest.

Aká je téma hry Ninja Ways?

Môžeme povedať, že Ide o dobrodružný online výherný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Ninja Ways obsahuje Wild symboly, Scatter symboly, megasymboly, násobitele výhier, ďalej špeciálne funkcie Nindžova cesta, Nindžove žolíky a Nindžove dvere.

Je možné v hre Ninja Ways získať freespiny?

Áno, v tejto hre je možnosť získať voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Tento samotný automat bonusovú hru o progresívne jackpoty neobsahuje.

Ako vyhrať na hracom automate Ninja Ways?

Náš tip: Nindža dokáže aktivovať dvere, ktoré odhalia megasymbol. Jeho rozmery môžu byť 2x2, 3x3 alebo 4x4, čo je prísľubom na parádne výhry.

Vyskúšajte si výherný automat Ninja Ways zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37048 €
Úroveň:
Daily Drop
699 €
Úroveň:
Hourly Drop
16 €
Niké Red Tiger Jackpot

Skúsený nindža a jeho 4096 ciest k výhre

Z ponuky slovenských online kasín tu máme niečo pre milovníkov legendárnych nindžov, ktorí oplývali jedinečným bojovým umením. To bolo založené na vycibrenej stratégii a taktike špionáže, sabotáže a iných foriem skrytého vedenia bojov. Na automate Ninja Ways sa jeden takýto bojovník pohybuje. Odporúčame vám sa s ním zoznámiť, pretože v talóne má niekoľko originálnych špeciálnych trikov, ako sa dopracovať k vysokým výhram. Zahrajte si tento skvelý online slot plný adrenalínu a dobrodružstva.

Prejdime si základné údaje. Výherný automat Ninja Ways vyšiel z dielne spoločnosti Red Tiger. Autori ho vyskladali do 6 valcov a 4 riadkov. Aby ste dosiali výhernú kombináciu, môžete využiť jednu zo 4096 ciest. Čo je plus, nemusí začínať na prvom valci zľava, ani sprava. Na zisk výhernej kombinácie stačí, ak minimálne 3 rovnaké symboly budú medzi sebou susediť.

Bonusy a špeciálne funkcie automatu

Na valcoch sa točia menej a viac hodnotné symboly. O niečo nižšie zisky dostanete za klasické kartové znaky 10, J, Q, K a A. O niečo lepšie sú na tom symboly rôznych zbraní nindžu. Najviac hodnoteným symbolom je symbol „N“. Okrem toho ide o Wild symbol, ktorý ako žolík doplní symbol vo výhernej kombinácii. Skúsený nindža vám bude pri hraní veľmi ochotne sekundovať a vďaka jeho špeciálnym schopnostiam sa z nudného točenia valcami razom stane jazda plná ohromujúcich výhier. Aj toto všetko dokáže náš nindža:

  • Cesta – nindža v akomkoľvek smere preletí valcami, počas čoho pretne niekoľko symbolov. Za sebou nechá cestičku pozostávajúcu z rovnakých symbolov. Výsledkom je zisk výhernej kombinácie.
  • Žolíky – nindža hodí kdekoľvek na automat žolíka s náhodným multiplikátorom. Najviac môžete získať 8-násobok stávky.
  • Dvere – nindža aktivuje tajomné dvere. Tie odhalia jeden megasymbol, ktorého rozmery môžu byť buď 2x2, 3x3, alebo 4x4.

Na automate nájdete aj obľúbený Scatter symbol, pomocou ktorého sa dostanete do hry s voľnými pretočeniami. Vyobrazený je ako „freespins“. Aby ste získali vytúžené zatočenia zdarma, tento symbol sa na valcoch musí objaviť minimálne 5x. Ak sa vám zdá tento počet príliš vysoký, nezúfajte, pretože symbol „freespins“ je možné vytočiť v rámci jedného valca až niekoľkokrát. V momente, keď sa na automate objaví daný počet Scatter symbolov, všetky sa postupne odkryjú a vy sa tak dozviete konečný počet získaných freespinov.

Roztočte valce automatu Ninja Ways vo Svete Hier Niké

Hrací automat Ninja Ways má v sebe zabudované všetko to, čo hráči obľubujú. Divoký symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, megasymboly, no a keď k tomu pripočítame ďalšie špeciálne schopnosti samotného nindžu, celá hra získava celkom slušný kredit. Skúste si ho aj vy, v online kasíne Niké. Hra je dostupná na všetkých platformách.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty