What the Fox Megaways

What the Fox Megaways

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat What the Fox Megaways?

What the Fox Megaways ja 6valcový automat s 2 až 7 riadkami symbolmi na jednom valci. Ak na 6 valcoch pristane maximálny možný počet 7 symbolov, naskytne sa šanca na potenciálnu výhru až na 117 649 Megaways.

Aká je téma hry What the Fox! Megaways?

Automat What the Fox Megaways vás zavedie do slávneho kasína v Las Vegas, a tak ho môžeme zaradiť medzi zábavné automaty. Netradičnou skladbou zase môže zapadnúť medzi alternatívne hry.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot What the Fox Megaways obsahuje Wild symboly, Scatter symboly a progresívne násobitele výhier.

Je možné v hre What the Fox Megaways získať freespiny?

Áno, po vytočení 3 symbolov Scatter môžete získať až 20 freespinov s progresívnym násobiteľom výhier.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot What the Fox Megaways obsahuje progresívne jackpoty Red Tiger hier – Mega Drop, Daily Drop i Hourly Drop.

Ako vyhrať na hracom automate What the Fox Megaways?

Náš tip: Počas freespinovej hry je aktívny progresívny násobiteľ výhier. Každá výhra ho zvýši o x1.

Vyskúšajte si výherný automat What the Fox Megaways zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
100652 €
Úroveň:
Daily Drop
597 €
Úroveň:
Hourly Drop
23 €
Niké Red Tiger Jackpot

Lišiak ide do Las Vegas

Neposednému lišiakovi z Flaming Fox sa meditovanie zunovalo a rozhodol sa zažiť dobrodružstvo v slávnom Las Vegas. Na automate What the Fox Megaways od Red Tiger si vychutnáte fantastickú atmosféru tohto hriešneho mesta, kde o vysoké výhry nie je vôbec núdza.

Na online hracom automate What the Fox Megaways máte k dispozícii až 117 649 ciest k tomu, aby ste sa radovali z výhry. Môže za to skladba automatu, ktorý pozostáva zo 6 valcov, pričom na valci sa môže objaviť 2 alebo až 7 symbolov. Čím viac riadkov je na valci, tým viac výherných ciest je aktívnych. Vytváranie výherných kombinácií je rovnaké ako na slote Piggy Riches Megaways. Symboly na seba kaskádovito padajú, no a keď vytvoria výhernú kombináciu, zo slotu zmiznú a na ich miesto dopadnú ďalšie symboly. Takýmto spôsobom sa môžete dopracovať k zisku niekoľkých výhier v rade. Čo je dôležité, pri skladaní výhernej kombinácie je sa musia minimálne tri rovnaké symboly zobraziť na susedných valcoch. A táto séria musí začínať na prvom valci zľava.

Lišiacke bonusy

Keď sa povie Las Vegas, človek si ihneď vybaví luxus, pekné ženy a štedré výhry. A čo automat What the Fox Megaways? Ponúka možnosť aspoň trochu sa nabaliť? Áno. Postará sa o to neposedný lišiak a nielen on. V hre vystupuje ako Wild symbol, pričom sa zobrazuje na celom valci s náhodným multiplikátorom stávky. Jeho maximálne hodnota je x7. Najviac môže pokryť tri valce, čo v konečnom zúčtovaní znamená fantastický násobiteľ x343.

Rýchlejšie a štedrejšie výhry dosiahnete vďaka Scatter symbolu. Pokiaľ ho totiž vytočíte aspoň 3x, aktivujete hru s voľnými pretočeniami. Ešte pred štartom si však na kolese vytočíte počet freespinov doplnené o multiplikátor, ktorého hodnota pri štarte je vždy x10. Každá zaznamenaná výhra počas freespinov zvyšuje multiplikátor o x1.

Možnosť rozbiť Jackpoty

Väčšina automatov od Red Tiger je medzi sebou poprepájaná progresívnymi Jackpotmi. Čím viac automatov nimi disponuje a čím viac hráčov ich hrá, tým rýchlejšie stúpajú ich hodnoty. A tieto lákavé jackpoty nechýbajú ani na automate What the Fox Megaways. Získať Mega Drop, Daily Drop či Hourly Drop môžete aj vy, závisí to len od šťastia a náhody.

Pridajte sa k lišiakovi a zažite neopakovateľnú atmosféru kasín v slávnom Las Vegas. Online výherný automat What the Fox Megaways si môžete dokonca zahrať na skúšku aj úplne zadarmo. Túto možnosť ponúka aj slovenské online casino nike.sk.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Zábavný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty