Jack in a Pot

Jack in a Pot

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Jack in a Pot?

Jack in a Pot obsahuje až 7 valcov a 7 riadkov, pričom na ňom vytvárate výherné klastre.

Aká je téma hry Jack in a Pot?

Ide o zábavný online automat so zeleným škriatkom v hlavnej úlohe. Rovnako by sme ho mohli zaradiť k rozprávkovým hracím automatom.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Jack in a Pot nájdete až 4 druhy Wild symbolu (pivo, fajka, dúha, klobúk), Scatter symbol a búrku funkcií.

Je možné v hre Jack in a Pot získať freespiny?

Áno, naraz tu môžete získať 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, táto hra sa žiaľ nenachádza medi jackpotovými automatmi od Red Tiger.

Ako vyhrať na hracom automate Jack in a Pot?

Náš tip: Všetky Wild symboly nazbierané počas freespinov sa postupne aktivujú po poslednom spine.

Vyskúšajte si výherný automat Jack in a Pot zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37048 €
Úroveň:
Daily Drop
699 €
Úroveň:
Hourly Drop
16 €
Niké Red Tiger Jackpot

Jackove kúsky si vás podmania

Uletenejší rozprávkový automat akým je Jack in a Pot ste ešte nevideli, stavte sa! Hlavnú úlohu na ňom zohráva usilovný škriatok menom Jack, ktorý okrem toho, že počas točenia valcami cucká pivko a bafká si z fajky, dokáže aktivovať niekoľko zaujímavých špeciálnych funkcii. Robí to ochotne a najmä často. Nudiť sa s ním veru nebudete.

Jack in a Pot je 7-valcový hrací automat s rovnakým počtom riadkov. Výherné kombinácie sa vytvárajú v takzvaných klastroch, alebo ak chcete, strapcoch. Kombinácia je výherná vtedy, ak sa objaví minimálne 5 rovnakých symbolov spojených či už vertikálne alebo horizontálne (nie krížom). A je úplne jedno, či to bude na automate sprava, zľava alebo v strede. Symboly výhernej kombinácie sa vždy stratia a nahradia sa novými. Na ich miesta sa zosunú tie nad nimi. V rámci jedného spinu môžete teda získať niekoľko výhier za sebou.

Automat so 4 Wild symbolmi a 10 freespinmi

Celá hra na nás pôsobila veľmi príjemne, ba priam až relaxačne. Zaodetá je totiž do zelenej farby s pozadím slnečných pastvín, z ktorých sa vás pozerajú tri zvedavé kravičky. Aj hudobný podmaz je položený do veselej nôty. Ako sme už v úvode našej recenzie tohto automatu od Red Tiger načrtli, dôležitú úlohu na slote zohráva škriatok Jack. Tento šibal dokáže neuveriteľné veci. Jednoducho vyskočí zo zlatého kotlíka a na valcoch narobí obrovský prievan. Teraz si objasníme, ako na to.

Na hracom automate Jack in a Pot, ktorý je dielom spoločnosti Red Tiger, sú až 4 Wild symboly. Ide o krígeľ čapovaného piva, fajku, dúhu a klobúk. V prípade, že je jeden z divokých symbolov súčasťou výhernej kombinácie, na scénu nastupuje Jack.

  • Pivo – Jack začne piť pivo, počas čoho sa z výčapných píp začnú na valce liať rovnaké symboly. Tým sa zvýšia vaše šance na výhru.
  • Fajka – Jack začne bafkať z fajky, počas čoho sa niektoré symboly s vyššou hodnotou rozšíria. Stanú sa z nich megadlaždice o rozmere 2x2, 3x3 alebo 4x4.
  • Dúha – na valcoch sa objaví obrovská dúha, ktorá niektoré symboly náhodne zamení za rovnaké.
  • Klobúk – Jack hodí klobúk do povetria a ten následne do seba nasaje symboly s nízkou hodnotou, aby boli nahradené hodnotenejšími.

Jackove šikovné zručnosti si nás pri hraní v kasínach podmanili, a to ešte nie sme na konci recenzie. Na automate Jack in a Pot je ešte jedna špecialita a ide doslova o chuťovku v podaní bonusovej hry s freespinami. Akonáhle vytočíte v rámci jedného spinu 4 lístky – Scatter symbol - vytvoríte veľký štvorlístok, ktorý je vstupenkou do bonusovej hry s 10 voľnými pretočeniami. V ňom ostáva všetko rovnaké ako v základnej hre, až na jeden dôležitý detail. Počas freespinov postupne zbierate všetky Wild symboly a tie sa ukladajú vedľa automatu. Až po poslednom freespine sa aktivujú, a to buď po jednom, alebo viaceré súčasne. Fantázia.

Dajte si s Jackom zopár orosených pív, v kasíne Niké

Jedinečný automat Jack in a Pot si môžete zahrať aj vy a to dokonca úplne zadarmo. Nájdete ho v širokej ponuke slovenského online kasína Svet Hier Niké. „Vypiť si pivko“ so sympaťákom Jackom môžete buď cez počítač, tablet, alebo cez mobil. Cheers!

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Zábavný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty