Big Bounty Bill

Big Bounty Bill

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Big Bounty Bill?

Big Bounty Bill obsahuje v základnej hre 5 valcov, 4 riadky a 1024 výherných línií. Počas freespinov a respinov je k dispozícii 5 valcov, 7 riadkov a až 16 807 výherných línií.

Aká je téma hry Big Bounty Bill?

Ide o dobrodružný hrací automat postavený na téme amerického Divokého západu.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Big Bounty Bill obsahuje Wild symboly, Scatter symboly, respiny a špeciálnu funkciu Hyperbonus.

Je možné v hre Big Bounty Bill získať freespiny?

Áno, získate ich po vytočení 3 symbolov Scatter. Voľné pretočenia si môžete aj kúpiť cez špeciálnu funkciu Hyperbonus (8, 15, 20 alebo 25 freespinov).

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Niektoré kasína do automatu nasadzujú svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Big Bounty Bill?

Náš tip: Cez funkciu Hyper Bonus si môžete zakúpiť až 25 freespinov.

Vyskúšajte si výherný automat Big Bounty Bill zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
97665 €
Úroveň:
Strieborný
17499 €
Úroveň:
Bronzový
99 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Poriadne divokú kovbojku zažijete s online výherným automatom Big Bounty Bill od Kalamba. A to myslíme smrteľne vážne. K výhram sa totiž musíte prestrieľať. Čím viac výstrelov, tým lepšie. Že neveríte? Vyskúšajte si tento hrací automat a zažijete ozajstné westernové dobrodružstvo, kde to guľkami sviští na všetky svetové strany.

Po spustení hracieho automatu Big Bounty Bill sa pred vami objaví netradičné hracie pole. Dokopy je na ňom 5 valcov a 7 riadkov, pričom 3 horné riadky sú uzamknuté. Je to preto, lebo hra je rozdelená akoby na dve časti. V základnej hre máte k dispozícii 5 valcov, 4 riadky a 1 024 výherných línií a počas freespinov a respinov o 3 riadky viac, čo znamená aktivovanie 16 807 paylines. Ale pekne poporiadku.

Výherné kombinácie na online slote Big Bounty Bill sú jednosmerné. Platia zľava doprava s tým, že musia začínať na prvom valci vľavo. Najvyššiu hodnotu má kovboj, za ním nasleduje kovbojka, bandita, kôň a býk. O niečo menšie hodnoty majú klasické kartové znaky od deviatky po eso.

Prestrelka bonusov

Tieto symboly dopĺňajú tri bonusové symboly – Wild, Scatter a pištoľ. Wild symbol sa objavuje na stredných troch valcoch a správa sa ako zvyčajne. Teda do kombinácií dopĺňa chýbajúce symboly. Scatter symbolom je pištoľník, a možno je to utajený šerif, ktorý sa točí na prvých troch valcoch. Za jeho trojnásobné zobrazenie aktivujete bonusovú hru s 8 freespinami. Pokiaľ by vám to nešlo, freespiny si môžete cez Hyper Bonus pokojne aj zakúpiť. S touto špeciálnou funkciou ste sa už mohli stretnúť napríklad v automate Caribbean Anne. Za rôzne poplatky máte na výber 8, 15, 20 alebo 25 freespinov. Je len na vás, koľko obetujete.

Pištoľ je v online automate Big Bounty Bill rovnako ako Wild alebo Scatter veľmi dôležitý symbol. Lebo len výstrely z pištole dokážu zväčšiť hracie pole na 5 valcov, 7 riadkov a ponúknuť až 16 807 výherných línií. Pištoľ sa po zobrazení na ktoromkoľvek valci pretočí smerom nahor, vystrelí a odomkne zamknuté políčko. Na odomknutie políčka v treťom riadku potrebujete jeden výstrel, na políčko druhého riadku ďalšie dva, no a na políčko prvého (najvrchnejšieho) riadku ďalšie štyri výstrely. Ak by sa vám podarilo vytočiť naraz tri, štyri alebo päť pištolí, získate 3, 5 alebo 7 bezplatných respinov.

Roztočte to na automate Big Bounty Bill na mobile

Online hrací automat Big Bounty Bill je nabitý zaujímavými špeciálnymi funkciami, ktoré vám pomôžu vystrieľať pekné výhry. Tak nasaďte klobúk, osedlajte koňa, vyleštite kolt, pozbierajte všetku odvahu a vydajte sa do westernového mestečka. Automat Big Bounty Bill si môžete zahrať v slovenskom online kasíne eTipos. A pokojne aj na svojom mobile.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kalamba
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty