Regal Streak

Regal Streak

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Regal Streak?

Regal Streak tvorí 5 valcov a 3 riadky, ktoré sú zároveň výhernými líniami.

Aká je téma hry Regal Streak?

Na prvý pohľad ide čisto o klasický výherný automat bez nejakej ďalšej témy. No spôsobom vytvárania výherných kombinácií by sme ho mohli zaradiť aj medzi alternatívne hry.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Regal Streak obsahuje Scatter symboly a násobitele výhier. Výherné kombinácie na ňom platia zľava, sprava, v strede a dokonca môžu byť prerušené iným symbolom.

Je možné v hre Regal Streak získať freespiny?

Áno, po vytočení troch, štyroch alebo piatich symbolov Scatter získate 15, 20 alebo 25 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Regal Streak obsahuje niekoľko úrovní progresívneho Jackpotu priamo od výrobcu Red Tiger. Niektoré kasína do neho nasadzujú aj svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Regal Streak?

Náš tip: Červená sedmička označená za symbol násobiteľa prináša vo freespinovej hre násobitele x7, x14, x21 a x28.

Vyskúšajte si výherný automat Regal Streak zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
44004 €
Úroveň:
Daily Drop
481 €
Úroveň:
Hourly Drop
20 €
Niké Red Tiger Jackpot

Regal Streak od Red Tiger vyzerá na prvý pohľad ako čistý klasický výherný automat. Nepotrvá však dlho a pochopíte, že na valcoch sa deje aj niečo špeciálne. Hoci hra nie je na online trhu najinovatívnejšia, má slušný potenciál na dosiahnutie obrovských výhier až do výšky 9545-násobku stávky.

Aj prerušená kombinácia je výherná

Regal Streak je 5-valcový automat s 3 riadkami a 3 horizontálnymi výhernými líniami. Počtom výherných línií sa nenechajte odradiť, prvý dojem z automatu môže zavádzať. Výherné kombinácie musia síce pozostávať z minimálne 3 rovnakých symbolov, no nemusia byť vytočené na prvých troch valcoch zľava alebo sprava ako je tomu vo väčšine iných slotov. Výherná kombinácia môže byť prerušená aj iným symbolom. Skrátka stačí keď na jednom riadku, čiže výhernej línii, vytočíte 3, 4 alebo 5 rovnakých symbolov.

Medzi symboly s vyššou hodnotou patria červené sedmičky, zlaté zvončeky, štvorlístky a čerešne. Symboly 10, J, Q, K a A majú podstatne nižšie hodnoty. Grafický dizajn hry nie je ničím rušivý, čo však neznamená, že je nekvalitný. Soundtrack nás pri dlhšom hraní vôbec neotravoval.

Progresívne násobitele výhier

Výherný automat Regal Streak síce neobsahuje Wild symbol, ale disponuje bonusovým symbolom Scatter. Tým je zlatá kráľovská koruna a v hre má nezastupiteľnú úlohu. Dokáže totiž aktivovať Regal spiny, čo sú v podstate freespiny. Za 3 Scattery na riadku získate 15 freespinov, za 4 už 20 a za 5 dokonca až 25 freespinov. Pred štartom automat vyberie jeden zo štandardných symbolov a premení ho na multiplikačný symbol s lištou násobiteľov, ktorá je zobrazená nad valcami. Každá výhra s týmto symbolom postupne zvyšuje násobiteľ. Čím je vyššia hodnota symbolu, tým je väčší násobiteľ. Autori sa navyše rozhodli povoliť opätovné spustenie freespinovej hry, za čo si určite zaslúžia pochvalu.

Hrajte automat Regal Streak v kasíne na nike.sk

Online hrací automat Regal Streak je svojím spôsobom vzácny a neobyčajný. Veď skúste sa rozpamätať, kedy ste hrali automat vyplácajúci výhry za symboly, ktoré spolu nesusedia? A hrali ste vôbec taký? Možno ani nie.

Vyskúšajte si tento jedinečný slot v slovenskom kasíne na nike.sk. Na začiatok roztočte valce aj úplne zadarmo. Hranie za reálne peniaze vám však prináša možnosť získať niektorých z viacerých progresívnych Jackpotov, ktoré dnes obsahujú mnohé automaty od výrobcu Red Tiger.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Klasický výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty