Cash or Nothing

Cash or Nothing

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Cash or Nothing?

Cash or Nothing tvorí 5 valcov, 3 riadky a 20 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Cash or Nothing?

Ide o klasický výherný automat s typickými symbolmi kartových znakov a BAR-ov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Cash or Nothing obsahuje až tri druhy Scatter symbolu – Cash, Frenzy a Double Diamond. Okrem toho ponúka bonusovú hru s peňažnými otočkami (Cash Spins).

Je možné v hre Cash or Nothing získať freespiny?

Nie, klasické freespiny tu nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Cash or Nothing obsahuje rovnako oko ostatné automaty od Red Tiger aj niekoľko úrovní progresívneho Jackpotu. Niektoré kasína do neho môžu nasadiť svoje vlastné Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Cash or Nothing?

Náš tip: Za vytočenie 5 symbolov Scatter aktivujete bonusovú hru peňažné pretočenia s okamžitými výhrami. Frenzy Scatter a Double Diamond Scatter tieto výhry zvyšujú alebo násobia.

Vyskúšajte si výherný automat Cash or Nothing zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101413 €
Úroveň:
Daily Drop
279 €
Úroveň:
Hourly Drop
26 €
Niké Red Tiger Jackpot

Automat plný peňazí

Hovorí sa, že všetko je o peniazoch. A o peniazoch je aj online výherný automat Cash or Nothing, ktorý zostrojila spoločnosť Red Tiger. Boli sme zvedaví, čím nás táto hra s pútavým názvom prekvapí. Aj keď to nie je explicitne zobrazené, pri hraní budete mať pocit, že ste v bankovom trezore plnom peňazí.

Hrací automat Cash or Nothing prichádza s 5 valcami a má 20 výherných línií, ktoré sú fixne dané. Na každom valci sa točia 3 symboly. Výhernú tabuľku tohto automatu tvorí osem bežných symbolov - päť symbolov hracích kariet, symbol bronzového BAR-u, symbol dvojitého strieborného BAR-u a symbol zlatého trojitého BAR-u. Pokiaľ sa vám podarí vytočiť kombináciu s tromi, štyrmi alebo piatimi rovnakými symbolmi na jednej výhernej línii, vyhrávate.

Peňažné pretočenia (Cash Spins)

Na online slote Cash or Nothing nenájdete žiadne Wild symboly alebo klasické voľné pretočenia. Jedinou bonusovou hrou sú peňažné otočky (Cash Spins). A nám sa celkom pozdávala. Aktivujete ju vtedy, ak kdekoľvek na valcoch vytočíte aspoň 5 symbolov Scatter. V tomto režime sa na automate objavujú iba Scatter symboly, a to rovno 3 druhy. Prvým je Cash Scatter, druhým Frenzy Scatter a tretím Double Diamond Scatter. Cash Scatter nesie so sebou okamžité výhry, Frenzy Scatter tieto výhry zvyšuje o aktuálnu stávku a Double Diamond Scatter niektoré výhry násobí x2. Bonusová hra začína s 3 peňažnými pretočeniami (Cash Spins). Tento počet sa obnoví vždy, keď sa na valcoch zobrazí nový Scatter symbol akékoľvek druhu. Hra končí, ak sa neobjaví alebo zaplníte celý automat.

Cash or Nothing aj s progresívnymi Jackpotmi

Väčšina hier od Red Tiger sa môže pochváliť progresívnymi Jackpotmi, ktoré sa postupne stávajú ich pevnou súčasťou a medzi hráčmi sú často vyhľadávané. Aj v automate Cash or Nothing ich nájdete, no nie vo všetkých kasínach. To sa však netýka slovenského kasína Niké. V ňom môže niektorý z luxusných Jackpotov pristáť aj na vašom konte. Samozrejme, musíte hrať za skutočné peniaze a nie verziu zadarmo.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Klasický výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty