Dynamite Riches

Dynamite Riches

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Dynamite Riches?

Online hrací automat Dynamite Riches sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 20 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Dynamite Riches?

Ide o dobrodružný online automat, ktorý sa točí okolo ťažby zlata a drahých kameňov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat Dynamite Riches obsahuje Wildy, Scattery, multiplikátory a megasymboly. Okrem toho zbieraním Wild symbolov postupne odomykáte jednotlivé špeciálne funkcie: detonátor, zlaté tehličky, kompas, diamant.

Je možné v hre Dynamite Riches získať freespiny?

Áno, po vytočení 3 a viac symbolov Scatter môžete získať 8 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Výherný automat Dynamite Riches disponuje zdieľanými progresívnymi Jackpotmi hier od Red Tiger. Väčšinou bývajú nasadené 3 úrovne – Mega Drop, Daily Drop a Hourly Drop.

Ako vyhrať na hracom automate Dynamite Riches?

Náš tip: Detonátor odpáli symboly s nízkou hodnotou, zlaté tehličky aktivujú náhodné Wild symboly, kompas spúšťa násobitele výhier a diamant zase megasymboly.

Vyskúšajte si výherný automat Dynamite Riches zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37037 €
Úroveň:
Daily Drop
672 €
Úroveň:
Hourly Drop
25 €
Niké Red Tiger Jackpot

Vezmite si krompáč s lopatou a zažite vzrušujúcu zlatú horúčku sprevádzanú masívnymi explóziami pri hľadaní pokladov na online automate Dynamite Riches. Tento ohromujúci slot od Red Tiger je dejiskom okázalých bonusových vlastností, vďaka ktorým šance na zisk výherných kombinácii výrazne rastú.

Moderný automat plný originálnych bonusov

Ak máte radi automatové hry, ktoré sú vyvážené úžasnou modernou grafikou, špičkovými zvukovými efektmi a originálnymi bonusmi, ste na správnej adrese. Online slot Dynamite Riches má v sebe zakomponované všetko. Skladá sa z 5 valcov, 4 riadkov a vyhrať môžete na 20 vopred stanovených výherných líniách. Výherná kombinácia je platná iba zľava doprava. Vytočiť si môžete až 5 bonusových funkcií. Kľúčovým prvkom je Wild symbol, ktorý ako klasický žolík suplujúci chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii postupne aktivuje ďalšie 4 špeciálne funkcie – odstránenie symbolov s nízkou hodnotu, náhodné Wild symboly, násobitele výhier a mega Wild symboly. V hre Dynamite Riches je možnosť získať aj peknú porciu freespinov.

Ako vyhrať? Odomknite všetky špeciálne funkcie

Ako sme už načrtli, dôležitým prvkom je Wild symbol, ktorý je vyobrazený ako dynamit. Nad valcami sa nachádza zápalná šnúra. Každé zobrazenie Wild symbolu kdekoľvek na valcoch túto šnúru skracuje a ak sa tak stane, odomkne sa prvá zo 4 špeciálnych vlastností. Postupne môžete aktivovať nasledovné bonusové funkcie:

  • Rozbuška – na jej odomknutie potrebujete vyzbierať 6 Wild symbolov. Následne dôjde k výbuchu, po ktorom sa z valcov odstránia všetky symboly s nízkymi hodnotami.
  • Zlaté tehličky – na ich odomknutie potrebujete vyzbierať ďalších 7 Wild symbolov, spolu už teda 13. Následne do hry vstúpia ďalšie náhodné Wild symboly.
  • Kompas – na jeho odomknutie potrebujete vyzbierať ďalších 8 Wild symbolov, dovedna už 21. Následne sa aktivuje násobiteľ výhier (maximum je 10-násobok stávky).
  • Diamant - na jeho odomknutie potrebujete vyzbierať ešte ďalších 9 Wild symbolov, spolu teda 30. Následne sa v hre objavia megasymboly s rozmermi 2x2 alebo 3x3.

Akonáhle odomknete niektorý zo štyroch špeciálnych symbolov, zostáva i naďalej odomknutý. Ideálnym scenárom je pochopiteľne odomknúť všetky štyri, aby k zisku výherných kombinácii dochádzalo častejšie a výhry na hracom automate Dynamite Riches boli ešte štedrejšie.

Ďalej je tu symbol „zlatých spinov“, ktorý možno označiť za Scatter symbol. Za vytočenie 3 alebo viac týchto symbolov automaticky dostanete 8 freespinov. Samozrejme, najlepšie sa do hry s voľnými pretočeniami vchádza s odomknutými špeciálnymi funkciami. Nám sa to zopárkrát podarilo, a je to naozaj skvelý pocit. Každý dodatočný symbol „zlatých spinov“ nad 3 udeľuje ďalšie 2 voľné pretočenia. Keď teda vytočíte v základnej hre 4x symbol „zlatých spinov“, na vaše konto sa pripíše 10 freespinov. Čo je veľkým plusom, ďalšie freespiny je možné získať aj počas bonusovej hry s voľnými pretočeniami.

Progresívne Jackpoty automatu Dynamite Riches

Všetko pekne uzatvárajú obľúbené progresívne Jackpoty, ktoré na automate Dynamite Riches nesmú chýbať. Aktuálne hodnoty Jackpotov Daily Drop a Mega Drop vidíte rovnako ako pri Treasure Mine či Red Diamond na ľavej časti obrazovky. Ak chcete vytúžený Jackpot získať, musíte na valcoch vytočiť 3x jeho symbol.

Dynamite Riches aj zadarmo na Nike.sk

Skôr ako začnete hrať Dynamite Riches, vždy je lepšie si hru zadarmo vyskúšať. Takto sa budete cítiť istejšie, že automat poznáte a viete, čo obsahuje a čo všetko ponúka. Demo verziu má v ponuke aj online kasíno na nike.sk, čiže ak vás tento moderný a bonusmi nadupaný slot oslovil, hľadajte ho tam.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty