Fruit Snap

Fruit Snap

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fruit Snap?

Výherný automat Fruit Snap má netradičnú skladbu. tvorí 8 valcov a 8 riadkov. Výherné kombinácie vznikajú v tzv. klastroch (zhluky alebo strapce).

Aká je téma hry Fruit Snap?

Fruit Snap je ovocný výherný automat v modernom prevedení.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot obsahuje Scatter symboly a dvojité symboly.

Je možné v hre Fruit Snap získať freespiny?

Áno, je tu možnosť získať 10 voľných pretočení.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online výherný automat Fruit Snap ponúka Red Tiger progresívne Jackpoty vo viacerých [rovniach – Mega Drop, Daily Drop a Hourly Drop.

Ako vyhrať na hracom automate Fruit Snap?

Náš tip: Každý výherný klaster sa zapisuje do merača. Po naplnení merača ovocné symboly zmiznú, neovocné sa zmenia na dvojité symboly.

Vyskúšajte si výherný automat Fruit Snap zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101413 €
Úroveň:
Daily Drop
279 €
Úroveň:
Hourly Drop
26 €
Niké Red Tiger Jackpot

Hrací automat novej generácie

Ak máte radi inovatívne hracie automaty s modernými prvkami, tak ste na správnej adrese. S online slotom, ktorý jeho autori zo spoločnosti Red Tiger nazvali Fruit Snap, si užijete množstvo zábavy.

Prvým nespochybniteľným dôkazom toho, že ide o alternatívnu valcovú hru, je samotná skladba automatu Fruit Snap. Nájdete tu totiž až 64 políčok. Áno, čítate správne. Fruit Snap disponuje 8 valcami a 8 riadkami. Na nich sa nezobrazujú klasické výherné kombinácie, ale výherné klastre (strapce). S výhernými klastrami sme sa už stretli pri automatoch Crystal Land či Brazil Bomba. V tomto prípade musia pozostávať najmenej z piatich rovnakých symbolov. Je jedno, či budú vedľa seba alebo nad sebou, musia medzi sebou susediť. Po zisku výherného klastra sa jeho symboly zo slotu stratia a nahradia sa tými, ktoré boli nad nimi. Takýmto spôsobom teda môžete získať niekoľko výherných klastrov v rade.

Vypnite symboly s nízkou hodnotou

Na hracom automate Fruit Snap sa nachádza dohromady 11 symbolov. 5 je ovocných (čerešňa, jahoda, citrón, jablko, melón) a 5 je neovocných (kocka, hviezda, zvonček, diamant, sedmička). Všetky vidíte zobrazené priamo nad valcami. Medzi nimi je umiestnený posledný symbol a tým je čapica žolíka, ktorú možno označiť za Scatter symbol. Symboly sú nad valcami vyobrazené preto, lebo vašou úlohou bude vypĺňať ich meradlá. V prípade, že vyplníte meradlo akéhokoľvek ovocné symbolu, tento symbol sa v ďalšom spine už neukáže. Pokiaľ by ste vyplnili meradlo neovocného symbolu, tento symbol sa v nasledujúcom spine zmení na dvojitý a teda i jeho výherná hodnota sa zdvojnásobí. Meradlá symbolov sa nulujú vtedy, ak už nevytočíte ďalší výherný klaster.

Ako získať 10 voľných pretočení

Čapica žolíka je zobrazená v troch častiach. Keď sa vám ju podarí celú vyplniť, získate 10 freespinov. Nie je to však až tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Aby ste získali jeden dielik tejto čapice, musí sa na online slote Fruit Snap zobraziť výherný klaster i čapica žolíka. No a aby ste získali 10 freespinov, výherný klaster a čapica sa teda musia „ukázať“ 3-krát za sebou.

Počas freespinovej hry sa meradlá symbolov nenulujú a vaše šance na pekné výhry sú teda oveľa väčšie. Môže sa stať, že z automatu sa stratia všetky ovocné symboly, ktoré majú menšie hodnoty, a zaplnia ho iba dvojité a oveľa hodnotnejšie neovocné symboly.

Progresívne Jackpoty nesmú chýbať

Čo by to bol za výherný automat od Red Tiger, ak by na ňom neboli progresívne Jackpoty Hourly Drop, Daily Drop či Mega Drop? Túto vedľajšiu bonusovú hru autori tejto spoločnosti do svojich automatov veľmi často inštalujú. A to je len a len dobre, pretože čím viac hráčov hrá automaty s progresívnymi Jackpotmi, tým rýchlejšie ich hodnoty rastú. Aktuálne sumy týchto jackpotov sú vyobrazené v ľavej časti od automatu. Aby ste atraktívny Jackpot získali, musí sa na valcoch objaviť 3x jeho symbol.

Fantastický automat Fruit Snap nájdete v kasíne na nike.sk

Online výherný automat Fruit Snap nás naozaj bavil. Bol to skvelý pocit vyplniť čapicu žolíka, dostať sa do bonusovej hry s 10 freespinmi a postupne vypínať ovocné symboly s nízkymi hodnotami. Skúste to i vy. Zahrať si tento vynikajúci slot môže aj na svojich mobilných zariadeniach. Nájdete ho v slovenskom kasíne na nike.sk.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty