Automaty s iným počtom valcov

Automaty s iným počtom valcov

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Zábava na netradičných viac-valcových výherných hrách

Hoci online automaty kedysi odštartovali na troch valcoch, a dnes sú najpopulárnejšie tie 5 valcové, existujú našťastie aj iné alternatívy. Nehovoríme teraz o štvor alebo šesťvalcových strojoch, hoci aj tie bezpochyby stoja za vyskúšanie, máme na mysli hracie automaty, ktoré ponúkajú valcov omnoho viac (Gemmed!). Existujú však aj také, kde valce nie sú vôbec (Fruit Snap).

Zväčša ich radíme medzi alternatívne sloty, kde sa k zisku výhry dopracujete inými spôsobmi ako klasickým zreťazením symbolov. Populárne, už od dôb prvých smartfónov, sú takzvané „spoj“ hry. V nich sa výhra získava aj za symboly prepojené vertikálne, či diagonálne, a nielen horizontálne, ako je na klasických automatoch bežné (Tiki Fruits).

Alternatívne sloty prinášajú do inak pomerne konzervatívneho prostredia online slotov svieži vietor, a my vám určite odporúčame nejaký z nich vyskúšať. Je jedno či bude mať 7 valcov alebo ich bude 50. Ide o to, že vás to trošku preberie z letargie a zahráte si niečo nové.

Navyše, príjemnou súčasťou týchto slotov, sú aj kreatívne a originálne bonusy. Tie, vďaka inej hernej mechanike, umožňujú autorom sviežejší prístup a možnosť zapojiť fantáziu. Aj preto, aspoň raz za čas multivalcové online automaty vyskúšajte.

Hracie automaty