Five Star Power Reels

Five Star Power Reels

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Five Star Power Reels?

Five Star Power Reels sa skladá z 8 valcov, 5 riadkov a 5 obojsmerných výherných línií.

Aká je téma hry Five Star Power Reels?

Tento výherný automat zaraďujeme medzi automaty s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Five Star Power Reels obsahuje bezplatné respiny. Môžete získať až 10 respinov za sebou.

Je možné v hre Five Star Power Reels získať freespiny?

Nie, tento automat freespiny neobsahuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Five Star Power Reels môže obsahovať progresívne Jackpoty od Red Tiger a niektoré kasína do neho nasadzujú aj svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Five Star Power Reels?

Náš tip: Za 5 symbolov Five Star získate odmenu vo výške 1 000-násobku stávky. A v prípade zisku 10 respinov za sebou môžete vyhrať až 10 000-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Five Star Power Reels zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37051 €
Úroveň:
Daily Drop
719 €
Úroveň:
Hourly Drop
16 €
Niké Red Tiger Jackpot

Ovocný automat s 8 valcami

Menej je niekedy viac. A to pri online automate Five Star Power Reels platí do bodky. Tento úžasný 8-valcový slot vám aj napriek tomu, že neobsahuje až tak veľa bonusov, môže priniesť výhru v podobe fantastického 10 000-násobku stávky. Neveríte? Tak čítajte ďalej.

Výherný automat Five Star Power Reels vymysleli chytré hlavy zo spoločnosti Red Tiger ako rozšírenie ich klasického ovocného automatu Five Star. Po dotočení valcov na hracej ploche uvidíte až 40 symbolov, čo znamená, že sa skladá až z 8 valcov a 5 riadkov. Výherných línii je tu iba 5 a sú fixne stanovené. Zdá sa vám to na takýto online automat málo? Možno, ale určite oceníte, že výherné kombinácie sú obojsmerné, čiže platia aj zľava doprava a aj sprava doľava. Keďže hráte s 8 valcami naraz, na jednej výhernej línii tak môžete vytvoriť aj dve výherné kombinácie pozostávajúce z dvoch rozdielnych symbolov.

Podarí sa vám získať 10 000-násobok stávky?

Automat nesie moderné i klasické prvky. Tradícia je zachovaná vďaka ovocným symbolom. Za niektoré ovocné výherné kombinácie dostanete menej, za iné o niečo viac. Oveľa väčšie výhry spôsobujú dva neovocné symboly – Sedmička a symbol Five Star. Tu je výherná tabuľka jedného z nich:

  • 3x Five Star = 25-násobok stávky
  • 4x Five Star = 100-násobok stávky
  • 5x Five Star = 1000-násobok stávky

Parádny 1000-násobok stávky ponúka aj symbol Sedmičky, avšak potrebujete ju vytočiť až 8-krát.

Na automate Five Star Power Reels sa však dá získať až 10 000-násobok stávky. Ako vyhrať takúto parádnu sumu? Po každej výhernej kombinácii sa valce viditeľne zatrasú. Toto chvenie môže, ale aj nemusí, vyústiť do aktivácie bezplatných re-spinov. No a takýchto re-spinov môžete za sebou získať až 10. Takže „stačí“ vytočiť päťkrát Five Star alebo osemkrát Sedmičku, následne získať 10 re-spinov a vaša stávka sa vynásobí 10 000-krát.

Five Star Power Reels v kasíne Niké

Ako málo stačí na to, aby ste sa dopracovali k vysnívaným výhram. Na hracom automate Five Star Power Reels môžete pri potrebnej dávke šťastia získať 10 000-násobo stávky. Myslíme, že tieto slová stačia na to, aby ste si tento šikovný 8-valcový online slot vyskúšali i vy. Nájdete ho v kasíne Nike.sk. Veľa šťastia.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty