Five Star

Five Star

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Five Star?

Online hrací automat Five Star sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 3 výherných línií.

Aká je téma hry Five Star?

Ide o retro automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Five Star obsahuje Scatter symboly a re-spiny.

Je možné v hre Five Star získať freespiny?

Nie, na tomto automate freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasína môžu byť v hre nasadené Red Tiger jackpoty, prípadne do neho nasadzujú svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Five Star?

Náš tip: Za tri symboly Five Star získate 30-násobok stávky, za štyri je to 100-násobok, no a za päť 500-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Five Star zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101413 €
Úroveň:
Daily Drop
279 €
Úroveň:
Hourly Drop
26 €
Niké Red Tiger Jackpot

Zdanie nazáživného retro automatu klame

Hovorí sa: „Nesúď knihu podľa obalu.“ Tohto tvrdenia sme sa pri spustení online hracieho automatu Five Star pevne držali a musíme uznať, že sme urobili dobre. Keďže táto hra už na prvý pohľad pôsobí veľmi jednoducho, neočakávali sme na nej toľko zábavy ako pri automate Fruit Blox s výhernými strapcami. No v tomto prípade zdanie naozaj klamalo a hoci sa hra nedá porovnať s modernými slotmi od Red Tiger ako napríklad Pirates’ Plenty, pri troche nostalgie sme sa zabavili viac ako dobre.

Five Star je retro výherný automat vyskladaný z 5 valcov, 3 valcov a iba 3 výherných línii. Tie platia horizontálne v každom jednom riadku v smere zľava doprava, samozrejme v neprerušovanom slede. Na výhernej línii platí vždy iba najvyššia výhra. Pokiaľ dosiahnete výhry na viacerých líniách, o žiadnu neprídete, pretože všetky výhry sa sčítavajú.

Online automat Five Star je určený skôr neskúsenejším začiatočníkom, no jeho potenciálnymi výhrami nepohrdnú ani ostrieľanejší hráči milujúci rýchlo odsýpajúcu hru. I keď neobsahuje toľko bonusových funkcii, dosiahnuť významnejšie výhry sa na ňom určite dá. Pri hraní nezabudnite využiť aspoň bonusy, ktoré online kasína ponúkajú nielen pre nových hráčov.

Ako získať až 500-násobok stávky?

Medzi klasickými symbolmi ovocia (čerešne, slivky, citróny, pomaranče, hrozná, melóny) sa objavuje aj symbol Sedmičky, ktorý je prvkom s najvyššou hodnotou. V prípade, že sa vám podarí vytočiť akúkoľvek výhernú kombináciu, automaticky sa môže spustiť bezplatný re-spin. Aktivovať ho neviete nijako, ide o náhodný jav. Získať bezplatný re-spin je možné až 9x za sebou. Nám sa to síce nepodarilo, no aj 5-násobná séria stála za to. Samotné hranie vám uľahčia a ešte zrýchlia funkcie turbo a autoplay.

Malými mínusmi v hre sú absencie obľúbeného Wild symbolu a freespinov. Nechýba však Scatter symbol, ktorý je vyobrazený ako logo hry. Tento bonusový symbol prináša síce iba okamžité výhry, no tie najhodnotnejšie:

  • 3x Scatter symbol = 30-násobok stávky
  • 4x Scatter symbol = 100-násobok stávky
  • 5x Scatter symbol = 500-násobok stávky

Vyskúšajte s Five Star v kasíne Niké

Online hrací automat Five Star má vo svojej ponuke aj Svet Hier Niké, kde si ho môžete vyskúšať aj úplne zadarmo. Netreba vykonať žiadny vklad, dokonca sa ani registrovať. A ak sa vám hra zapáči, roztočte valce naostro. Red Tiger automaty sú samozrejme dostupné i v mobilnej verzii, takže hrať môžete kdekoľvek a kedykoľvek.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty