Dragon's Luck Power Reels

Dragon's Luck Power Reels

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Dragon's Luck Power Reels?

Dragon's Luck Power Reels má 10 valcov, 6 riadkov a 30 výherných línií. Výherné kombinácie platia kdekoľvek.

Aká je téma hry Dragon's Luck Power Reels?

Túto hru zaraďujeme medzi dobrodružné automaty či automaty s drakmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Dragon's Luck Power Reels obsahuje rôzne špeciálne funkcie: Dračie mince, Mega dračie mince, Dračia pomoc a Megabohatstvo.

Je možné v hre Dragon's Luck Power Reels získať freespiny?

Nie, tento automat freespiny neobsahuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online automat Dragon's Luck Power Reels môže obsahovať progresívne Jackpoty od Red Tiger, ale nie všetky kasína ich do hry nasadzujú. Niektoré kasína do neho inštalujú vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Dragon's Luck Power Reels?

Náš tip: K výhram vám pomôžu dračie bonusové funkcie. Až 3 888-násobok stávky získate za valce plné mincí so symbolom 138.

Vyskúšajte si výherný automat Dragon's Luck Power Reels zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
100670 €
Úroveň:
Daily Drop
637 €
Úroveň:
Hourly Drop
19 €
Niké Red Tiger Jackpot

Už ste hrali automat s 10 valcami a 6 riadkami?

Už ste videli niekedy automat so 60 políčkami? Že nie? Tak nech sa páči, predstavujeme vám špeciálny slot nazvaný Dragon's Luck Power Reels. Ide o pokračovanie hry Dragon's Luck, na ktorú sme si už pred časom posvietili. Určite budete s nami súhlasiť, že pokračovanie niečoho, napríklad filmu, seriálu, či knihy, nebýva vždy zárukou úspechu. Avšak v tomto prípade to neplatí. Dragon's Luck Power Reels je naozaj skvelý online automat s očarujúcou skladbou a impozantnými bonusovými vlastnosťami. Veď posúďte sami.

Dragon's Luck Power Reels je online výherný automat obrovských rozmerov. Tvorí ho totiž až 10 valcov a 6 riadkov. Áno, čítate správe. V podstate je to dvojnásobne viac v porovnaní s predchádzajúcou štandardnou verziou. Jednotlivé symboly sa točia dovedna na 60 poličkách. Ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou je, že výherné kombinácie nemusia začínať na prvom valci zľava alebo sprava. Kombinácie sú výherné aj v rámci prostredných valcov. A tak sa vám môže stať, že na jednej výhernej línii vytočíte niekoľko výherných kombinácii. U väčšiny automatov platí, že v takomto prípade sa započítava iba výherná kombinácie s najvyššou hodnotou. Tu ale nie! Započítajú sa vám všetky. Naozaj skvelá práca od autorov zo spoločnosti Red Tiger.

Špeciálne funkcie automatu Dragon's Luck Power Reels

Ak ste už prišli do kontaktu s automatom Dragon's Luck, tak viete, že jeho hlavnou „postavou“ je spiaci drak, ktorý keď sa prebudí, v hre narobí poriadny vietor. Aj v novšej verzii s prívlastkom „Power Reels“ sú zakomponované všetky bonusové funkcie ako tomu bolo v predošlej. Toto sú oni:

  • Dračie mince – po vytočení sa pretočia a odhalia záhadné symboly. V prípade, že by ste dračích mincí vytočili naraz niekoľko, všetky sa pretočia na ten istý symbol, čo automaticky znamená vyššiu výhru.
  • Mega dračie mince – sú klasické dračie mince, no v zväčšených rozmeroch. Na valcoch sa objavujú vo formáte 3x3, 4x4, 5x5, 6x6 a dokonca aj 10x6.
  • Dračia pomoc – na obidvoch stranách automatu spia dvaja draci. Keď sa prebudia, vychrlia na valce oheň, čím pretočia mince a na vaše konto sa pripíše zaujímavá výhra.
  • Megabohatstvo – najvyššiu hodnotu má na slote symbol trojčíslia 138. Ak by ste ho vytočili 10x, získate pekelný 3 888-násobok stávky. V základnej verzii Dragon's Luck išlo „iba“ o 1 380-násobok stávky.

Získate 3 888-násobok stávky? Skúste to v kasíne Niké

Automat Dragon's Luck Power Reels nájdete v slovenskom kasíne nike.sk. Na úvod si môžete vyskúšať pokojne aj zadarmo, a to po zakliknutí „hrať pre zábavu“. Hra je dostupná aj na mobilných zariadeniach či tabletoch.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty