8 Flowers

8 Flowers

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 8 Flowers?

8 Flowers tvorí 9 samostatných valcov vo formáte 3x3. Má 8 výherných línií, pričom výherné kombinácie platia zvislo, vodorovne aj diagonálne.

Aká je téma hry 8 Flowers?

8 Flowers vás zavedie do rozkvitnutej japonskej záhrady. Pre jeho netradičnú skladbu ho radíme medzi alternatívne valcové hry.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate 8 Flowers nájdete množstvo bonusov a špeciálnych funkcií vrátane Wild symbolov, násobiteľov výhier, bezplatných respinov a funkcie Wild Flower.

Je možné v hre 8 Flowers získať freespiny?

Nie, tento automat neponúka voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo väčšine kasín nájdete na online slote 8 Flowers Synot Progressive Bonus so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze.

Ako vyhrať na hracom automate 8 Flowers?

Náš tip: Po vytočení Wild symbolu v strede automatu je do hry pridané ďalšie hracie pole s bezplatnými respinmi.

Vyskúšajte si výherný automat 8 Flowers zadarmo

Relax na automate 8 Flowers

Oddýchnite si a zrelaxujte s kvetinovým automatom 8 Flowers, ktorý má 9 samostatných valcov vo formáte 3x3. Tento netradičný online slot od Synot Games vás zavedie do nádhernej zenovej záhrady plnej čerešňových kvetov. Sprevádza ho upokojujúca a meditačná hudba a zároveň vám dáva slušný potenciál na získanie atraktívnych výhier. Veľmi rýchlo sa môže stať vaším obľúbeným spoločníkom.

Online výherný automat 8 Flowers má 8 výherných línií, na ktorých výherné kombinácie platia diagonálne, vodorovne aj horizontálne. Výhry za kombinácie vytvorené v diagonálnom smere sa násobia x2. Na 9 políčkach sa zobrazujú kvety rôznych farieb, pričom najvyššie platiacim symbolom je žltý kvet, po ktorom nasledujú oranžové, červené a fialové kvety.

Kytica plná bonusov

Významnú úlohu na hracom automate 8 Flowers zohráva biely kvet. Je Wild symbolom a nahrádza všetky bežné symboly. Okrem toho vypláca 20-násobok vkladu za jeden celý rad. Pri každom zatočení je aktívna funkcia Wild Flower, ktorá na valce pridá 1 až 8 divokých symbolov. Ak Wild symbol pristane presne v strede automatu, aktivuje sa bezplatný respin. Wild symbol zostane na svojom mieste a na obrazovku sa pridá druhé hracie pole, ktoré taktiež obsahuje Wild symbol v strede. Bezplatný respin sa roztočí na oboch hracích poliach.

Dvojnásobok výhry získate vtedy, keď je celý automat pokrytý rovnakým symbolom. Svoje výhry môžete navýšiť aj pomocou funkcie Gamble (Risk). Rovnako ako na iných hracích automatoch od Synot Games, aj tu môžete získať Synot Progressive Bonus. Ide o 4 úrovne progresívneho Jackpotu – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Avšak treba dodať, že nie všetky online kasína majú tento bonus v hre nasadený. Celkovo vzaté, online výherný automat 8 Flowers je zábavná hra, ktorá je jednoduchá a priamočiara. Má slušný potenciál na vysoké výhry, kvalitné grafické spracovanie a bonusové funkcie sa na ňom objavujú pomerne často. Zahrať si ho môžete aj v online kasíne Olybet.

hranie bez rizika
pre nových hráčov v kasíne

olybet logo

Každý nový hráč, zaregistrovaný od 2.11.2023 si môže zahrať raz po registrácii v ľubovoľný deň od 22.00 do 23.00 úplne bez rizika.

Vyber si hociktorý automat (hry môžeš aj meniť), nastav si zatočenia na 0,2 € (20 centov) a začni hrať. Všetky stávky a výhry medzi 22.00 a 23.00 sa ti spočítajú. Pozor, započítajú sa len zatočenia za 20 centov, ostatné nie. Bonus môžeš využiť len raz do 20 kalendárnych dní od registrácie, počíta sa hneď prvý pokus. Preto si daj pozor na to, že keď začneš hrať medzi 22.00 a 23.00, tak odohraj celú hodinu.

Ak si bol za túto hodinu v kladnej bilancii, všetko, čo si vyhral, ti zostáva a môžeš vybrať hocikedy bez akýchkoľvek obmedzení

Ak si za hodinu hrania prehral, Olybet ti všetko, čo si prehral, pripíšeme naspäť na účet v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. So sumou môžeš disponovať voľne, aj požiadať o výber.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Alternatívny automat
Online kasíno:
OlyBet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty