DoubleStar online automaty

DoubleStar online automaty

Bonusy a akcie kasína DoubleStar

Je bezpečné hrať v tomto kasíne? Je DoubleStar držiteľom licencie?

Počas hrania v online kasíne DoubleStar nemusíte mať starosť o bezpečnosť. DoubleStar je oficiálne legálne slovenské online kasíno, ktoré disponuje licenciou na prevádzkovanie kasína cez internet od Ministerstva financií Slovenskej republiky a spĺňa všetky bezpečnostné štandardy.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

100% bonus k prvému vkladu až do 1000 €

Aké typy kasínových hier nájdete v ponuke kasína?

Výkladnou skriňou ponuky hier DoubleStar sú hracie automaty, ktorých počet je viac ako slušný. Baviť sa tu môžete na hrách od takých výrobcov ako sú napríklad e-gaming, Kajot, Apollo či Synot. Iný typ kasínovej zábavy si môžete vychutnať pri ruletových hrách i blackjacku.

Hry od ktorých dodávateľov si tu môžete zahrať?

V kasíne DoubleStar nájdete kasínové hry od: e-gaming, Apollo Games, SYNOT Games, Kajot, EGT, EASIT, Betinsight Games, Tech4Bet,

Sú v kasíne aj online automaty s progresívnymi jackpotmi?

Áno, hraním väčšiny valcových hier v DoubleStar kasíne môžete získať okrem klasických výhier aj prémiové výhry v podobe Multilevel jackpotov odstupňovaných do troch kategórií na BRONZE, SILVER a GOLD. Okrem týchto jackpotov sú tú ešte štyri EGT jackpoty, ktoré môžete získať hraním hier od tohto výrobcu.

Je možné v kasíne získať free spiny?

Áno, v DoubleStar kasíne je možné získať aj pretočenia zadarmo počas niektorých dní. Stačí sa len zapojiť do niektorej z akcií, ktoré toto kasíno organizuje. Tieto pretočenia zadarmo sa dajú zväčša vybojovať potom, čo uskutočníte stávky v určitej hodnote.

Aké ďalšie akcie je možné v kasíne využiť?

Online herňa DoubleStar neustále pripravuje pre svojich hráčov zaujímavé promoakcie. Vďaka týmto akciám môžete napríklad získať free spiny alebo peniaze do hry naspäť. Ďalšou zaujímavou akciou sú napríklad nočné či víkendové turnaje so štedrými dotáciami. Je si tu veru z čoho vyberať.

Má stránka mobilnú verziu, prípadne existujú mobilné aplikácie?

V kasíne DoubleStar sa môžete baviť aj z mobilu. Mobilná verzia je veľmi prehľadná a rýchlo si na ňu zvyknete. Toto kasíno momentálne nemá vlastné mobilné aplikácie či už pre Android alebo iOS.

Akými spôsobmi je možné vkladať peniaze a vyberať peniaze?

Akými spôsobmi je možné vkladať peniaze a vyberať peniaze? Vklady aj výbery v kasíne DoubleStar uskutočníte úplne bez problémov prostredníctvom všetkých najbežnejších a najpoužívanejších platobných metód. Využiť je možné bankové prevody, debetné a kreditné karty ako a služby internetového bankovníctva niektorej z dostupných bánk.

Ako kontaktovať zákaznícku podporu?

Ako kontaktovať zákaznícku podporu? V prípade otázok sa môžete obrátiť na pracovníkov helpedsku, a to buď telefonicky v pracovných dňoch od 8:00 – 16:00, mailom na adresu podpora@doublestar.sk a rovnako sú vám k dispozícií aj formou online chatu.
Hracie automaty