6 Fruits

6 Fruits

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 6 Fruits?

Online slot 6 Fruits sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a iba 5 fixných výherných línií.

Aká je téma hry 6 Fruits?

6 Fruits je klasický výherný automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate 6 Fruits nájdete iba Scatter symbol.

Je možné v hre 6 Fruits získať freespiny?

Nie, freespiny na tomto automate nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo viacerých online kasínach je na automate 6 Fruit nastavený aj Synot Progressive Bonus so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Okrem toho niektoré kasína do hry nasadzujú aj svoje lokálne jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate 6 Fruits?

Náš tip: Za zobrazenie 5 symbolov červenej sedmičky získate až 1000-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat 6 Fruits zadarmo

Ovocná klasika pre začiatočníkov

Ak by sme mali spomedzi všetkých ovocných automatov vybrať tie najjednoduchšie, určite by sme nevynechali 6 Fruits od Synot Games. Je ideálnou voľbou pre tých hráčov, ktorí majú radi jednoduché rýchle mašinky a staré dobré automaty s tradičnou ovocnou témou. Alebo tých, ktorí s hraním online slotov nemajú dostatok skúseností.

6 Fruits je online výherný automat poskladaný z 5 valcov a 3 riadkov. Má 5 výherných línií, čo je len zlomok z toho, čo ponúka napríklad slot Joker Boom Plus. Aj vizuál hry podčiarkuje fakt, že ide o klasiku. Vďaka symbolom v jasných farbách, tmavým valcom, strieborným okrajovým líniám a pohľadu do nekonečného vesmíru oživí táto hra pekné spomienky na vaše začiatky.

Ako získať 1000-násobok stávky

Výherné kombinácie musia pozostávať z najmenej troch rovnakých symbolov (v prípade čerešne stačia dva symboly), začínať na prvom valci zľava a pokračovať smerom doprava. Na valcoch sa točí dovedna 6 ovocných symbolov, ktoré dopĺňa červená sedmička. Tá je zároveň v hre symbolom s najvyššou hodnotou. Odmena 1000-násobku stávky za jej 5-násobné vytočenie je naozaj lákavá.

Bonusová ponuka hracieho automatu 6 Fruits by sa dala zhrnúť do jednej maximálne dvoch viet. V podstate na ňom nenájdete nič okrem Scatter symbolu, za ktorý dostanete len okamžitú výhru v hodnote 2-, 8- alebo 50-násobku stavenej sumy. Iste, je tu aj možnosť každú výhru pomocou funkcie Gamble (Risk) zdvojnásobiť, no je to dosť málo.

Synot Progressive Bonus

Ešte že sú tu progresívne Jackpoty. Tie príjemne ozvláštnia každý online hrací automat. Atraktívny Synot Progressive Bonus býva našťastie aj súčasťou automatu 6 Fruits. Tu však treba poznamenať, že nie všetky online kasína ho majú v Synot valcových hrách nastavený. V niektorých kasínach sme na tomto automate našli zakomponované aj vlastné lokálne Jackpoty daného kasína.

Už na prvý pohľad vám hrací automat 6 Fruits môže pripadať veľmi povedomý. A to jednoducho preto, že je zhotovený podľa klasickej šablóny pre ovocné automaty. Existuje veľa online slotov, ktoré vyzerajú podobne ako 6 Fruits. Nie je to hra, ktorá by si získala každého, no ocenia ju najmä hráči milujúci automaty starej školy.

Ovocný automat 6 Fruits nájdete aj v ponuke slovenského Olybet online kasína. Môžete si ho vyskúšať na začiatok aj úplne zadarmo.

hranie bez rizika
pre nových hráčov v kasíne

olybet logo

Každý nový hráč, zaregistrovaný od 2.11.2023 si môže zahrať raz po registrácii v ľubovoľný deň od 22.00 do 23.00 úplne bez rizika.

Vyber si hociktorý automat (hry môžeš aj meniť), nastav si zatočenia na 0,2 € (20 centov) a začni hrať. Všetky stávky a výhry medzi 22.00 a 23.00 sa ti spočítajú. Pozor, započítajú sa len zatočenia za 20 centov, ostatné nie. Bonus môžeš využiť len raz do 20 kalendárnych dní od registrácie, počíta sa hneď prvý pokus. Preto si daj pozor na to, že keď začneš hrať medzi 22.00 a 23.00, tak odohraj celú hodinu.

Ak si bol za túto hodinu v kladnej bilancii, všetko, čo si vyhral, ti zostáva a môžeš vybrať hocikedy bez akýchkoľvek obmedzení

Ak si za hodinu hrania prehral, Olybet ti všetko, čo si prehral, pripíšeme naspäť na účet v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. So sumou môžeš disponovať voľne, aj požiadať o výber.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
OlyBet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty