Joker Boom Plus

Joker Boom Plus

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Joker Boom Plus?

Joker Boom Plus tvoria 4 valce, 3 riadky a 81 výherných línií.

Aká je téma hry Joker Boom Plus?

Joker Boom Plus je klasický jokerový automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Ak Wild symbol nevytvorí žiadnu výhernú kombináciu, zostane na svojom mieste zafixovaný do ďalšieho spinu.

Je možné v hre Joker Boom Plus získať freespiny?

Klasické freespiny tu nenájdete, avšak automat obsahuje bonusovú hru Boom Spins.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Joker Boom Plus môže obsahovať jackpoty Joker Bonus Progressive so 4 úrovňami Platinum, Gold, Silver a Bronze. V niektorých kasínach sme ho videli dokonca doplnený aj o lokálne jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Joker Boom Plus?

Náš tip: Po vytočení troch alebo štyroch Scatter symbolov je aktivovaná bonusová hra Boom Spins s expandujúcim Wild symbolom.

Vyskúšajte si výherný automat Joker Boom Plus zadarmo

Ovocný herný automat Joker Boom Plus

Väčšinou platí, že pokračovanie úspešného filmu nestojí za veľa. Príkladov poznáte určite veľa. To ale našťastie neplatí vo svete iGamingu. Pokračovania online výherných automatov sú v drvivej väčšine vydarené, úspešné a vždy o nejaký malý rozdiel ešte atraktívnejšie pre hráčov. To je aj prípad slotu Joker Boom, ktorého druhá verzia nesie prívlastok Plus. Ak sa vám teda tento ovocný automat od Kajot Games so slušnou bonusovou výbavou páčil, vyskúšajte si jeho „update“.

Až 81 výherných línií

Online automat Joker Boom Plus sa rovnako ako jeho predchodca skladá zo 4 valcov a 3 riadkov. Rovnaké počty sú aj pri výherných líniách, kde hráte s 81 výhernými líniami. Kombinácie sú výherné vtedy, ak začínajú na prvom valci vľavo, ďalej pokračujú smerom doprava a to bez prerušenia. V prípade viacerých výherných kombinácií na viacerých výherných líniách sa všetky výhry spočítajú. Na jednej línii platí vždy iba kombinácia s najvyššou hodnotou.

Hoci grafikou hra Joker Boom Plus neohuruje, minimalisticky kreslené symboly vám prekážať určite nebudú. A čo môžeme brať ako PLUS, nie sú tu žiadne 3D animácie, ktoré by dynamiku hry iba narúšali. I keď ide o klasický automat s ovocnými symbolmi, paradoxne je najvyššie hodnoteným symbolom ten neovocný – Sedmička. Získať za ňu môžete 20- alebo 200-násobok stávky.

Bonusové Boom Spins

Pamätáte si, čo bolo najväčším lákadlom základnej verzie tohto automatu? Bol to Wild symbol s dvojitou šancou. Tým, ktorí lovia v pamäti, ju trocha ozrejmíme. Išlo o žolíka, ktorý sa objavoval iba na prvom valci zľava. Dvojitá šanca spočívala v tom, že ak po zobrazení nevytvoril výhernú kombináciu, zostal zafixovaný na svojom mieste (pozri Lepiace (Sticky) Wild symboly) do ďalšieho spinu, čo mohlo vyústiť do vytvorenia výhernej kombinácie. Vo verzii Joker Boom Plus je tento symbol ešte „vylepšený“ v tom zmysle, že sa neobjavuje iba na prvom valci zľava, ale aj na poslednom. Výhodou hracieho automatu Joker Boom Plus je i to, že Wild symbol ako žolík supluje všetky symboly vrátane Scatter symbolu, ktorý znázorňuje hviezda. Ak sa vám podarí vytočiť 3x tento symbol, získate 5 bonusových hier Booms Spins, počas ktorých je celý prvý a celý posledný valec obsadený Wild symbolmi. Získať je možné aj 10x Boom Spins, no to by ste museli hviezdu vytočiť 4-krát.

Vyskúšajte si Joker Boom Plus v kasine Svet Hier

Online výherný automat Joker Boom Plus nájdete aj v ponuke slovenského Sveta Hier Niké. Na zoznámenie sa s týmto slotom môžete siahnuť aj po možnosti „VYSKÚŠAJ SI“ demoverziu zadarmo. Nemusíte teda vykonať žiadnu registráciu alebo uskutočniť vklad. Zistite, aký herný potenciál hra Joker Boom Plus skrýva. Samozrejme je dostupná aj na mobile či tablete.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty