Kajot Intacto online automaty

Hraj v kasíne

Vstupný bonus: 777 EUR

kajot-intacto logo

Získajte 100% vstupný vkladový bonus až do výšky 777 Eur k Vášmu prvému vkladu. Vložte do 30 dní od registrácie na svoj hráčsky účet ľubovoľnú sumu, do 7 dní od vkladu si aktivujte 100% bonus za prvý vklad. Pretočte 25-násobok svojho vkladu do 14 dní a bonus je váš.

Získajte 33 free spinov za plne aktívny účet. Zaregistrujte sa, nahrajte dokumenty pre overenie Vašej identity a odohrajte aspoň 10 zatočení za reálne peniaze. Následne získate 33 free spinov zdarma.

Bonusy a akcie pre hráčov v kasíne Kajot Intacto

Pripravované automatové turnaje na najbližšie dni

17.
07. - 
00:00
21.
07.
23:59
Kajot Intacto logo

Turnaj s Kajotem o 1 500 €

Vítame vás v Turnaji v Kajot hrách, ktorý sa hrá 17.7.2024 od 00:05 hod. do 21.7.2024 23:55 hod.

Turnaj je otvorený všetkým hráčom, odmenených je prvých 20 pozícií v rebríčku a dotácia turnaja je 1 500 €! Poradie sa určuje podľa počtu zatočení v Kajot hrách (počet spinov) počas turnaja. Počíta sa každé zatočenie s minimálnou hodnotou 0,20 Eur, za ktoré získate 1 bod do rebríčka. Pre zaradenie do rebríčka je potrebné odohrať minimálne 5 hier na automatoch s hodnotou spinu 0,20 Eur alebo viac. Inými slovami, hráč s najvyšším počtom zatočení v Kajot automatoch vyhrá tento turnaj.

Prizepool
1 500 EUR
Výherné kritérium
Počet zatočení
Odmenených
20 hráčov

Je bezpečné hrať v kasíne Kajotwin? Je toto kasíno držiteľom licencie?

Online kasíno Kajotwin je držiteľom individuálnej licencie č. 000279/2022, ktorú vydal slovenský Úrad pre reguláciu hazardných hier. Hranie v tejto online herni je legálne, osobné údaje a všetky finančné transakcie sú zabezpečené.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

100% bonus až 777 Eur k prvému vkladu a 33 free spinov za plne aktívny účet

Aké typy kasínových hier nájdete v ponuke kasína Kajot Win?

Online kasíno Kajot Win začalo pôsobiť na slovenskom trhu len začiatkom roka 2023, preto v jeho ponuke nájdeme zatiaľ len pár desiatok kasínových hier. Kajotwin sa očividne vydáva rovnakou cestou ako mnoho iných kasín. V jeho portfóliu sú zatiaľ len online hracie automaty. Stolové alebo kartové hry tu aktuálne (jún 2023) nenájdete. Automaty pochádzajú z dielne Kajotu a E-gamingu, no časom by sa mali objaviť aj tituly od providerov Adell a Synot Games.

Hry od ktorých dodávateľov si tu môžete zahrať?

V kasíne Kajot Intacto nájdete kasínové hry od: Kajot Games, e-gaming,

Sú v kasíne aj online automaty s progresívnymi jackpotmi?

Na kajotwin.sk môžete vyhrať niekoľko druhov Jackpotov. Denný Jackpot a Mega Jackpot sú progresívneho charakteru, čiže ich hodnoty postupne narastajú Denný Jackpot padá každý deň najneskôr do 23.50 hod., Mega Jackpot padá náhodne bez časového určenia. Môže to byť o týždeň alebo aj o mesiac. Ďalším progresívnym Jackpotom je Joker Bonus, ktorý nájdete na všetkých automatoch od výrobcu Kajot Games. Má 4 úrovne – Bronze, Silver, Gold a Platinum.

Je možné v kasíne získať free spiny?

Áno, v kasíne Kajotwin získate balík freespinov ihneď po registrácii a aktivácii hráčskeho konta. Pre zisk ďalších freespinov a bonusov je potrebné priebežne sledovať sekciu Promo akcie.

Aké ďalšie akcie robieva kasíno pre hráčov?

Keďže Kajotwin patrí na Slovensku medzi najmladšie online kasína, s promo akciami a turnajmi sa ešte len rozbieha. A preto je dôležité sledovať ich domovskú stránku.

Má stránka mobilnú verziu, prípadne existujú mobilné aplikácie?

Áno, hry v online kasíne Kajotwin si môžete vychutnať aj na svojom mobile na rovnakej adrese casino.kajotwin.sk. Mobilnú aplikáciu vývojári zatiaľ nevyhotovili.

Akými spôsobmi je možné vkladať peniaze a vyberať výhry?

Na vklady a výbery môžete využiť základné transakčné možnosti. Na vklad platobnú kartu (Visa, MasterCard) alebo bankový prevod, na výber peňazí len bankový prevod.

Ako kontaktovať zákaznícku podporu?

Helpdesk kasína Kajotwin je možné kontaktovať prostredníctvom mailu podpora@kajotwin.sk, telefonicky na čísle +421 904 671 807 alebo vyplnením a zaslaním kontaktného formulára, kde pomenujete svoj problém.
Hracie automaty