Super Joker 40

Super Joker 40

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Super Joker 40?

Super Joker 40 sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Super Joker 40?

Super Joker 40 je ovocný automat v retro prevedení.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Super Joker 40 na točia Wild symboly aj Scatter symboly. Ak vytočíte na celom jednom valci rovnaký symbol, v ďalšom pretočení bude celý valec pokrytý Wild symbolmi.

Je možné v hre Super Joker 40 získať freespiny?

Áno, po vytočení 3 Scatter symbolov získate 5 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Joker Bonus Progressive je progresívny jackpot výherných automatov od Kajot Games, ktorý môže byť súčasťou aj tejto hry. Má 4 úrovne - Platinum, Gold, Silver a Bronze. V niektorých kasínach sme zase v hre Super Joker 40 narazili na lokálne platformové jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Super Joker 40?

Náš tip: Ak na všetkých pozíciách automatu vytočíte rovnaký symbol, získate výhru v podobe 500-násobku aktuálnej stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Super Joker 40 zadarmo

Stará klasika s modernými prvkami

Bravúrne zvládnuté skĺbenie prostredia starých retro automatov s moderným nádychom sa podarilo autorom hier z Kajot Games. Priznáme, že keď sme sa rozhodli spustiť online hrací automat Super Joker 40, očakávali sme klasické symboly ovocia a maximálne nejaký ten bonusový symbol v podobe žolíkovej čapice. Nuž ale napokon bolo všetko inak. Pri online automate sme strávili viac času ako sme pôvodne predpokladali. Domnievame sa, že poteší nielen začínajúcich hráčov, ale aj ostrieľaných borcov.

KajotWin

Výherný automat Super Joker 40 tvorí 5 valcov, 4 riadky a 40 fixne daných výherných línii. Čo sa týka výherných kombinácii, platia zľava doprava. Ak by ste ich vytočili súčasne na viacerých výherných líniách, žiadnu z nich nestratíte. Všetky výhry sa v tomto prípade sčítavajú.

Keďže ide o jednoznačný návrat k automatom z dôb dávno minulých, na valcoch sa točia rozmanité symboly ovocia, ktoré dopĺňajú sedmičky a BAR-y. Práve tieto dva neovocné prvky sú symboly s najvyššími hodnotami výhier.

Nadupané bonusové funkcie automatu

A teraz prejdime k tomu, vďaka čomu môžu byť vaše výhry atraktívnejšie. Na valcoch sa objavuje klasický symbol žolíka, Wild symbol. Supluje chýbajúce symboly v prípadnej výhernej kombinácii. No disponuje ešte jednou pozoruhodnou vlastnosťou. Keď vytočíte na celom jednom valci rovnaký symbol, v ďalšom pretočení sa valec automaticky zmení na žolíkový. To znamená, že celý bude pokrytý Wild symbolmi.

500-násobok stávky získate vtedy, ak na všetkých valcoch a riadkoch, teda na každom políčku automatu, vytočíte rovnaký symbol.

Ani na tomto Kajot automate nesmie chýbať obľúbený Scatter symbol v podobe hviezdy. Pomocou neho prekĺznete do atraktívnej bonusovej hry s 5 voľnými pretočeniami. Podmienkou je vytočiť 3 symboly ba valcoch. V prípade, že sa vám to podarí, pripravte sa na fantastické výhry. Na prvý, tretí a piaty valec sú totiž vopred umiestnené Wild symboly. Získať na automate zaujímavú výhru je v tomto prípade viac než pravdepodobné.

Skúste automat Super Joker 40 v Kajot win kasíne

Tak čo, oslovil vás online slot Super Joker 40? Veríme, že áno. Vyskúšať si ho môžete kľudne aj zadarmo v niektorom slovenskom online kasíne, napríklad aj na casino.kajotwin.sk. Túto hru od Kajotu môžete hrať na tablete, počítači, či na svojom mobilnom zariadení. Nech sa darí!

777 EUR pre nových hráčov v kasíne

kajot-intacto logo

Získajte 100% vstupný vkladový bonus až do výšky 777 Eur k Vášmu prvému vkladu. Vložte do 30 dní od registrácie na svoj hráčsky účet ľubovoľnú sumu, do 7 dní od vkladu si aktivujte 100% bonus za prvý vklad. Pretočte 25-násobok svojho vkladu do 14 dní a bonus je váš.

Získajte 33 free spinov za plne aktívny účet. Zaregistrujte sa, nahrajte dokumenty pre overenie Vašej identity a odohrajte aspoň 10 zatočení za reálne peniaze. Následne získate 33 free spinov zdarma.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
Kajot Intacto
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty