Mountain Legends 2

Mountain Legends 2

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Mountain Legends 2?

Online výherný automat Mountain Legends 2 sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 20 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Mountain Legends 2?

Ide o dobrodružný automat so symbolmi zvierat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Mountain Legends 2 nájdete oba bonusové symboly: Wild symbol i Scatter symbol.

Je možné v hre Mountain Legends 2 získať freespiny?

Áno, po objavení 3 Scatter symbolov na troch stredných valcoch získate 10 voľných pretočení.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotná hra Mountain Legends 2 nemá v sebe zabudovaný jackpot. V niektorých online kasínach môže byť tento automat doplnený o jackpoty samotného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Mountain Legends 2?

Náš tip: Počas voľných spinov má každá výherná kombinácia schopnosť zafixovať sa na mieste, po čom získate extra spin.

Vyskúšajte si výherný automat Mountain Legends 2 zadarmo

Mountain Legends 2 Slovmatic

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Slovmatic Jackpot
Úroveň:
Gold
6640 €
Úroveň:
Silver
196 €
Úroveň:
Bronze
19 €
Slovmatic Slovmatic Jackpot

Predstavte si, že sa ocitnete uprostred nekonečných horských chodníkov obklopený tajomnou divočinou, kde stretnutie s ľudskou dušou je vzácnosťou. V tomto panstve divokej prírody sa odohráva Mountain Legends 2, hrací automat, ktorý je pokračovaním obľúbenej hry od e-gamingu a hráčom online kasín prináša vzrušenie z horského dobrodružstva.

Vizuál a štruktúra

Pozadie automatu je inšpirované horským prostredím s výraznými skalnatými vrcholmi a zelenými lesmi, čo prehlbuje zážitok z hry. Budete sa cítiť, akoby ste boli priamo v srdci divočiny. Grafika je doplnená o animácie, ktoré pridávajú hre dynamiku, napríklad pri výherných kombináciách alebo aktivácii bonusových funkcií. Na valcoch sa rovnako ako v jednotke objavujú symboly zvierat - vlci, medvede, pumy, či líšky.

Online slot Mountain Legends 2 je vybavený 5 valcami, 4 riadkami a 20 fixne danými výhernými líniami, čiže hra servíruje celkom slušnú škálu možností na dosiahnutie výhier. Všetky výherné línie sa počítajú zľava doprava. Aby ste dosiahli výhernú kombináciu, musíte na výhernej línii vytočiť aspoň tri zhodné symboly, začínajúce na prvom valci vľavo.

Bonusy a špeciálne vlastnosti

A čo bonusy? Sú iné ako v predošlej verzii Mountain Legends? Ani zďaleka. Sú úplne rovnaké. V Mountain Legends 2 teda nájdete Wild symbol ako táborák a Scatter symbol ako horský výhľad. Divoký symbol je žolíkom, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol na výhernej línii a tým výrazne zvýšiť šance na výhernú kombináciu. Jeho čaro nie je len v nahrádzaní chýbajúcich symbolov, ale tiež v násobení výhier. Keď sa jeden takýto symbol objaví vo výhernej kombinácii, výhra sa násobí 2-krát.

Scatter symbol spúšťa bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Ak vytočíte tri takéto symboly na druhom, treťom a štvrtom valci, získate 10 freespinov. Počas voľných spinov má každá výherná kombinácia schopnosť zafixovať sa na mieste, po čom získate ďalší extra spin. Táto "sticky" funkcia dokáže navýšiť výhry tým, že sa počas týchto respinov roztočia iba nezafixované symboly.

Mountain Legends 2 výborná na mobile

Výhodou hry Mountain Legends 2 je jej prístupnosť. Je navrhnutá tak, aby bola kompatibilná s rôznymi zariadeniami, vrátane mobilných telefónov a tabletov. Či už ste doma, v práci alebo na cestách, Mountain Legends 2 je vždy po ruke po pár kliknutiach na príklad v kasíne Slovmatic. Okrem toho je automat dostupný aj v demoverzii, čo umožňuje hráčom vyskúšať si ho zadarmo bez akéhokoľvek finančného rizika. To je ideálna príležitosť pre nováčikov, aby sa oboznámili s hernými funkciami.

3000 EUR pre nových hráčov v kasíne

slovmatic logo

Získaj vstupný bonus z prvého vkladu až do 3000 eur a prvých 42 otočiek po 50 centov máš bez rizika.

  • 1. Zaregistruj sa a nechaj si overiť doklady.
  • 2. Tvoj prvý vklad určí výšku vstupného bonusu až do 3000 eur.
  • 3. Zahraj za 21 EUR (prvých 42 pretočení bez rizika, 0,5 EUR/pretočenie) a 21 EUR ti pripíšeme na hráčsky účet, výhry ti zostávajú bez ďalších obmedzení!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
e-gaming
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
Slovmatic
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty