Multi Vegas 81

Multi Vegas 81

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Multi Vegas 81?

Online automat Multi Vegas 81 sa skladá zo 4 valcov, 3 riadkov a 81 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Multi Vegas 81?

Multi Vegas 81 je retro automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Hrací automat Multi Vegas 81 obsahuje Wild symboly a násobitele výhier.

Je možné v hre Multi Vegas 81 získať freespiny?

Tento automat neponúka voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Progresívny jackpot Kajot hier so 4 úrovňami Joker Bonus Progressive môže byť súčasťou online automatu Multi Vegas 81. Záleží na nastavení v konkrétnom kasíne. V niektorých iných kasínach môže byť hra zase doplnená o lokálne či iné platformové jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Multi Vegas 81?

Náš tip: Pokiaľ sú 3 symboly Wild súčasťou výhernej kombinácie, výhra sa vynásobí x8.

Vyskúšajte si výherný automat Multi Vegas 81 zadarmo

Multi Vegas s 81 výhernými líniami

Drvivá väčšina Kajot online výherných automatov je zameraná na hráčov starej školy. Vo svojom portfóliu majú desiatky, možno stovky slotov, prostredníctvom ktorých môžete zaspomínať na svoje herné začiatky. No a Multi Vegas 81 je jedným z nich. Nenápadná retro-klasika, ktorá poteší každého „veterána“.

Multi Vegas 81 je 4-valcový online výherný automat s 3 riadkami, a ako jeho názov napovedá, je na ňom až 81 výherných línii. Tie ako zvyčajne platia v jednom smere a to zľava doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Bonusov pomenej, ale o to silnejšie

Autori pri konštruovaní tohto automatu nevymýšľali nič revolučné a megalomanské. Skrátka stavili na klasiku. Grafika je obyčajná, rovnako tak aj hudobný podmaz a na valcoch sa točia tradičné symboly ovocia, amerického dolára a sedmičiek. Symbol sedmičky má na slote najvyššiu hodnotu. Za vytočenie troch sedmičiek získate 16-násobok stávky, za štyri dokonca až 160-násobok stávky. Všetky hodnoty ostatných symbolov si pozriete vo výhernej tabuľke, ktorá nie je vôbec „lakomá“.

Avšak pohľad na bonusové špeciálne prvky vás možno mierne zaskočí. Na automate sa totiž vyskytuje iba jeden jediný a tým je symbol nazvaný ako Multi Wild. Čo je ale na druhej strane potešujúce, plní dve funkcie, ktoré vám výrazne dopomôžu k zaujímavejším výhram. Ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, no zároveň je aj násobiteľom výhier. V prípade, že sa jeden symbol Multi Wild objaví vo výhernej kombinácii, výhra sa zdvojnásobí. Pokiaľ je to dvakrát, výhra sa vynásobí x4, no a ak trikrát, výhra sa zvýši o 8-násobok.

Hrajte v kasíne, aj na svojom mobile

Aby hra nestrácala na tempe a bola svižná, využiť môžete i obľúbenú funkciu „autoplay“. Hrať slot Multi Vegas 81 je možné hrať vo viacerých slovenských kasínach a to dokonca aj úplne zadarmo. Jednoducho iba kliknete na políčko „hrať pre zábavu“. No a samozrejme, točiť valcami môžete buď na svojom notebooku, tablete, alebo mobilnom zariadení. Už záleží len na vás, čo vám je bližšie. Držíme palce.

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

  • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
  • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty