4Spin

4Spin

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 4Spin?

Online výherný automat 4Spin sa skladá zo 4 valcov, 3 riadkov a 10 fixných výherných línií (v bonusovej hre 54). Nepárne línie platia zľava doprava, párne sprava doprava.

Aká je téma hry 4Spin?

Ide o automat s klasickým dizajnom a ovocnými symbolmi.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate 4Spin nájdete Wild symbol, Scatter symbol a Mystery symbol.

Je možné v hre 4Spin získať freespiny?

Áno, získať môžete 10 voľných pretočení.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Hra jackpoty neobsahuje. V niektorých online herniach môže byť slot 4Spin doplnený o platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate 4Spin?

Náš tip: Dostaňte sa do freespinovej hry a zvýšte počet výherných línií z 10 na 54. To sľubuje parádne výhry.

Vyskúšajte si výherný automat 4Spin zadarmo

4Spin Slovmatic

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Slovmatic Jackpot
Úroveň:
Gold
6640 €
Úroveň:
Silver
196 €
Úroveň:
Bronze
19 €
Slovmatic Slovmatic Jackpot

Pustiť sa do recenzie ovocného automatu je ako otvárať starú knihu. Viete, že v nej nájdete známe príbehy, ale dúfate v nejaký neočakávaný zvrat. Hoci názov online automatu 4Spin od E-gaming naznačuje nejakú inováciu, realita je skôr taká, že ide o klasiku zabalenú v trošku modernejších šatách. S ovocím ako hlavnými symbolmi a tradičnými bonusmi vnímame 4Spin ako ďalší pokus o osvieženie starého dobrého žánru. Ale či to stačí na to, aby sa odlíšil od tisícky podobných ovocných automatov? To je otázka.

Grafika a hudba

Grafika na hracom automate 4Spin je priemerná. Nevieme koľko úsilia vložili vývojári z egaming do toho, aby automat vyzeral príťažlivo, no v konečnom dôsledku zostáva výsledkom len obyčajná ovocná hra. Symboly ako čerešne, citróny, pomaranče a sedmičky sú klasicky spracované bez výrazných vizuálnych efektov, ktoré by dodali hre väčší rozmer. Páčilo sa nám však animačné spracovanie výherných symbolov, ktoré zachváti oheň a zhoria. Najvyššiu výhru dosiahnete za kombináciu 3 sedmičiek, ktoré vám prinesú 60-násobok stávky.

Čo sa týka zvukovej stránky, 4Spin nesklame, ale ani nenadchne. Hudobný sprievod úplne chýba, čo môže byť pre niektorých hráčov sklamaním. Zvuky otáčajúcich sa valcov a zvuky pri výhrach znejú celkom dobre a nevtieravo. Celkovo je audiovizuálne spracovanie automatu 4Spin slušné, ale nie je to nič, čo by oslnilo, prekvapilo alebo zaujalo na dlhšiu dobu.

Obojsmerné výherné kombinácie

Online automat 4Spin je vyskladaný do 4 valcov, 3 riadkov a 10 fixne daných výherných línií. Hra ponúka možnosť vyhrať nielen klasickým spôsobom zľava doprava ako v prípade Sizzling Hot Deluxe, ale aj opačným smerom sprava doľava. Výherné kombinácie musia tvoriť 3 rovnaké symboly. Ak sa na jednej z výherných línií objavia 4 rovnaké symboly, vyhrávate dvakrát. Výhru dostanete za kombináciu zľava aj kombináciu sprava.

Bonusové vlastnosti 4Spin

Online výherný automat 4Spin prináša viacero bonusových funkcií, ktoré zvyšujú dynamiku hry a ponúkajú šance na vyššie výhry. Medzi hlavný bonusový prvok patrí Wild symbol, ktorý je zobrazený ako zlatá sedmička. Tento symbol má schopnosť nahradiť akýkoľvek iný symbol (okrem Scatter a Mystery symbolov) a vytvoriť výherné kombinácie. Navyše, keď vytvorí svoju vlastnú výhernú kombináciu, ponúka 40-násobok stávky. Symbol s písmenom "B" je Scatter symbol a spúšťa bonusovú hru. Keď sa na valcoch objavia tri alebo viac Scatterov, aktivujete 10 freespinov. Počas týchto voľných zatočení sa počet výherných línií navýši na 54, čo výrazne zvyšuje šance na získanie výhier. Zlatá hviezda slúži ako Mystery symbol. Ak sa na výherných pozíciách objaví aspoň trikrát, získate náhodnú Mystery výhru od 2 do 60-násobku stávky.

4Spin v kasíne aj cez mobil

Hrací automat 4Spin môže na prvý pohľad vyzerať ako ďalšia obyčajná ovocná hra, ale skrýva v sebe niekoľko zaujímavých prekvapení. Napriek svojej zdanlivej jednoduchosti ponúka rozmanité bonusové funkcie, ako sú Wild a Mystery symboly, ale aj freespiny s rozšírenými výhernými líniami. Tento automat v ponuke kasína Slovmatic je ideálny pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len základný ovocný automat. A najlepšie na tom je, že si ho môžete vyskúšať zadarmo.

3000 EUR pre nových hráčov v kasíne

slovmatic logo

Získaj vstupný bonus z prvého vkladu až do 3000 eur a prvých 42 otočiek po 50 centov máš bez rizika.

  • 1. Zaregistruj sa a nechaj si overiť doklady.
  • 2. Tvoj prvý vklad určí výšku vstupného bonusu až do 3000 eur.
  • 3. Zahraj za 21 EUR (prvých 42 pretočení bez rizika, 0,5 EUR/pretočenie) a 21 EUR ti pripíšeme na hráčsky účet, výhry ti zostávajú bez ďalších obmedzení!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
e-gaming
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Slovmatic
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty