Blazing Reels

Blazing Reels

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Blazing Reels?

Online výherný automat Blazing Reels sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných línií.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Blazing Reels nájdete Wild symbol a Scatter symbol.

Je možné v hre Blazing Reels získať freespiny?

Nie, freespiny v tejto hre nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, po vytočení Scatter symbolov na stredných valcoch získate 5 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých online herniach môže byť slot Blazing Reels doplnený o e-gaming jackpoty prípadne platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Blazing Reels?

Náš tip: Za vytočenie Scatteru na každom valci získate odmenu vo výške 500-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Blazing Reels zadarmo

Blazing Reels Slovmatic

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Slovmatic Jackpot
Úroveň:
Gold
6640 €
Úroveň:
Silver
196 €
Úroveň:
Bronze
19 €
Slovmatic Slovmatic Jackpot

Hľadáte svieži vietor v plachtách ovocných automatov? Skúste Blazing Reels od E-gaming. Pri tomto automate nejde len o točenie známych symbolov. Ide o spojenie jednoduchej grafiky s moderným šmrncom a ovládanie, ktoré je intuitívne.

Až 40 výherných línií

Na prvý pohľad to vyzerá, že Blazing Reels sa opiera o klasiku, no vidieť v ňom malý plamienok inovácie. Tento 5-valcový výherný automat so 4 riadkami a 40 výhernými líniami je obrazom moderného ovocného slotu. Hra oplýva žiarivými a šťavnatými grafickými symbolmi ako sú slivky, melóny, čerešne, citrusové plody a hrozno, ktoré vyčnievajú z tmavého, záhadného pozadia, akoby sme sa ocitli vo vesmíre plnom ovocných konštelácií.

Ovládanie výherného automatu Blazing Reels umožňuje plynulý a bezproblémový herný zážitok. Hlavné ovládacie prvky sú strategicky umiestnené na hracej obrazovke, takže rýchlo a jednoducho si môžete upraviť výšku svojej stávky pomocou tlačidiel so šípkami nahor a nadol, a bez námahy spustiť hru stlačením tlačidla Štart. Pre tých, ktorí preferujú dlhšie hranie bez neustáleho klikania, je k dispozícii funkcia Autoplay. Táto funkcia vám umožní nastaviť požadovaný počet automatických točení a nechať automat pracovať na pozadí. A keďže e-gaming veľmi dobre vie, že niektorí hráči majú radi rýchlejšie tempo, ponúka aj funkciu Turbo, ktorá zrýchľuje točenie a skracuje čakacie doby pri pripisovaní výhier. Pre tých, ktorí radi prispôsobujú hru svojim potrebám, menu nastavení ponúka ďalšie možnosti, ako sú detailnejšie úpravy stávok a podmienok pre Autoplay. Tu si môžete zvoliť napríklad, aby sa automatické točenie zastavilo po dosiahnutí výhry alebo po určitej strate.

Bonusové možnosti hracieho automatu Blazing Reels

Prístup online automatu Blazing Reels k bonusovým funkciám je konzervatívny. Nájdete tu základný Wild symbol, sedmičku, ktorá slúži ako žolík a nahrádza všetky ostatné symboly na výherných líniách s výnimkou Scatteru. Hoci je tento symbol užitočný a môže pomôcť vytvoriť viac výherných kombinácií, v súčasnom svete online slotov sa to zdá byť trochu málo. Wild symbol neukrýva žiadne ďalšie špeciálne vlastnosti, ako sú expandujúce Wildy, sticky Wildy alebo iné funkcie, ktoré by mohli hru oživiť a ponúknuť vám ďalšie cestičky k výhram.

Tradičný je aj druhý bonusový symbol - Scatter symbol v podobe hviezdy. Vytočenie troch a viac Scatterov na valcoch, ktoré môžu byť roztrúsené kdekoľvek, vám prinesie len okamžitú výhru. Teda žiadne bezplatné zatočenia alebo vstup do bonusovej hry ako napríklad v Joker 5.

Skúšajte automaty zadarmo aj na mobile

Online slot Blazing Reels síce neprináša revolučné bonusové funkcie, ale rozhodne ponúka solídnu zábavu pre fanúšikov klasických ovocných automatov. S jeho demoverziou si môžete v kasínach vyskúšať všetko bez potreby riskovania reálnych peňazí. Táto možnosť je ideálna pre nováčikov ako aj pre skúsených hráčov, ktorí si chcú hry hracie automaty otestovať zadarmo a zorientovať sa v nich predtým, než sa rozhodnú hrať o skutočné peniaze. Blazing Reels je tiež plne optimalizovaný pre mobilné zariadenia, čo znamená, že ho môžete pohodlne hrať na svojom smartfóne alebo tablete kdekoľvek a kedykoľvek.

3000 EUR pre nových hráčov v kasíne

slovmatic logo

Získaj vstupný bonus z prvého vkladu až do 3000 eur a prvých 42 otočiek po 50 centov máš bez rizika.

  • 1. Zaregistruj sa a nechaj si overiť doklady.
  • 2. Tvoj prvý vklad určí výšku vstupného bonusu až do 3000 eur.
  • 3. Zahraj za 21 EUR (prvých 42 pretočení bez rizika, 0,5 EUR/pretočenie) a 21 EUR ti pripíšeme na hráčsky účet, výhry ti zostávajú bez ďalších obmedzení!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
e-gaming
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Slovmatic
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty