Simply the Best 81

Simply the Best 81

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Simply the Best 81?

Simply the Best 81 sa skladá zo 4 valcov, 3 riadkov a 81 výherných línií.

Aká je téma hry Simply the Best 81?

Simply the Best 81 je retro automat, na jeho valcoch sa točia klasické symboly ovocia, BAR-y, hviezdy, dolárovky či zvončeky.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online automat okrem Wild symbolu nič špeciálne neponúka.

Je možné v hre Simply the Best 81 získať freespiny?

Áno, po vytočení troch alebo štyroch rovnakých symbolov na strednom riadku aktivujete freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o Jackpoty?

Na Simply the Best 81 môžete nájsť v niektorých kasínach Joker Bonus Progressive. Ide o progresívny jackpot Kajot automatov rozdelený do 4 úrovní Platinum, Gold, Silver a Bronze. V niektorých iných kasínach sme sa stretli s lokálnym platformovým jackpotom pri tejto hre.

Ako vyhrať na hracom automate Simply the Best 81?

Náš tip: Za vytočenie Wild symbolu, ktorý pokrýva celý stredný riadok, získate 40 freespinov.

Vyskúšajte si výherný automat Simply the Best 81 zadarmo

Ovocná klasika s 81 výhernými líniami

Máte radi staré dobré klasické automaty s ovocnými symbolmi? Pokiaľ áno, do pozornosti vám dávame online slot Simply the Best 81, ktorý vytvorila spoločnosť Kajot Games. Ak však máte radšej modernejšie hry ako Mega Pyramid od Red Tiger či Corsair Queen od Synotu, dovolíme si tvrdiť, že ďalšie riadky našej recenzie vás zrejme neoslovia. A možno áno!

Výherný automat Simply the Best 81 sa skladá zo 4 valcov, 3 riadkov a až 81 výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Keďže ide o klasický slot, grafika je nenáročná, nakreslená veľmi jednoducho, hudba a zvukové efekty nie sú žiadne vypaľovačky. Nájdeme na ňom typické symboly ovocia doplnené o sedmičky, BAR-y, hviezdy zvončeky, či dolárovky.

Rovnaký symbol na strednom riadku pridelí freespiny

Samozrejme aj tento slot musí disponovať niečím zaujímavým, inak by sme si nedali ani tú námahu, niečo o ňom napísať. V podstate tu ide o dva bonusové prvky. Prvým je bonusový Wild symbol - JOKER. Ten v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Druhým špeciálnym elementom hry Simply the Best 81 sú freespiny. Tie však nezískate vytočením niekoľkých Scatter symbolov, tak ako je tomu na väčšine hracích automatoch. Na slote Simply the Best 81 vám na zisk voľných pretočení stačí, ak na strednom, teda druhom riadku, vytočíte zľava doprava hocijaký rovnaký symbol. Každý symbol má svoju hodnotu, no zároveň aj istý počet freespinov. Je jedno, či rovnaký symbol vytočíte na strednom riadku 3- alebo 4-krát, freespiny dostanete tak či onak. Najviac je možné získať až 40 freepinov.

Niečo pre neskúsených hráčov vo Svete Hier

To je v podstate všetko, čo potrebujete vedieť pred spustením online slotu Simply the Best 81 vo Svete Hier Niké. Nemali by ste naraziť na nič, čo by vám pri hraní urobilo vrásky na tvári. Jednoduchý, prehľadný, stavaný najmä pre začínajúcich hráčov, ale i tých, ktorí sa radi vracajú k starým „mašinám“. Vytočiť rovnaký symbol v rámci stredného riadku dodáva hre potrebný náboj, vďaka ktorému to nie je len o monotónnom točení valcami. Skúste si ho aj vy!

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty