Joker 81

Joker 81

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Joker 81?

Online slot Joker 81 tvoria 4 valce, 3 riadky a 7 alebo 81 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Joker 81?

Joker 81 je retro automat s klasickými symbolmi ovocia a sedmičiek.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online výherný automat Joker 81 obsahuje Wild symboly, ktoré dokážu zmeniť počet výherných línií zo 7 na 81.

Je možné v hre Joker 81 získať freespiny?

Nie, v tejto hre voľné pretočenia nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Záleží to od daného kasína. Štyri úrovne jackpotu Joker Bonus Progressive môžu byť súčasťou aj automatu Joker 81. Okrem toho hra môže byť doplnená aj o lokálne platformové jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Joker 81?

Náš tip: Každý zobrazený Wild symbol rozšíri automat na 81 výherných línií.

Vyskúšajte si výherný automat Joker 81 zadarmo

Dominancia retro automatov

Staré dobré retro automaty nikdy nestratia na popularite. A to aj vďaka ich nenáročnosti, prehľadnosti, tradičnému ovocnému dizajnu a príležitosti dosiahnuť za nízke stávky relatívne časté výhry. Už si len z tej enormne širokej ponuky vybrať ten správny. Pokiaľ ste na taký ešte nenarazili, predstavujeme vám online slot Joker 81. Ako už jej samotný názov navráva, postavený je na Wild symbole (žolík) a čísle 81, ktoré je v hre dosť dôležité. Poďme však pekne postupne.

Výherný automat Joker 81 je „výmyslom“ spoločnosti Kajot, ktorá má vo svojej zbierke viacero hier v retro štýle. Od svojho predchodcu Joker 27 sa líši najmä skladbou. Má o jeden valec a niekoľko výherných línii viac. Vyskladaný je teda zo 4 valcov, 3 riadkov a v základnej hre 7 výherných línii. Výherné kombinácie sú platné zľava doprava s tým, že akonáhle sa na viacerých výherných líniách objaví viac výherných kombinácii, všetky dosiahnuté výhry sa sčítajú.

Wild symbol rozširuje výherné línie

Keďže autori sa týmto automatom vrátili v čase, na valcoch sa objavujú notoricky známe symboly ovocia, ktoré sú doplnené o hodnotnejšie hviezdy, sedmičky a symbol Joker Bar. Ten má na slote najvyššiu hodnotu (120-násobok stávky) a zároveň aj jednu špeciálnu funkciu. Okrem toho, že je Wild symbolom, čiže žolíkom suplujúcim chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, výherné línie dokáže rozšíriť zo 7 na 81. Stačí len, aby sa ukázal na nejakom valci. S 81 výhernými líniami je potom oveľa ľahšie dosiahnuť atraktívnejšiu výhru. A nielen jednu.

Kajot automat Joker 81 aj vo slovenských kasínach

Nás trochu zamrzla absencia ďalších bonusových prvkov, či už symbolu Scatter, freespinov, alebo násobiteľov výhier. Tento fakt však určite ocenia hráči, ktorí s automatmi buď začínajú, alebo hľadajú jednoduchú nenáročnú zábavu a rýchlo odsýpajúcu hru. Z väčšej porcie bonusov a špeciálnych funkcii by sa im len zbytočne pomotala hlava. Ak vás hrací automat Joker 81 zaujal, vyskúšať si ho môžete vo viacerých slovenských kasínach s Kajot automatmi v ponuke. Ide aj bez registrácie alebo úvodného vkladu, skrátka len tak, pre zábavu.

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

  • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
  • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty